חצי גמר אלופות: ההכרעה עוברת לשבוע הבא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏22/4/08.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

The Liverpool team in full: Reina, Arbeloa, Aurelio, Carragher, Skrtel, Mascherano, Alonso, Gerrard, Babel, Kuyt, Torres. Subs: Itandje, Hyypia, Riise, Pennant, Lucas, Crouch, Benayoun.

ג'רארד פותח כצפוי , ובניטז ממשיך עם ההרכב הראשון(כן , יש דבר כזה העונה) רק עם שינוי אחד : ארבלואה פותח במקום הופיה , וקראגר חוזר לעמדת הבלם . צעד מבורך לדעתי , ארבלואה יכול לתרום הרבה יותר מהפיני .

YNWA

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומנם רק רבע שעה עברה ואני לא אחד שנוהג להגיב במהלך משחקים אבל פאק... השופט הזה פשוט מוציא את העוקץ מהמשחק. אין שום שטף עם השופט הזה. לא מספיק ששתי הקבוצות עולות במערכים זהירים במיוחד, עוד בא האוסטרי הזה ושורק על כל ליטוף כאילו מדובר בבלט. איי הקונטיננטליים האלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

3. George Best Member

אחרי זה לך תסביר למליוני צופים מרחבי העולם למה הכדורגל האנגלי זה לא "בעט ורוץ".
    אנטי כדורגל מביש משתי קבוצות מגעילות שצריכות לקבל השעיה לחמש שנים על ביזוי מעמד חצי הגמר,
    כל מהלך שאיכשהו היה מסוכן ב45 הדקות(ותודה לשופט על תוספת של 20 שניות בלבד) הגיעה מטעות קומית של שחקן יריב.
    אחרי זה אנשים לא מבינים למה אני לא אוהב את המפעל הזה.שיראו מי שתיים מהקבוצות המצליחות ביותר בו בשנים האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/08
  4. XabiAlonso Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בגלל זה אסור שיהיה גמר אלופות כל-אנגלי.

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש לי שאלה: בד"כ יש בחצי גמר ליגת האלופות שני מפגשים כפולים. מחר אנחנו משחקים מול בארסה. מישהו יודע מתי המפגש השני? הוא לא היה אמור להיות היום?

6. George Best Member

והנה מתחילים כל שונאי הפרמיירליג לצוץ.
    למרות מה שכתבתי - אתה טועה ובגדול.
    הכדורגל של היונייטד וארסנל הם ללא ספק מהיפים בעולם.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אריאל הלוואי והיה בעט ורוץ... זה בעט ועמוד כי אם תרוץ אולי בטעות תפקיר את העמדה שלך בהגנה.

משחק מחריד, אני עדיין לא מאמין שנפל פה שער. שער שהולם את המשחק הזה, מכוער מארץ המכוערים, שנכבש ע"י השחקן שהכי מתאים לו לכבוש שער כזה ובכלל לבלוט במשחק כזה. דירק קאוט כל כך בינוני, כל כך אפור, כל מה שהוא מביא לליברפול זה מלחמה ותו לא, הפעולות החיוביות היחידות שלו הן הגנתיות, אף מסירה מדויקת, ומתאים שעם ההשקעה (ונחמיא עליה לפחות, הוא עובד כמו חמור) שלו דווקא הוא יהיה זה שיגיע לכדור התועה.

צ'לסי כאלה אנטי-כדורגל, 0 בעיטות למסגרת של ריינה. למישהו יש ספק שהבעיטה הראשונה למסגרת שלו תיכנס?

נקווה שהשער לפחות יפתח קצת את המשחק המשמים הזה במחצית השנייה.

8. Aviii Member

מי שראה את המשחק האחרון בין צ'לסי לליברפול, בסטמפורד ברידג', ממש לא מופתע ממה שראינו עד כה, אותו משחק גועל נפש רק שהיום השתחל לו איזה גול איכשהו.

9. George Best Member

אי אפשר לתאר מילה ממה שכתבת בצורה יותר מדויקת, מושלם.
    קויט פשוט חמור עבודה.בפעם הראשונה שקיבל כדור מול צ'ך, האדיוט החליק(אם על כל פעם שהבחור היה נופל ללא סיבה היה לי שקל, כבר הייתי מליונר)).
    חמור עבודה בצורה לא נורמלית, כל קשר לכדורגל מקרי בהחלט.אבל בניטז גומר משחקנים כאלה.

10. SeRgInHo Member

המשחק הזה ממחיש יותר מכל למה המפעל הזה הפסיק לרגש אותי.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מגעיל באלאק... פאביו אאורליו היה יכול להגיע בקלות לכדור, ראו איך השריר שלו נמתח (אם לא יותר מזה) ואיך הוא פתאום עוזב כדור שנמצא ממש לידו, והמכוער הזה ממשיך לשחק. מגיע לו שנתן קרוס שהלכה לעזאזל, מגיע לו שבינתיים (טאצ'ווד) הוא השחקן הכי חלש על המגרש, מגיע לקבוצה הנוראית שהוא משחק בה לעוף. כמה אנטי...

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לאנשים עדיין יש ציפיות מהצ'מפיונס ליג? שם רואים משחק טוב אחד לכמה מחזורים במקרה הטוב. עברתי לראות את אליפות העולם בסנוקר בדקה 20 למשחק וזה נראה איפלו יותר מרגש.

13. Stretford Ender Member

johhhhhn Arne Rise
    Ooooh Ahhhh
    I wanna knowwwwwww
    how you scored that goal?

14. SeRgInHo Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

ברכות לתחת על זכיה בגביע האלופות.

15. Selby Member

דייי, הוא עד כדי כך גדול?