חצי הגמר השני: יעילות צרפתית בדרך לגמר, גרמניה נשארת עם המחמאות

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Die Werkself, ‏7/7/16.

1. Raulito Madridista

משחק לא רע שהסתיים נהדר עם קצב מצוין ברבע השעה האחרונה. כך חלמתי שייראה כל המשחק. בכדורגל אין דבר כזה "צדק" או "הגיע לה".
    גריזמן עם הופעה מחשמלת הרבה מעבר לצמד שהבקיע במעמד כה חשוב. אשף עם הכדור, מזכיר לי קצת גאון צרפתי אחר - זידאן שבמקרה מאמן את הקבוצה שלי. אני מאמין שזה יסתיים עם גביע וכריסטיאנו יפסיד לו בגמר. וואו, שישה שערים בטורניר! גרמניה הודחה בגבורה, בערך, בוודאי שהייתה שווה שער ולוריס רשם את הצלת הטורניר. חבל רק על הגולים המביכים. נגיעת היד, איבוד הכדור וגם נוייר מוזר. ההגנה של גרמניה לא לרמה הזו וחבל שהומלס לא שיחק. לגבי פוגבה וקרוס: המחיר של הצרפתי יעלה עוד בגלל התרגיל הנהדר ו"הבישול", בעוד טוני עם טורניר יוצא מן הכלל. שוב הסריח את הדשא - מולר.

2. cheddar Member

באסה לאדידס :/ אין להם נבחרת בגמר

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גריזמן במומנטום אדיר. הוא ניצח לבד את המשחק היום. מה שכן ואת זה אני ממש רוצה לספר לכם. ביום ראשון נראה גמר בין צרפת לפורטוגל. יופי בשביל גריזמן, רונאלדו וחבריהם, אבל כשאני משווה את הנבחרות של היום לבין אותן מדינות בין השנים 1998-2004 אפשר בקלות להגיד שיש לנו גמר חלש. היות שאני לא מאמין שנקבל משחק גדול הזוכה למעשה לא מעניין אותי. יש לי בעיה יותר גדולה עם פורטוגל, אבל בושה איך שצרפת שיחקה היום. ועוד בבית ועוד מול נבחרת גרמנית עם פציעות/הרחקות.

4. DRORIKO Member

תומאס מולר ביורו זאת תופעה בלתי מוסברת. זה לא שתגידו שהוא הגיע בכושר רע, הוא הגיע אחרי עונה גדולה, גם בליגה וגם בצ׳מפיונס. אי אפשר גם לתלות את זה בעומס כי גם למונדיאל הוא הגיע אחרי עומס והיה מעולה. כנראה אחרי משחק פתיחה לא טוב הביטחון שלו הלך והידרדר ממשחק למשחק כמו כדור שלג. לא מתאים לאדם עם חוסן מנטלי כמו מולר להתמוטט ככה. מקווה בשביל באיירן שהוא יתאושש עד שתחזור הליגה.

5. Doritoz FCBJ - RMCF

קול שפוי סוף סוף.

6. נעם Member

תומס מולר צריך את מריו גומז, את לבנדובסקי, את קלוזה כדי לפרוח. הוא לא 9.. ולמה קרוזה לא זומן? אפילו קיסלינג לא זומן?! יוגי ההזוי...

7. DRORIKO Member

כן נעם, אבל ראית שגם ליד גומז מולר לא היה בעניינים

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפי התגובה של לאוו זה כנראה היה המשחק האחרון שלו כמאמן הנבחרת.

9. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

@נעם, לגבי השניים שהצעת כחלוצים - קרוזה לא חלוץ ״9״, וקיסלינג עבר עונה מאכזבת ורעה מאוד מבחינת כיבוש שערים.
    עדיין כנראה שקיסלינג הוא חלוץ ה״9״ השני הכי טוב שיוגי יכל לזמן אחרי גומס - למרות שאחרי הכל, מי שמתחרים איתו הם סנדרו ואגנר, פייר מישל לאזוגה וחלוצי ליגה שנייה כמו טרודה ופטרסן, כך שפשוט מצב חלוצי הרחבה/מטרה של גרמניה גרוע - אבל היכולת של קיסלינג בשנתיים האחרונות לא הצדיקה זימון.

10. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

מה הוא אמר?

11. Civil Anti Madridista

מבחינת פערי יכולת אני לא רואה טעם להרחיב, אבל נבחרת שמעפילה לגמר מהמקום השלישי בבתים ורושמת ניצחון בודד ב90 דק' אני מרגיש צורך להדגיש. גם לדעתי גרמניה הייתה ראויה יותר להמשיך, אבל כשההגנה נראית כמו קומדיה של טעויות אי אפשר לבוא בטענות לאף אחד.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יותר נכון מה הוא לא אמר.
    שנשאל אם באוגוסט במשחק הבא של גרמניה (ידידות) הוא יהיה על הקווים, הוא מלמל " אני חושב" ... לפי המבט שלו היה ניכר שהוא רוצה לספר משהו אבל בלם את עצמו.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

אני חושב שהוא די מיצה את עצמו בנבחרת. הגיע הזמן שיעבור לקבוצות. אני בטוח שיהיה לו ביקוש. אם לא בקיץ הזה(כי כבר הכל די תפוס) אז בזה שאחריו.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא חושב שהוא יכול להצליח כמאמן יותר מאשר בנבחרת גרמניה.
    הוא מאמן של נבחרת, לא של קבוצה.

15. נעם Member

כואב הלב אבל גם אני מעודד. נבחרת כבירה, משחק נכון, כל פס עם רעיון. אין עליך מנשאפט יפה שלי! גם אריה פצוע יאכל על ידי הצבוע רעב...

בנוגע למשחק - המשך ישיר של המשחק מול איטליה אחריי שגומז יצא. חסרונם של מסירות עומק והאחריות של הומלס הורגשו והודגשו בחוסר הטכניות של שני הבלמים הנותרים. בואטנג מאוד איכזב אותי היום ובמזל הוודס הציל אותו...
    נוייר לא מאגרף ויש לזה חסרונות כמו היום.

לגביי משחק הקישור אני דיי מרוצה - קרוס ,אוזיל,צאן, שוויני וקימיח במשחק מעולה. הסיפור אותו סיפור, אין כבר קלוזה וגם גומז פצוע. במקום להכניס את פולדי, שהוא היחיד שיודע לסחוט משהו מהמצב כמו של היום, אני מקבל את מריו הליצנגוצה...
    יוגי עם החלטה הזוייה, כמעט כמו ההחלטה לא להביא 9 קלאסי לסגל. מסוכך עם קיסלינג? סבבה. לא מסתדר עם "באד בוי" קרוזה? אוקיי.. אבל לבוא רק עם גומז (שהרבה אחרי השיא) זה מבחינתי כמו לבוא בלי שוער מחליף.. פשוט יהירות. בכל זאת לא הפסדנו בגלל ניהול המשחק שלו אלא בגלל טעויות של אינדיווידואלים.

אני חושב שמי שהיה חסר לגרמניה מהפורשים זה ממש לא פילפ לאם, אלא מירו קלוזה הלא נגמר...חבל שהוא פרש מהנבחרת, אני מאמין שזה היה נראה אחרת איתו.

שאפו לצרפת, תהנו מזה עד הפעם הבאה חבורה של עלובים...

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/16
    Rosner אוהב/ת את זה.