חצי הצ'מפיונס: רבעייה בווארית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏22/4/13.

1. VAR Member

בורא עולם.. רק את דורטמונד בגמר. זו הבקשה האחרונה שלי ממך לעונה זו.

2. Blaugrana Blood Member

מסי הזכיר לי היום את רונאלדו בגמר מונדיאל 98'. צל של עצמו.
    שאפו לבאיירן! משחק מדהים בכל חלקי המגרש והתוצאה משקפת את הבדלי הרמות שהיו היום באליאנז...בקשר לגומלין - צריך פיס בחיים, לא יקרה.

3. Alan Smith Member

פשוט באיירן קרעה את ברצלונה, אני ממש לא סובל את ברצלונה, ואני שמח שבאיירן קרעה להם את הצורה. הבעיה של ברצלונה היא לא התלות במסי, אלא חוסר ההגנה. לכבוש 0 שערים במשחק חוץ זה סביר. הבעיה של ברצלונה זה לא שהיא לא כבשה במשחק החוץ.
    הבעיה היא ספיגת 4 השערים, וזה ממש לא קשור למסי. זה קשור לזה שלברסה אין הגנה. ברגע שברסה תבנה לעצמם הגנה נורמלית היא תחזור לשלוט, השנה זה מאוחר וברצלונה תיפרד מהמפעל. אף אחד לא מדמיין שברצלונה תכבוש 6 שערים בגומלין, בדיוק כמו שאף אחד לא מדמיין שהיא תצליח לשמור על רשת נקייה עם ההגנה האיומה שלה.

4. Der Rotbart Member

שמחה גדולה הלילה. היינקס שוב הראה את שועליותו ונתן לברסה להחזיק בכדור כמה שהם רצו, תוך התמקדות במשחק אגפים, כדורי גובה ומצבים נייחים ומבלי להתבנקר.

הוא בהחלט לא גיבור המשחק (או אם תרצו לא הגיבור היחיד) אבל שאפו לרובן. אני כידוע ממש לא מחזיק ממנו אבל טוב שהגיע כמו שהגיע למשחק הזה. פשוט ראו שהוא בטירוף אחרי הגול שלו - רגע מרגש.

שנגיע לגמר נראה הימור בטוח אבל אנחנו בהחלט עוד לא אלופים; אני בטוח שזה מה שמתיאס זאמר חופר עכשיו לשחקנים בחדר ההלבשה.

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אתם יודעים, כשראיתי את הגרלת חצי הגמר מאוד שמחתי. הרגשתי שיש כאן הזדמנות אדירה לגמר כל-גרמני בוומבלי כי גם באיירן וגם דורטמונד בעונה יוצאת מן הכלל בליגת האלופות. הייתה לי הרגשה שבאיירן תיקח את זה, כי את באיירן של העונה אי אפשר להשוות לאף קבוצה, והיא פשוט דורסת כל מה שבא. גם אם זו ברצלונה, גם אם זה ואלדס, אינייסטה, צ'אבי הרננדז, פדרו או מסי. וזה ללא ספק סופו של עידן, אני לא זוכר מתי ראיתי את ברצלונה כל כך מפוחדת, כל כך אנמית, כל כך חסרת ביטחון, ברמה שהיא לא מסוגלת לבעוט פעם אחת לשער, או בכלל, להחזיק יותר מדקה וחצי בכדור. לא יודע מה היינקס אמר לשחקנים שלו לפני המשחק, אבל זה עבד ובענק.

לא ציפיתי לכזו תוצאה, אמנם. ציפיתי לניצחון מינימלי, בכל זאת, ברצלונה, אבל משחקים כמו אלה גורמים לי כל פעם מחדש להתרגש באמת, וליהנות ממשחק כדורגל מתחילתו ועד סופו. רואים פה קבוצה ביתית, מאומנת ברמה עולמית, שפשוט יודעת מה היא באה לעשות על הדשא. זה מתחיל בלחץ האישי כשאין שחקן של ברצלונה שלא עטים עליו שניים או שלושה שחקנים כשהכדור רק נמסר אליו, זה ממשיך בציפוף באמצע והסגירה שביטלה לגמרי את הקישור של בארסה היום (אינייסטה who?), ומסתיים עם הלחץ של הרביעייה האחורית בצוותא עם חאבי מרטינז שהיה ע-נ-ק היום שלחצו כל שנייה שבארסה הציבה שחקנים באזור רחבת ה16 של באיירן. מסי נעלם היום לחלוטין, אני לא יודע אם זו הפציעה או העבודה ההגנתית המופלאה של באיירן, אולי אפילו שתיהן ביחד. כל זה מצטרף כמובן לניהול משחק חובבני של טיטו וילאנובה שהיה חייב לעשות חילוף כבר אחרי ה0:2, לפחות בשביל להשיג שער חוץ אחד, שישאיר לו ניצוץ קטן של תקווה ליום רביעי הבא.

ובאשר לבאיירן. אז על ההגנה כבר דיברתי למעלה אבל ההתקפה, אוי ההתקפה... אני לא יודע אם זה קשור לידיעה שפורסמה היום בבוקר על גצה והמעבר שלו לבאיירן, אבל אריין רובן במשחק שאני עוד לא ראיתי כמוהו בבאיירן. הבחור נראה כאילו הוא לקח משהו לפני המשחק, והוא דהר היום לאורך כל 93 הדקות, אולי בניסיון להוכיח שהסוס שלו עוד לא נגמר, ושצריך לקחת אותו בחשבון. בצוותא עם מולר שפשוט תמיד יודע להיות שם כשצריך אותו ובצוותא עם גומז, שעל אף שהיה לו משחק רע מאוד לטעמי הוא ידע לצאת ממנו עם שער שזה אופי של חלוץ אמיתי, ההתקפה הזו פשוט לא השאירה סיכוי לבארסה, כשההגנה הקטאלונית לא הצליחה להתמודד עם המהירות בה באיירן משחקת ומנהלת את ההתקפות שלה.

המשחק של באיירן היום הוא דוגמא לאיך קבוצת כדורגל צריכה להיראות. אחת שלוחצת בלי הרף, אחת שנלחמת על כל כדור, מהירה, חדה, ובעיקר - מוכשרת. היה ערב מהנה ביותר של כדורגל, ואני מקווה לאחד כזה גם מחר.

6. Muurad Member

נראה לי עושה מעשה יותר כמו מילאן ההיא של 94, יותר ממילאן של שמינית הגמר.

7. riquelme1 Member

רק שלא יהיו ספרדיות אה? בתור אוהד איטלקי, אתה צריך לרצות שריאל תנצח, לספרדים אתם אפילו לא קרובים, את הגרמנים בדירוג שלקחו לכם נציגה, עוד יש לכם סיכוי לעבור בשנים הקרובות.

8. oranfu Member

מדהים!
    להוריד את הכובע בפני הקבוצה הזאת. אני חשבתי שהם יעברו עוד לפני המשחק, אבל לדבר כזה לא ציפיתי.

היה דיי מרגש לראות רובן אחרי הגול שלו, ראו שהוא על סף דמעות.

9. Civil Anti Madridista

העונה הזאת בהחלט גמורה עבור ברצלונה, אבל תמתינו עם השמפניות וההצהרות המפוצצות שהסתיים עידן ברצלונה
    אמרו את זה גם בעונה שעברה שהאליפות הלכה למדריד וגווארדיולה עזב. והעונה? אליפות כבר מדצמבר ובפער דו ספרתי
    ימצאו את הפתרונות בקיץ, ירימו את ההגנה, יעשו שינויים קוסמטיים בחלק הקדמי ונחזור מחוזקים. תבוסה פעם ב5 שנים אפשר לחטוף 

10. eran.m Member

יש משהו בדבריך מוראד, אבל לצערם של אוהדי באיירן ( ולא רק הם ) זה לא מבטיח עדיין כלום וחבל שזה לא בגמר ( גם מבחינתי ).

11. GRANDE LAZIO Member

אינטר? זבל?
    להזכירך, 1:3 אדיר במשחק הראשון. איזה זבל?

אינטר בזמנו הייתה רמה מעל אירופה.
    אתה הוזה.

12. Der Rotbart Member

אני חושש - וזה קשה לכתוב בשל מצבו הרפואי - שגם בגזרת המאמן יש לברסה בעיה.

13. Ricky van Wolfswinkel Member

טיטו וילאנובה מוכיח שלא צריך להיות מאמן גדול בשביל לקחת אליפויות אם ברצלונה.
    המזל של הנס ורומיניגה ובעיקר של גווארדיולה הוא שגם לא צריך להיות מאמן גדול בשביל לקחת תארים עם באיירן (מגאת').

14. eran.m Member

לאציו, הם אוהבים להתכחש לזה שהדיחו אותם ושלא הצליחו לזכות 4 פעמים ברציפות על אף כל שערוריות השיפוט שנהנו מהן לאורך השנים.

15. VAR Member

לא. אני רוצה את דורטמונד בגמר כי היא הקבוצה השניה הכי אהובה עליי באירופה וריאל היא הקבוצה השנואה עליי ביותר. אני הייתי קונה גמר של ברצלונה - דורטמונד בעיניים עצומות, למרות שכן, גמר גרמני עושה לי את זה יותר.