חצי גמר ליגת האלופות: גמר בניחוח נוסטלגי: יובנטוס נגד ריאל מדריד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏2/5/17.

1. cheddar Member

מרגיש שההגנה השייקית של ריאל תחשף בגמר, דווקא ליריבה העירונית יכול להיות מאצאפ יותר טוב מול מונאקו/יובה.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

2. alexshw Member

בקושי היה לה מאצ' אפ טוב מול לסטר. היא לא יצרה כמעט כלום מול האלופה האנגלית היוצאת פרט לפנדל שהיה בכלל בעיטה חופשית וגניבת שער במתפרצת. זו לא אותה אתלטיקו מהעונות הקודמות. רואים את זה כל העונה.

3. Raulito Madridista

אני גם שם את הכסף על יובה בגמר אם וכאשר, ריאל מדריד בין רגע נכנסת לאופורייה. מישהו שכח שם במארקה שהגביע עוד רחוק והמצ'אפ עם יובה שהיא קבוצה מנוסה, רגועה וחזקה - יהיה נוראי.
    ההגנה אתמול שמרה על שער נקי בפעם הראשונה באירופה וזה נתון די מביך אבל ואראן שנכנס להרכב הוסיף המון.

לגבי הרונאלדו - שילוב של הכישרון של 'השמן' והתשוקה של כריסטיאנו וזה היה השחקן הטוב ביותר בהיסטוריה פה אחד. גם רונאלדו של ריאל למשל, זה מודל 2003 היה שחקן גדול אבל בעיקר חלוץ רחבה. אבל הוא היה לא רציני ושיחק בהליכה. הקריירה שלו פספוס.

4. Greek Member

לא יודע, אני לא רואה את ריאל מדריד, מרחק 90 דקות מהגביע ה-12 שלה מפסידה את זה. יובה תצטרך לעשות ניסים.

Dayatso ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  5. RubberSoul Member

אני רוצה להאמין שיובנטוס חזקה מאתלטיקו, והכי חשוב, ברגע שקבוצות יפסיקו לתת לרונאלדו שטחים כמו שחונקים את מסי, הוא יתקשה לתת משהו מעבר כמו שהוא עשה רב העונה. ברגע שתתן לו שטח, הוא מוכיח שהוא הסקורר הטוב בעולם. אבל בתור קשר שצריך לנהל את המשחק, זה קשה. למה ריאל היום הקבוצה הטובה בעולם? כי הקבוצה יודעת לעבוד בשביל הסקורר שלה, לספק לו את המצבים הטובים ביותר עבורו, גם אם הקלים ביותר. אם מסי היה משחק מאחוריו, היינו רואים פה מפלצת.

6. Doritoz FCBJ - RMCF

כאילו היא לא נחשפה עד עכשיו...

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה העלתם את יובנטוס לגמר בכלל? מה זה נאחס לאומי? למונאקו יש את כל הכלים ללחוץ על הנקודות שכואבות ליובנטוס , ואני בהחלט רואה אותנו עפים.
    הם דינאמיים,אגרסיביים ומהירים מאוד - שזה כל מה שאנחנו לא אוהבים.
    בכל ההפסדים של יובה השנה עלו אותן בעיות, ובמקום מסוים יותר קל לקבוצה לסגור(כמו נגד בארסה) מאשר להגיב למתפרצות ,בעיקר כמו אלה של מונאקו. רק ביום שישי קבלנו 2 גולים בדיוק מהמצב הזה,מקבוצה שלוחצת גבוה וחזק ויוצאת מהר קדימה.
    קונה היום תיקו עם שערים

8. סמואל אטו Member

מה דעתך על האפשרות שהם פשוט קבוצה עם חצי מהתקציב של ריאל מדריד ושלא כל שנה הם יכולים להגיע לגמר? שלהגיע לחצי הגמר זה כבר הישג בפני עצמו?

גם פרגוסון במנצסטר יונייטד( עם הרבה יותר משאבים מאשר לסימאונה באתלטיקו) היו עונות שבהן הוא זכה בגביע ועונות שבהן הוא עף בבתים.
    אולי סימאונה מרגיש שהוא מיצה את עצמו, אבל התוצאות של אתלטיקו עדיין מצויינות.

9. Civil Anti Madridista

נו באמת עוד פעם השטויות האלה. מסי נעלם, כמה אפשר לגנוב דעת בשביל להאדיר את הגרופי שלך. לשפוט את השחקן הטוב בעולם לפי שערים זה פשוט מגוחך (ואפילו שהוא כבר עם 50 העונה)

אני לא ראיתי הבדל גדול בין מסי בקלאסיקו לבין מסי מול יובה מלבד חוסר דיוק הזוי בסטנדרטים שלו.
    ובשביל לעמת את הדברים - מתוך 20 הבעיטות האחרונות של מסי למסגרת הוא כבש 11.

תמשיך לספר סיפורים.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/17
    gilad16 אוהב/ת את זה.
  10. Doritoz FCBJ - RMCF

ההבדל בין מסי של הקלאסיקו למסי נגד יובה זה שבקלאסיקו הוא קיבל שטחים, מול יובה החיים היו הרבה יותר קשים.

11. Greek Member

אתלטיקו מעולים, אני לא אומר שלא. אבל כיום, הם יותר קרובים לרמה של סביליה מאשר לרמה של ריאל מדריד וברצלונה. אני לא אוהב לדבר על הגרלות, אבל יצאו להם 2 הגרלות קלות במיוחד, לברקוזן ולסטר. אתה רואה אותם מגיעים לחצי גמר אם היו מגרילים את פריז ויובה?

12. עודד (אוהד הצלחות) Member

בואו נבדיל- רונאלדו הברזילאי, ככדורגלן שלם, היה יותר מוכשר מרונאלדו הפורטוגלי. אבל כחיית שערים, רונאלדו הפורטוגלי עולה עליו, ועל כל אחד אחר מבחינתי.
    ומסי הוא ללא צל של ספק הכדורגלן (ההתקפי) הכי גדול שראיתי בחיי כצופה. אבל זה לא הנושא כאן בכלל. רונאלדו הוא פשוט מכונה לייצור שערים. זה כל מה שהוא היום. הוא עבר טרנספורמציה לאורך השנים כדי להפוך את עצמו בדיוק לזה.

13. סמואל אטו Member

אין ספק שלהגרלות יש חלק משמעותי במפעל הזה, אבל זו כבר השנה הרביעית ברציפות(נדמה לי) שהם מגיעים למעמד הזה לפחות. לעזאזל, זה מרשים ביותר.

זה בסדר שהם יותר קרובים לסביליה, קורה. אי אפשר למקסם את עצמך כל הזמן, לעשות עונה שבה אתה מגיע לגמר ולוקח אליפות זה משהו שלקבוצה כמו אתלטיקו יכול לקרות פעם ב... כשהכל מתחבר. זה לא יקרה כל שנה, דווקא העובדה שהם הצליחו להגיע לגמר פעמיים זה הישג סופר מרשים שמעיד על עקביות.

14. סיונרה Member

רונאלדו לא צריך ולא מקבל שטחים. זה לא שאת הגולים שלו הוא עשה אחרי דקה שהוא מחזיק את הכדור. את הכניסות שלו לכדורי גובה אי אפשר לעצור כי הוא מהיר, מנתר גבוה וחזק יותר מכל בלם, ובריאל כולם עובדים ומתואמים כדי לאפשר לו את הכניסות הללו. וזאת לא אשמת ההגנה, כולם יודעים וכולם שומרים אותו חזק, אבל הוא לא כבש כל כך הרבה שערים רק כי שכחו לשמור אותו.

אי אפשר להשוות מספרים של מסי ורונאלדו הנוכחי לאלו של רונאלדו הברזילאי. הכמויות ששחקנים כובשים היום, בכל הליגות, הן משהו חסר תקדים מאז שנות ה-60 בערך. זה לא שדייגו קוסטה, מרטנס והיגוואין לא מעמידים מספרים היסטוריים, זה פשוט הכדורגל היום. ההגנות הרבה פחות חזקות, אין כבר בלמים ברמה של האיטלקים של שנות ה90 או ההגנות האנגליות של העשור הראשון של שנות ה-2000, הקבוצות לא משחקות עם קשר אחורי שתפקידו רק להרוס ליריבה ובלמים כמו ראמוס ולואיז נחשבים לשחקני הגנה מובילים בכדורגל העולמי.

15. Ever Banega Member

לגבי רונאלדו. ממש הייתי רוצה לדעת כמה שערים חלוץ טופ אחר (לבאנדובסקי אגארו) היו כובשים אם היו משחקים בריאל מדריד את אותן הדקות. כמובן שלא נוכל לדעת אף פעם, אבל לדעתי לא שער אחד פחות.

16. סיונרה Member

זה כבר סתם עיוות של המציאות. רונאלדו היה מדהים גם ביונייטד, וריאל לא הייתה קבוצת-על לפני שהוא הגיע. זה לא שבנזמה, שהוא החלוץ בפועל, מתקזז איתו בכמות השערים שנכבשה. בנזמה כובש הרבה מאוד ביחס לחלוץ ברמתו ועם נטייה כמו שלו להחמצות מסמרות שיער.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.