חצי הגמר הראשון: פורטוגל חוזרת למעמד הגמר

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Raulito, ‏5/7/16.

1. Raulito Madridista

http://estaticos.marca.com/assets/multimedia/imagenes/2016/07/06/14678385532029.Xxx

דמיינו לכם את התסריט הבא: יום ראשון הקרוב, גמר היורו. כריסטיאנו רונאלדו כובש שער, עוקף את פלאטיני ומוביל את נבחרת פורטוגל שנחותה משמעותית מצרפת או גרמניה - לזכייה היסטורית ביורו. זה יכול להיות נהדר. לא משחק גדול שלו הערב אבל כמובן השער החשוב בנגיחה. וכן, האוהדים הגדולים שלו יכולים לדבר אפילו על חצי בישול לנאני(שמעתם שזה היה בישול שמיני שלו ביורו? וגם אם נוריד את הכמות לשבעה - זה עדיין מטורף). פורטוגל גם היום פחות או יותר באה כדי להרדים אבל ווילס לא הייתה במיטבה ובייל היה בודד מאוד. ניסה מרחוק אבל לא התלבש לו. ובכל-זאת ווילס עשתה מסע ענק והחיבוק של הנבחרת בסיום המשחק לאחר ההפסד, השירה האדירה של הקהל - מרגש. כל הכבוד.

ManUnd ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  2. cazzo Il Capocuoco

http://u.goal.com/187800/187825hp2.Xxx
    פורטוגל הייתה צריכה לקטוף את ההזדמנות שלה ב-2004, לא עכשיו עם הנבחרת האפורה הזאת. אז גם הייתה לי סימפטיה לשחקנים ששיחקו לפני 15 שנה, ויטור באיה, קואטו, רוי קושטה, קונסייסאו, פיגו, גומש, ז'ואו פינטו...hoje, nada e de nenhum jeito!

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/16
    rivaldo, EO11, VAR ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשאר רק להתפלל שצרפת או גרמניה יקחו את פורטוגל בגמר, איזה נבחרת אפורה..

David De Gea ו-Gianluigi Buffon אוהבים את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כל אוהד כדורגל צריך לעודד את גרמניה או צרפת בגמר.

Gianluigi Buffon אוהב/ת את זה.
  5. ManUtd Fan Member

רבים מדברים על ווילס ועל המוגבלות שלהם ושוכחים דבר אחד - אארון ראמזי. אם היה משחק היום היינו רואים נבחרת אחרת. מה שהוא עשה עבור הוולשים בטורניר הזה הוא בלתי ניתן לתיאור, ולדעתי הביא לנבחרת שלו תועלת הרבה יותר גדולה אפילו מבייל (שכבודו במקומו מונח). בחירה קלה לנבחרת הטורניר שלי. מעדיף את ווילס עם ראמזי במשחק הזה, מאשר את בלגיה.
    ואגב, החוקים מטומטמים, אבל ראמזי צריך לבוא לעצמו בטענות כי הוא בקלות יכל להימנע מנגיעת היד המיותרת הזאת נגד בלגיה.

Gianluigi Buffon, Civil ו-Die Werkself אוהבים את זה.
  6. ManUnd Member

גרמניה/צרפת זה לא משנה מי,העיקר שפורטוגל תיקח.שער ניצחון של רונאלדו בדקה ה89 יהפוך את זה רק ליותר מתוק. אנטי כדורגל(מי קבע שזה אנטי כדורגל?) או לא ,למי אכפת?

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

7. Raulito Madridista

כמה דברים נוספים על המשחק אתמול:
    # העליהום על פורטוגל קצת לא מוצדק לטעמי. הם כביכול עלו ממקום שלישי אבל בשני המשחקים הראשונים שיחקו מעולה ושלטו בצורה חד-צדדית. עם כל הסימפטיה לאיסלנד שכבשה שער שיוויון מהתקפה וחצי - פורטוגל יצרה מספיק מצבים טובים. כלומר אחרי שני משחקים עם קצת מזל היו לה 6 נק' ולא רק שתיים בלבד. אני גם חושב שהמשחק נגד קרואטיה באופן כללי היה עלוב, לא רק מהצד שלהם.
    לפני שנתיים למשל כריסטיאנו היה קצת יותר מהיר והצליח לעבור שחקנים על הקו, ולפני ארבע שנים בכלל אני זוכר את פורטוגל נהדרת נגד הולנד. הסגל נחלש עם כל הכבוד.
    # רנאטו סנצא'ז לא היה טוב אתמול. וזה בסדר. אבל לא צריך לשבח אותו סתם. הוא מאוד נייד בניגוד לשאר שחקני האמצע והוא גם לא משחק לרוחב או מוסר לאחור. הוא ינסה פעולה מתוחכמת, משהו שיותיר ניצוץ. אבל הוא איבד המון כדורים אתמול.
    # אני מאוד שמח על הפריחה המחודשת של נאני שהיא המשך ישיר לשנתיים האחרונות, שחקן שאני מחבב. לדעתי הוא השחקן הטוב ביותר של פורטוגל ביורו. הוא הכי יציב ובכל משחק או שהוא תורם סטטיסטית כמו אתמול עם גול, או שהוא עושה פעולות מעניינות. כשהכדור אצלו אני הרבה יותר סקרן לדעת מה יקרה מאשר עם כריסטיאנו.
    # נבחרת ווילס: אני אהבתי מאוד את ההצהרות של בייל לאורך הטורניר. אני מעדיף ביטחון מופרז ולא חוסר ביטחון. נגד אנגליה הוא הפגין שחצנות וחוסר כבוד, לא על כך אני מדבר. "בניגוד לחלק מחבריי - אני הזמנתי חופשה ל-11 ביולי, האמנתי שנגיע לגמר" - ככה צריך. כדורגל לא שווה כלום בלי אמונה. בייל סחב את הנבחרת עד לחצי הגמר וגם אתמול היה סביר. ההיעדרות של ראמזי השפיעה.
    # לגבי כריסטיאנו: אני מאוד אוהב אותו ומאחל לו בהצלחה בגמר. לדעתי הוא יפסיד. בכל-מקרה, אני לא קונה את ה-'ניחומים' האלה. פעם למודריץ', אמש לבייל. אני משוכנע שאם היה מפסיד והיו באים לדבר איתו - הוא היה עם פרצוף תחת. לא היה לו משחק גדול כמובן וחוץ מהמשחק נגד הונגריה הוא לא בטורניר מספיק טוב. אבל אתמול אי-אפשר להתעלם מהשער שלו. הוא עשה מגול בנגיחה אומנות.

8. viValencia Member

״כל אוהד כדורגל חייב לתמוך בגרמניה/צרפת״?
    תראו מה השנאה לרונאלדו עושה לכם