חצי הגמר השני: ספרד מעפילה לגמר היסטורי

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏7/7/10.

1. xArtur Member

מה גועלי בה בדיוק?!

הבעתי את דעה בשימוש בהיסטוריה.

כן,אני לא אוהב את הנבחרת הספרדית,אני לא אמור להגיד את זה?
    זה מדינה חופשית,לא?

אם אתה רוצה מעודן יותר אז..

אני מקווה שיהיה משחק מעניין,וספרד תשחק בצורה יותר פתוחה משחק מרובה שערים.
    שבסופו של דבר גרמניה תעלה לגמר,וספרד תסיים את דרכה בחצי.
    אפילו עם היכולת המופלאת של קלוזה שהוא מציג בטורניר,אני מקווה שהוא לא יכבוש עוד שערים בשביל שרונאלדו ישאר מלך השערים.

2. eran levy Member

לפי דברייך אני מניח שגם אם הולנד תזכה בגמר מול ספרד זה לא משנה, עדיין תהיה שמח שנבחרת כלשהי זכתה בפעם הראשונה בגביע....

3. קרלס פויול5 Member

אני לא אוהד ספרד... אז כן.

4. eran levy Member

טוב, הנחתי הנחה מוטעית, אתה יודע, קרלוס פויול...

בכל אופן, כולי תקווה שהיום גרמניה תנצח, ולא 0-1 קטן כמו ספרד אלא יותר, כמו גרמניה. חוץ מזה, מה אכפת לאוהד גרמניה שהנבחרת שלו יכולה להרוס לנבחרת אחרת שעדיין לא זכתה?

5. dudi Member

אדם מאד חכם, איש יקר ומוערך פה בפורום אמר לי השבוע בשיחה בנינו -

"לא איכפת לי שבדקה 90 במצב של 0-0 השופט יתפוס את הכדור בידיו, ויזרוק אותו אל תוך בשער של קאסיאס,וגרמניה תוכרז בכל דרך שהיא כעולה לגמר.."

אני חושב שנתנו מספיק שואוו טיימ, והיום המטרה מקדשת את האמצעים, למרות שאני לא רואה איך עם שחקנים כמו שלנו אנחנו לא משחקים פתוח,נלהב,ואטרקטיבי..

בכל מקרה שיהיה המון בהצלחה לבחורינו,ויותר חשוב לתמוך בכל מצב!!

Auf Gehts Deutschland!!

6. קרלס פויול5 Member

כן, אני מעריץ את השחקן אבל לא אוהד את הנבחרת, אני אמנם מעדיף אותה על הולנד או גרמניה(בשביל לתת לפויול מונדיאל ראשון) אבל לא היה כ"כ עצוב אם הם לא יזכו. ובקשר לתגובה שלך, לאוהדי גרמניה לא אכפת, לאוהדים הנייטרלים(לי לפחות) עדיף שתזכה נבחרת שלא זכתה עדיין במונדיאל, טוב נו גם עוזרת העובדה שאני אוהד ברזיל וזכייה של גרמניה תקרב אותה למספר הזכיות של נבחרתי, בכל מקרה אני יהיה בעד ספרד היום וגם בגמר אבל גם אם הולנד תזכה אני לא יהיה מאוכזב, בכל מקרה אני יהיה יותר מאוכזב אם גרמניה תזכה.

7. eran levy Member

האדם החכם, היקר והמוערך פה בפורום צודק.
    אני לא חושב שנתנו מספיק שואו טיים, מה זאת אומרת "מספיק"? גם הבונדסליגה היתה זוכה למעמד גבוה שעולה בטור הנדסי אם היה בה כדורגל טוב פעם בשמונה מחזורים? עד עכשיו אהבתי לראות את גרמניה מבטלת את היריבות שלה, משתפת פעולה בתוכה ועושה דברים קשים לקלים. למה לא מול ספרד? אפס אפס ושער של השופט זה אחלה, אבל יש יותר אחלה מזה. אפילו אחת-אפס זה יותר טוב, אז שלוש אפס?
    אין מנחוס ואין כלום, וזה חצי גמר וזו ספרד.
    שרק ינצחו, השאר באמת לא משנה.

Hey, das geht ab
    Wir holen die Meisterschaft, die meisterschaft....

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/10
  8. דנידין Member

גם 0-1 לגרמניה קשה לי לראות עם כל הצער שבדבר. היום אני מניח שהחגיגה תגמר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

9. איגור .פ. Member

אני בדעה שקבוצה חייבת לתת משחק אחד ענק שיזכרו אותו להרבה שנים ,אז אחרי שספרד לא הכי הרשימה אותנו במונדיאל הגיע הזמן להרשים אני חושב שדווקא היום מול הגרמנים ספרד תתפוצץ ,לא אומר יביסו כי אי אפשר להביס את גרמניה , אך אני אומר שהם ינצחו היום את הגרמנים.

ולמה אני חושב כך לא בגלל שנאתי לגרמניה אלא בגלל שלדעתי השחקנים הגרמנים יבואו בהרגשה שהם אלופים כבר וגם בגלל שלכולם היה כבר משחק השיא שלהם במונדיאל.

כך שאני יסכם את דברי בכך שאומר שספרד יעלו היום לגמר ואנחנו נראה אלופת עולם חדשה במונדיאלים.

משחק מהנה לכולם היום.

10. Rudess Member

יאללה גם כן אתה יא נאחס.

11. piston Member

קודם כל, משחק של 1-0 ואפילו 0-0 הם לא תמיד משחקים רעים, ויכולים להיות משחקים נהדרים. לא כל איכות נמדדת על פי מספר שערים.

אין שום פסול במשחק הגנתי, זה לא בהכרח משחק פחדני, אלא יכול בקלות להיות ניצול של חולשות היריב. המטרה שלך כמאמן היא להביא כמה שיותר לידי ביטוי את החוזק שלך אל מול היריב, ולהעלים עד כמה שניתן את החוזקים שלו מולך. שתי המטרות האלה זהות בחשיבותן.

כן, ככל הנראה המשחק הלילה הולך להיות בעל אופי יותר הגנתי מהרגיל במונדיאל, אבל אצל הגרמנים זה לא יהיה חדש, כי הם משחקים הגנתי כל המונדיאל. איך זה מסתדר אם זה שהם כובשים הכי הרבה שערים בטורניר בפער ? המשחק הנסוג של הגרמנים יוצר מרווחים בהגנת היריב, וההתקפות המתפרצות הרבות (הפעם יהיו פחות) שלהם הן קטלניות עקכ מהירות ודיוק רב (כפי שיוגי תכנן וכפי שצויין פה).

נכון, ככל הנראה ספרד ישאירו יותר שחקנים מאחור, אבל גם עם יותר שחקנים היה קשה להם לפרוץ הגנות קבוצתיות טובות פחות משל גרמניה. כשקשה לך, יש נטייה לחזור למוכר, וספרד בסוף יעלו יותר שחקנים, וישלמו.

כמובן ששער מהיר לאחד הכיוונים ישנה מאד את מהלך המשחק.
    נקודה שלא דובר עליה רבות היא המצבים הנייחים. גרמניה היא הקבוצה הכי מאומנת במונדיאל, וזה כולל מצבים נייחים. אל תשכחו שהשער הראשון מול ארגנטינה הגיע ממצב נייח, ולא אתפלא במידה ויגיע גם היום שער לגרמניה ממצב נייח.

ואי אפשר בלי: ככל הנראה נראה שער או פסילת שער חוקי שיגיעו ישירות מטעות שיפוט חמורה כנהוג במונדיאל הזה (או אולי הרחקה הזויה).

12. riquelme1 Member

מהפכה בהרכב ספרד, טורס בספסל ובמקומו יכנס פדרו.

זה יותר נורמאלי ההרכבים הקודמים, אבל לא יודע, משהו חסר לי, טורס עם המעסה שלו היה יכול להסתדר עם ההגנה הגרמניתה ביחד עם וייה(לידו לא 20 מטר), וססק פברגאס גם יכול להלועיל למרות שהוא בספק.

לא יודע כבר מה לחשוב, אבל פדרו הוא קיילר ענק שכבש העונה בכל המפעליים ששיחק.

ואמוס!

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/10
  13. Raulito Madridista

לא בטוח שזה הזמן לניסיונות האלה של דל-בוסקה, אבל משהו בנבחרת לא זז, המשחקים מתקדמים והנבחרת לא משתפרת אלא עומדת במקום. טורס משחק גרוע מאוד אבל גם החברים שלו בנבחרת לא בידיוק מציגים כדורגל מעולם אחר. מדובר בחילוף מאוד מפתיע מצד דל-בוסקה וגם מעניין, ואני מניח שויאה יעבור לשחק כחלוץ מרכזי ופדרו יתפוס את המשבצת בצד שמאל. פדרו הוסיף משהו חיובי למשחק של ספרד מול פרגוואי והעונה במדי ברצלונה הוא כבש שערים נגד אינטר וריאל מדריד במשחקי חוץ.

14. Cup of Tea Liverpool, UK

אפשר את ההרכבים? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx תודה.

15. gonzo18 Member

אני בדרך כלל לא ספאמר אבל בבקשה תרשו לי: ישששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!

פדרו,וייה,איניסטה

סוף סוף שחקנים משחקים פחות או יותר בתפקיד שלהם. גרמניה,תזהרו. הפעם יושב על הספסל של ספרד ויסנטה דל בוסקה ולא ויסנטה דביל בוסקה. סוף סוף הבנאדם נהיה שפוי.

מה?!!??!! אתה רציני תגיד לי?
    אני פשוט עדיין בשוק,אני לא מעכל שסוף סוף נראה הרכב נורמלי שהשחקנים פחות או יותר משחקים בתפקיד שלהם. אני אגיד אפילו יותר מזה,שמכיוון שזו גרמניה אז דווקא יש מקום לאלונסו ובוסקטס היום.
    זה ההרכב הכי נורמלי שהוא עלה איתו מאז שנהיה מאמן ספרד.

פדרו קיצוני ימני,וייה חלוץ חוד ואינייסטה בצד שמאל (פלוס עזרה לקישור). אני מאמין,אני מאמין גם שיהיה אפשר לנצח אותם בכדורגל עם ההרכב הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/7/10