חשד במשטרה: מאמן כדורגל בכיר משתמש בקביעות בקוקאין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏21/2/05.

1. ReL Member

אם אלי כהן היה מסתכל פה בפורום הוא היה יכול לתבוע אותך על הוצאת דיבה

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפעם הבאה שיוזכר פה שם של מאמן כדורגל אני אנעל את הדיון. אתם לא יודעים מתי להפסיק.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלא תגובות המאמנים מתוך ONE. אולי אפשר לדלות רמזים, אולי מישהו בדיעבד ייצא אידיוט גמור, נוסף על אפס מכור ומחוק מסמים.
    מאמן מכבי חיפה, רוני לוי: "אני באופן אישי לא אוהב ידיעות בעילום שם, מי שיש לו משהו להגיד שיגיד בשם מלא וכמו שצריך. אם יש שם צריך לפרסם אותו. לא קיבלתי אף טלפון בנושא הזה, לא הכתימו את השם שלי כי אני לא מרגיש שייך לכתבה הזאת".

גיא לוזון, מאמן מכבי פ"ת, אמר: "הפרשה הזאת לא מעניינת אותי בכלל, כי אני לא צד בפרשה הזאת. אני מקווה בשביל אותו מאמן שמתכוונים אליו שתצא חפותו. אני אגיד לך את האמת? לא מעניין אותי אם מתפרסמת ידיעה עם שם או בלי שם".

אשדוד ממוקמת במקום השלישי בטבלה, מאמנה יוסי מזרחי הגיב: "קשה לי מאוד להאמין שהסיפור הזה נכון ויש לי תחושה שתוך זמן קצר תצא הודעה שתכחיש את כל הסיפור הזה.

"ברור שבמקרה כזה נוצר עוול גדול לכל המאמנים בליגת-העל. אני חושש שחלק מהאוהדים יתחילו לקלל בצורה קשה את המאמנים בגלל הסיפור הזה. בכל מקרה, במידה ויש מידע מבוסס צריך לפרסם את שם המאמן כי נגרם כאן עוול לכל המאמנים בליגה".

מוטי איוניר, ממרומי המקום הרביעי עם נצרת-עילית, אמר: "לא קראתי את הידיעה כי אני נמצא במדריד, אבל אשתי עופרה עדכנה אותי. אני חושב שאסור לפרסם ידיעה שהיא לא ברורה במאה אחוז. אם החליטו לפרסם כזה סיפור שיפרסמו אותו עם שמות מלאים כי הם מכתימים את כל המאמנים. יש לי תחושה שעשו פה משהו שלא היה צריך לעשות".

דרור קשטן של הפועל פ"ת: "נעשה נזק ציבורי גדול מאוד בעקבות פרסום הכתבה. אם מישהו מחליט לפרסם, שיעשו את זה כמו שצריך ושיפרסמו שמות. לא יכול להיות שיטילו דופי באנשים שאין להם עניין בכלל בנושאים מהסוג הזה. זאת חוצפה מצד התקשורת לפרסם ידיעה בלי שמות ובטח בנושא כזה רגיש. למי שיש מידע שיפרסם עם שמות מלאים".

מאמן מכבי ת"א, ניר קלינגר: "אני מקווה שאין בזה אמת ושמדובר בדברים שלא קורים אצלנו. אם חלילה זה נכון, זה מאוד מצער אבל מי שצריך להתמודד עם זה יידע להתמודד".

את תגובתו של ניצן שירזי, מאמן בני-יהודה, השביעית בטבלה, לא ניתן היה להשיג.

אחרי הכתומים ניצבת בית"ר ירושלים, אלי אוחנה אמר: "לא ידוע לי דבר על המקרה או על זהותו של המאמן, וכמו כולם גם אני עד לחרושת השמועות בנושא. מדובר בפרסום בלתי אחראי אשר קושר כביכול את אחד המאמנים הבכירים לשימוש בסמים ומטיל כתם כבד על כולנו.

"לפי מיטב הבנתי בעקבות הפרסום הבהירה המשטרה בצורה חד משמעית כי אף דמות מעולם הכדורגל אינה קשורה למקרה וכי לא מתנהלת חקירה בעניין. הייתי מצפה ממי שפרסם את הידיעה שינהג באחריות המתחייבת ויחזור בו מהדברים שפורסמו וכך ינקה את שמם הטוב של כלל מאמני הכדורגל בארץ. היום נראה כי מדובר בברווז עיתונאי שמבוסס על שמועה מרושעת או מידע סתמי, ולגבי אמינותו יש ספק רב. נראה לי שלא לחינם בחרו שאר אמצעי התקשורת פשוט להתעלם מהפרשה הזו אחרי שבדקו את הנושא".

אייל לחמן, מאמן בני-סכנין: "קשה לי להביע דעה וכולי תקווה שהדברים יישארו בגדר חשדות בלבד".

הפועל ת"א ושייע פייגנבוים כבר מעל לקו האדום, המאמן אמר: "לא מעוניין להתייחס לנושא הזה".

את תגובת מאמן הפועל ב"ש, אלי כהן, לא ניתן היה להשיג.

ניר לוין, מאמן נועלת הטבלה: "זה לא בסדר שיוצאים בכזאת הודעה מבלי לתת את שמו של אותו מאמן מכיוון שזה מכפיש ציבור שלם".

אחרי 12 מאמני ליגת-העל, הבאנו לכם גם את תגובתם של המאמנים הלאומיים. אברהם גרנט, מאמן הנבחרת, ענה בקצרה ואמר: "אני לא מעוניין להגיב על הפרשה הזאת".

למשה סיני, עוזרו, כבר היה יותר מה להגיד: " הייתי מאוד שמח אם לא היו מפרסמים בכלל את הפרשה הזאת, כי כל זמן שהדברים לא ברורים בנואש כ"כ עדין זה מכפיש את כולנו. אני בטוח שאף אחד לא היה רוצה ששמו יתחבר לנושא כזה.

"כשיש פרשה שנחשפת עם עננה כל-כך גדולה זה פוגע בכל ציבור המאמנים. חזרתי מחו"ל וכולם מתעסקים רק בסיפור הזה, אפילו בשדה התעופה שאלו אותי אנשים שאני בכלל לא מכיר במי מדובר".

אחרון חביב הוא מאמן הנבחרת האולימפית, גיא לוי, שאמר: "אני לא רוצה להתעסק בנושא הזה בכלל, אני רוצה לדבר רק על כדורגל".

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה בסדר?
    יש צו איסור פירסום על שמו, ובמידה ואני אכתוב את שמו הבחור יוכל לתבוע אותי על הוצאת דיבה.

אני ממשיך לומר שזה פחדני לפרסם ידיעה בלי השם ולהכתים מאמנים רבים, בטח שבאותו יום כבר רוב האנשים יודעים מי זה.

גל, אתה יכול למחוק תגובות, נכון?
    אני מציע לך ( לטובת הפורום, כדי שהפורום לא יהיה חשוף לתביעות אלה ואחרות) למחוק מהטופיק הנ"ל את כל ההודעות שכלול בהם ניחוש של שם של מאמן זה או אחר, עד לחשפית השם באופן רשמי.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת היא שבטח בסוף זה יתגלה שזה מאמן שלא מאמן כרגע או משהו כזה..