חצי גמר האלופות:ניצחונות מינימליים ליונייטד וצ'לסי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏24/4/07.

1. ירוק עד המוות Member

בהתחלת המחצית מנצ'סטר שלטה וכבשה שער שכולו בגלל דידה
    אבל אחרי זה מילאן התחילה ללחוץ על השער של יוניטד
    וההגנה של מנצ'סטקר נראתה פשוט זועה , קאקה עשה צחוק מהם
    איך שהוא עבר 3 שחקנים בדרך לשער השני שלו
    פשוט שחקן ענק

2. Julian Joachim Member

מה הוא אמר שהיה לא בסדר?
    מילאן תקפו מעט מאוד. זה שהם עשו את זה יפה מאוד (יותר נכון, קאקא עשה את זה יפה מאוד) וביעילות זה משהו אחר.
    מלר בסה"כ אמר שהתוצאה משקרת מבחינת שליטה במגרש. אני לא בטוח שהוא טועה. בטח שלא כמו שאתה חושב, בהגזמה.

אגב, קטע גדול שלו עכשיו. יעל בן דב מדברת מהשירותים במסיבה של גאיידאמק, אז מלר אומר באמצע "מודי, באמת זה לא בסדר. גם כל המחצית קאקא וגם עכשיו...". ענק.

3. The-Gunner Member

אני מעדיף גאנר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

וברור, אבל בלי רונאלדו, מנצ'סטר יונייטד לא הייתה מתחרה בשלושה מפעלים, בשלב זה של העונה. הוא השחקן שעושה את השינוי. אותו הדבר לגבי קאקה ומילאן, נכון שלרונאלדו יש שחקנים שהעונה תורמים יותר מהשותפים של קאקה (מה שבעצם קצת לא נכון, שכן יש לו את גאטוסו ופירלו), אבל בכל זאת, מילאן זו לא אותה מילאן בלי קאקה, ומניו היא לא אותה מניו בלי רונאלדו.

4. XabiAlonso Member

למישהו יש ספק מי השחקן מס' 1 בעולם כיום???
    הגאון הברזילאי קאקה פשוט סוחב את מילאן לבדו לגמר!!
    נקווה שמתישהו בעתיד הוא ילבש את המדים הלבנים של האימפריה ממדריד.
    מה שמצחיק לראות זה ששגיא כהן אוהד מילאן, ורמי וויץ בעד יונייטד! איזה ניגוד של אסכולות!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/07
  5. SeRgInHo Member

מישהו דיבר לפני שבועיים על כך שלמילאן אין התקפה, שמילאן זקנה, שמילאן עייפה...
    במחצית הזאת קיבלנו תשובה סופית מיהי הקבוצה מספר אחת בליגת האלופות.
    זה עדיין נשאר כך.

6. Bill Shankly Member

לא יודע מה איתך ... אבל לי הוא עשה את הערב ....

שמעתם ???

"זה ההבדל בין אנפילד לאולד טראפורד-אולד טראפורד שקט ואנפילד היה מתפוצץ"
    הוא אמר את זה ב2-1 של מילאן .

מה שיפה פה שהוא צודק במליון אחוז ! למרות כל הבילבולי מוח ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/07
  7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה רוני עשה משהו במחצית הזאת? קאריק עשה משהו? סקולס בכלל לא קיים. ורונאלדו חוץ מבעיטה מ-30 מטר וכמה ניסיונות מגוחכים לעבור שחקנים גם לא עשה הרבה. היחיד ביונייטד שאני יכול לציין לטובה זה גיגס שיחד עם אברה שורף את אגף שמאל.

דידה בדיחה. נסטה ומאלדיני עד עכשיו אדירים. פירלו היה משותק בהתחלה, אבל עם הזמן התחיל לשלוט ולהניע כדור בדיוק כמו שהוא אוהב. גאטוזו גם כן עם תיקולים נהדרים עושה את שלו. סיידורף במשחק פשוט מזוויע, ג'ילארדינו סתם לא קשור לכלום.

קאקה? אין מילים.

8. Andrea21 Member

סרג'יניו אף פעם אל תעשה סיכומים במחצית.

9. Julian Joachim Member

אני עדיין חושב ככה. ההתקפה של מילאן מאוד חלשה. זה לא אומר שהיא לא תנצח היום ואולי אפילו תיקח את ליגת האלופות אבל זה רק בגלל קאקא ולמרות החיסרון בשחקני התקפה משמעותיים.

10. מיכל3 Member

אני בד"כ מאוד מעריכה את אבי מלר כשדרן ופרשן, אבל הסובייקטיביות המזעזעת הזו שלו עכשיו בשידור כבר עברה כל גבול. "מילאן לא עשתה כלום!!"..מה יונייטד עשו בדיוק? בעטו 3 בעיטות מסוכנות שהאפס הצליח להדוף ו"הבקיעו" שער עלוב מאוד בגלל שיש לנו שוער אפס מאופס בשער. מילאן לעומת זאת הבקיעה שני שערים מוצדקים וידעה לעשות זאת ע"י משחק שקט ברוב המחצית ולעקוץ בהתקפות בכיכובו של קאקה. הלוואי שזה ימשך ככה ואני קונה גם תיקו בסיום המשחק. פורצה מילאן!!!

11. BugSniper Member

זה שדידה חלש הקריינים כבר אמרו, אבל לדעתי ואן דר-סאר חלש עוד יותר. השער שלו לא עמד בסיכון ממשי לאורך כל המחצית, ובשני ה"מבחנים" שסידר לו קאקה, הוא נכשל (הדבר היחיד שהוא הצליח לעשות זה להדוף כדור של קאקה לאחר השער השני).

עם פטר צ'ך או דודו אוואט בשני השערים היה עכשיו 0-0 במחצית.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/07
  12. avdz7 Member

קאקה הזה, פנומן פשוט...
    אבל...................... מול "הגנה" ליצנית כזאת, לא חכמה.

והתקפה או לא התקפה למילאן, מול הגנה כזאת של יונייטד מידלסברו כמעט הוציאה הרבה יותר מגול 1.

אני מאד מקווה שהפציעות של מלדיני וגטוסו חמורות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    הגנה שמביאה עצבים, פשוט לא יכול להסתכל על הליצנים שנותנים לקאקה.
    וכמה לא בוגר מאברה לקבל צהוב, במצב כזה של חיסורים!!
    חבל מאד לאבד את המפתח לכרטיס של הגמר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/07
  13. לא מצאתי כינוי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx איזה משחק ענק. נהניתי מכל רגע. רק דבר אחד יש לי להגיד, אם יש מישהו שבאמת מגיע לו להרים את גביע הצ'מפיונס בסוף העונה זה ראיין גיגס. השחקן כנף השמאל מס' 1 בפריימרליג, ולדעתי גם שחקן הכנף השמאלי הכי טוב בעולם כיום.
    ורוני... ברוב המשחק הוא בכלל לא הורגש אבל ב2 פעולות גאוניות פשוט הכריע את המשחק. פשוט ענק.
    ועוד שאלה אם אפשר : נוויל ווידיץ' צפויים להיות כשירים לגומלין?
    sheva 7, רק בקשה אחת ממך, אל תתחיל עכשיו עם התירוצים והתיסכול.

14. Julian Joachim Member

מחצית שנייה פשוט מעולה של יונייטד. מילאן בקושי תקפה, כנראה בגלל שקאקא התעייף, ובעיקר בגלל שהפציעות של מלדיני וגאטוסו גרמו להם לאבד את השליטה במרכז המגרש לחלוטין ואפשרו לסקולס להיכנס למשחק וליונייטד לנהל התקפה שלמה דרך האמצע, כשהכדור עובר דרך 4 שחקנים לפני שהוא מוקפץ לרחבה (בגול היפה של רוני). גיגס פשוט מצויין, מסירות מצויינות שחותכות את ההגנה כל פעם... וההבדל בין מילאן ליונייטד הוא ככל הנראה בכך שמילאן קמה ונופלת על קאקא בניגוד ליונייטד שלמרות מחצית שנייה חלשה יותר של רונאלדו עדיין שלטה, בזכות חוליית הקישור המצויינת שלה.

אגב, מוזר מאוד שפרגוסון לא עשה שום חילוף...

15. Andrea21 Member

אני מחכה בשקט לגומלין
    אני מקווה רק שהבנתם מי באמת השחקן מספר אחת בעולם.