חלק ב' - פרוייקט פתיחת העונה בבונדסליגה 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏7/8/06.

 1. Der Kaiser

  Der Kaiser Manuel Neuer מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏7/9/04
  הודעות:
  24,804
  לייקים שהתקבלו:
  335
  [​IMG] באיירן מינכן

  הצטרפו: דניאל וואן בויטן (המבורג), כריסטיאן לל (פ.צ. קלן), לוקס פודולסקי (פ.צ. קלן), שטפן פורסטנר (באיירן מינכן 2).

  עזבו: מיכאל באלאק (צ'לסי), זה' רוברטו (לא ידוע), יינס ירמיס (פרישה), חואן פאולו גררו (המבורג), ביסנטה ליזראזו (פרישה), בארנד דרהר (פרישה).


  מה היה לנו: באיירן מינכן 2005/6 התחילו את העונה כפייבוריטים בבונדסליגה, וגם סיימו כך. הבעיות של כל הצוות המקצועי, והשחקנים, הוא המעמד האירופי שמסתן כגדול מידי כרגע על הקבוצה הנוכחית. התבוסה הכואבת במילאנו הוציאה את האוויר לבווארים למשך תקופה לא מבוטלת. כבר באותו זמן באלאק כל הזמן היה קשוב לטלפון עם הסוכן, לגבי חוזה טוב לעונה הבאה בחו"ל, וכך גם קרה בסופו של דבר. מגאת', שגם מקומו במועדון החל להיות מוטל בספק, הרגיע את הרוחות במועדון עם דאבל שני ברציפות, יכולת משכנעת ביותר ועליונות של ממש בליגה המקומית. העצוב שבכל העונה שעברה הוא כמובן מקרה סבסטיאן דייסלר שנפצע שוב, ומעצם כך חזר שוב לקליניקה הפסיכיאטרית מהדיכאון ששב אליו.

  העונה החדשה: שמדברים על מועדון כמו באיירן מינכן הדבר הראשון שמתקשר לשם הזה הוא אך ורק גביע אירופה, ולא משנה מתי, מי השחקנים, וכמה זמן זה לא קרה או כן קרה. העונה המצב מעט שונה. הציפיות לא ברורות מהסגל החדש והרענן שהורכב העונה לאחר הפרידות מכל כך הרבה שחקנים. וואן בויטן הבלגי הגיע לחזק את ההגנה במינכן, ולוקאס פודולסקי את החוד. במינכן אוהבים את חומר השחקנים החדש, אבל תמיד משאירים בפני האוהדים תחושה של חסר משהו, עם התעניינות בכל מיני שחקנים ביבשת. בקיצור, על האליפות המקומית הולכים בכל הכוח בלי קשר מי יעמוד מולם, ומה קורה בליגת האלופות. בזירה האירופית, הסגל הצעיר והחדש יאלץ לרכוש את הניסיון שלו מהר, ומאוד להפתיע, בכדי שנראה חצי גמר או גמר בעונה הקרובה.

  [​IMG]
  דניאל וואן בויטן במדים החדשים


  השחקן המשמעותי: רוי מקאיי

  [​IMG]
  עונה בינונית נוספת תעלה ביוקר למועדון

  ככוכב וותיק שעולה בהרכב, על רוי מקאיי לקחת אחריות גדולה על כל הצעירים בימים הקשים שיבואו. בקבוצה כמו באיירן מינכן קשה לומר שיש שחקן מפתח, אבל רוי מקאיי העונה יהיה חייב להיות במקסימום פורמה, כדי שלוקאס הצעיר ילמד ממנו, ויקבל את הביטחון גם הוא במעמד האירופי הקשה. כאשר באלאק הוותיק בחוץ, רוי מוקף סביבו שחקנים צעירים, ועליו להיות המנהיג של הקבוצה בעונה קרובה. רוי מקאיי הוא חלוץ ענק בכל קנה מידה, ואף אולי השחקן הטוב ביותר שהגיע לבאיירן מינכן אי פעם מחו"ל, כך שהמון מאיך שהקבוצה תראה בעונה הקרובה תלוי בו. יש כאלו שכמעט שכחו מי הוא רוי מקאיי לאחרונה, אז מקאיי נעל הזהב לשעבר של אירופה, לא שכח איך להבקיע שערים, והוא בקור רוח אוהב עוד יותר להבקיע אותם בליגת האלופות, וכך יעשה השחקן, כאשר המשחק לא יהיה סביב מיכאל באלאק עליו השלום.

  המטרה: בלי שחצנות, עוד דאבל. באיירן כבר הוכיחו שהם מסוגלים, אז לא הולכים על פחות מכך בכל הנוגע לשאיפות של המועדון. באירופה יהיה קשה עם הסגל הצעיר, אבל כשאתה צעיר, אתה תמיד יכול להפתיע, ואם אכן באיירן יהיו בגמר, זה יהיה בגדר הפתעה.

  ניתוח מקצועי של אייסוקר: באיירן מינכן זו קבוצה חדשה. עזיבה גדולה של שחקנים למטרת פרישה או שינוי נוף שינו לחלוטין את פני הקבוצה. קשה מאוד לצפות את העתיד בכל הנוגע למפעלים האירופיים, אבל אין ספק שבגרמניה באיירן מינכן יתמודדו שוב על כל התארים. ההגנה קיבלה חיזוק בדמות וואן בויטן, החוד קיבל חיזוק בהגעתו של פודולסקי, אבל בקישור עם עזיבתם של זה רוברטו ומיכאל באלאק, לא הגיע כלל תחליף. הקישור הנוכחי צריך להספיק לבונדסליגה, אך ספק אם יספיק להתמודדות מול האריות של אירופה.

  [​IMG]
  האריך חוזהו עד 2008 במועדון, מגאת'   
 2. Der Kaiser

  Der Kaiser Manuel Neuer מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏7/9/04
  הודעות:
  24,804
  לייקים שהתקבלו:
  335
  [​IMG] וורדר ברמן

  הצטרפו: קלמנס פריטץ (באייר לברקוזן), מוחאמד זידאן (פ.צ. מיינץ), פיררה וומה (אינטר), דייגו (פורטו), הוגו אלמיידה (פורטו).

  עזבו: יואהן מיקו (בורדו), מרקו סטייר (באיירן מינכן 2), נלסון וואלדז (בורוסיה דרטמונד), פקה לאגרבלום (פ.צ. קלן), יילה וואן דאמה (אנדרלכט).


  מה היה לנו: וורדר ברמן התחילה את עונת 2005/6 כמעומדת לזכייה כמו שהיא עושה כל עונה מאז עונת האליפות הגדולה ב 2003/4. הקבוצה הזוהרת של תומאס שאף עברו עליות וירידות בגלל העומס הרב שמוטל על הקבוצה גם בגלל הציפיות הרבות שיש מהם לקחת אליפות מהבווארים, וגם בגלל הלחץ להשאר במפעלים האירופיים (ליגת האלופות). בסופו של דבר, וורדר ברמן נאלצו גם להאבק עם מתמודדת לא צפויה על המקום השני, אך הצליחו לנצח את המבורג בסיום העונה, ולשמור על המקום האוטומטי לליגת האלופות. באירופה שוב ברמן לא הצליחו לעבור את שלב רבע הגמר, אבל הפעם זה היה מאוד עצוב, ועם המון חוסר מזל לאחר שטים ויזה השמיט כדור בדקה ה89 למשחק, ואמרסון נעץ את הכדור פנימה עמוק ללב הירוקים מברמן.

  העונה החדשה: העונה זה מריח טוב יותר מתמיד בגיזרה הצפונית של גרמניה. הירוקים מברמן ריעננו את השורות עם העזיבה של מיקו, בדייגו הקשר הנפלא של פורטו. לרשותו של תומאס שאף יעמוד גם מוחמד זידאן שחזר מהשאלה במיינץ לתת חיזוק בחוד הקטלני של וורדר ברמן, ואסור לשכוח את החלוץ הרביעי בירוק שהוחתם העונה הלא הוא הוגו אלמדייה חלוצה של פורטו. הקו של ברמן הוא חד וחלק ממשיך בדרכו ההתקפית כפי שהרכש נראה, ובעיקר עם הצמד K&K קלוזה וקלאסניץ' ימשיכו להיות הצמד הקטלני בגרמניה אלא אם כן זידאן או אלמיידה יקבלו את המפתחות משאף. בברמן יודעים שאם רוצים לקחת את האליפות מהבווארים, וגם והתקדם מעבר לשלב שמיניתה גמר בליגת האלופות, צריך לחזק את ההגנה. פר מטאסקר שחקנה של האנובר 96 מועמד מוביל להיות בשורות ההגנה הירוקה השנה לפי הפירסומים שאומרים כי השחקן ביקש להשתחרר מהאנובר, ורוצה מאוד לשחק תחת תומאס שאף בעונה הקרובה. בברמן יש תחרות גדולה על כל עמדה כמו שמועדון גדול אמיתי צריך להראות, והדבר בולט מאוד גם בעמדת המגן הימני, שם וומה הנהדר שהגיע מאינטר עם שמאל טבעית ואופי קשוח של שחקן הגנה קלאסי.
  [​IMG]
  אלמיידה כבר מריח ת'דשא בצפון גרמניה

  השחקן המשמעותי: מירוסלב קלוזה

  [​IMG]
  בברמן מצפים לעוד 25 סלטות באוויר, קלוזה

  בברמן חייבים העונה את אותם כמות השערים לפחות, כי להתברג כחלק מהצמרת בבונדסליגה העונה. דייגו הוא אכן מרכז המגרש, אבל בברמן לא משחקים את ההתקפה שלהם סביב שחקן אחד, כך שהחדשות הכי משמחות מהצפון הם שמירוסלב קלוזה מלך השערים של ברמן והבונדסליגה כולה ישאר במועדון לפחות עד תום העונה, ואף סיכוי מאוד טוב שיחתום לעונה נוספת. עמוד השידרה וסטאר הגדול של וורדר ברמן כבר שם דבר באירופה. מכונת שערים שהחזיק וחייב להמשיך להחזיק על גבו את הקבוצה עם עשרים שערים ויותר גם בעונה הקרובה.

  המטרה: אליפות, ורק אליפות. המשאבים השוקעו, הקרקע מוכנה להלחם ביריבה מדרום גרמניה - באיירן מינכן. ברמן יעשו הכל כדי לחלוף על שלב שמינית הגמר בליגת האלופות סוף סוף לאחר פעמיים כושלות.

  ניתוח מקצועי של אייסוקר: אז ברמן מתחמשים סטייל מועדונים גדולים באירופה בצורה בלתי חסכנית. אם אכן תומאס שאף יצליח שוב לחבר את השחקנים שלו, ולהביא את התצוגות שראינו מברמן בעונות הקדומות, הסיכויים להתמודד על האליפות הם אמיתיים.
  המקומות בהם ברמן יכולים למעוד הם ההגנה. אם לא יגיע רכש מעבר למטאסקר, תומאס שאף ימשיך לעמוד מודאג על הקווים כאשר הכדורים אכן ירעידו את הרשת של ריינקה או ויזה. עונת המלפפונים עדיין לא תמה, כך שיש לנו עוד זמן לבחון את המהלכים שהמועדון מתכנן להמשך. בנתיים זה אכן נראה מקצועי ומבטיח.

  [​IMG]
  כבר הוכיח שיכול להביא אליפות, שאף


   
 3. אפנברג

  אפנברג Member

  הצטרף ב:
  ‏17/12/05
  הודעות:
  3,685
  לייקים שהתקבלו:
  126
  במשאל שערך הבילד בין יותר מ-50,000 אוהדי בונדסליגה לגבי זהות האלופה הבאה היה קרב צמוד צמוד בין באיירן לברמן ובסוף הבאווארים מנצחים, עם 24.8% מול 22.3%. גם בבולילנד, כמונו, מריחים קרב איתנים בין הדרום לצפון. ואגב, המועמדת במקום השלישי מבין האוהדים לזכייה באליפות הנה...בורוסיה דורטמונד! הולך להיות מעניין מאוד העונה במגרשי גרמניה!

  [​IMG]

  באיירן בפעם ה-20 או ברמן בפעם ה-5 (ואולי דורטמונד בפעם ה-4)? {כל המספרים מאז יסוד הבונדסליגה ב-1964)
   
 4. MHFC

  MHFC Member

  הצטרף ב:
  ‏25/7/06
  הודעות:
  1,645
  לייקים שהתקבלו:
  0
  כל הכבוד על ההשקעה, נהניתי לקרוא [​IMG]

  באיירן מינכן נפרדה משתי שחקנים שחובים מאוד בסגל שלה, זה רוברטו הקשר הברזילאי והקשר הגרמני מיכאל באלאק שעזב לצ'לסי.זה יכול להיות מאוד משמעותי מבחינת באיירן, כאשר היא איבדה שתי שחקנים חשובים בקישור האחרוי שלה ולא הביאה לשם אף שחקן אחר במוקמם.

  למרות העזיבות, הגיע גם שחקנים לבאיירן, פודולסקי הצעיר שהצטיין במונדיאל וסיים עם שלושה שערים, ינסה ביחד עם מקאיי בחוד לספק את הסחורה.וואן בויטן גם רכש מעולה להגנה של באיירן, ההגנה של באיירן חזקה מאוד כאשר היא מורכבת אם אני לא טועה מסניול ולאם כמגנים ולוסיו וואן בויטן כבלמים, ההתקפה של באיירן נשארה חזקה, כאשר יש לה את הארגריבס ואת שוונשטייגר הצעיר ובחוד את מקאיי הוותיק ואת פודולסקי הצעיר, אלו לדעתי פחות או יותר השחקנים המרכזיים בקבוצה.

  אומנם באיירן איבדה שחקנים חשובים, אך היא הצליחה לשדרג את ההגנה לדעתי ואת ההתקפה בפודולסקי, באיירן כמובן תנסה לשחזר את הדאבל שעשתה אשתקד, ומי יודע אולי עם השחקנים הצעירים שלה, לאם, פודולסקי, שוונשטייגר להגיע לשלבים המכירעים בליגת האלופות.

  לגבי ורדר ברמן, לדעתי היא התחזקה בקיץ והיא מועמדת לזכות באליפות לא פחות משאשר באיירן מינכן, ורדר ברמן הצליחה להביא את מוחמד זידאן המצרי מפ.צ. מיינץ, שעשה עונה נהדרת אשתקד, ינסה לשחזר את היכולת הנהדרת שלו כמובן אם יתנו לו מספיק הזדמנויות לעשות זאת.

  לברמן יש הגנה מעולה, והתקפה עוד יותר חזקה לדעתי, כאשר יש לה בחוד את קלאסניץ ואת קלוזה שכבש אשתץקד לא פחות מ-25 שערים!!זידאן ינסה להוכיח את עצמו בדקות ששאף יתן לו ואולי הוא יתפוס מקום בהרכב של ברמן.
   
 5. Der Kaiser

  Der Kaiser Manuel Neuer מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏7/9/04
  הודעות:
  24,804
  לייקים שהתקבלו:
  335
  כל ההתקפה של באיירן צעירה מאוד. פולדי (20), שוויני (22), סנטוס (23), הארגריבס (25), קארימי בן 27 אך עדיין חסר ניסיון בונדסליגה וחסן בן 29, אך לא כוכב שינהיג קבוצה. המועדון חייב שחקן וותיק, סמל, מנהיג שחקן שדה, שחקן התקפה שהוא לא אוליבר (שוער).

  האיש שכתבתי בסיקור הוא כמובן מקאיי, שבגיל 31 יכול לתת עונה טובה, וזה יטשטש את חוסר המנהיגות שלו. אם הוא יכבוש, זה יספיק.

  זה נכתב לפני חודש. לפני כל מה שראיתי לאחרונה מבאיירן על המגרש, וזה הוכיח עצמו.
   
 6. רפאל

  רפאל Member

  הצטרף ב:
  ‏13/1/04
  הודעות:
  1,415
  לייקים שהתקבלו:
  0
  חבל שמיקו עזב הבייתה כי הוא היה אחד השחקנים הבולטים בבונדסליגה, מנגד ברמן ממש התחזקו והם אכן נראים כיריבה של באיירן על התואר.
   
 7. Raulito

  Raulito Madridista מנהל

  הצטרף ב:
  ‏22/11/05
  הודעות:
  30,864
  לייקים שהתקבלו:
  2,783
  מין:
  זכר
  כל הכבוד על ההשקעה במידע על שתי הקבוצות הגדולות של גרמניה [​IMG]

  אני חושב שהשנה נראה תחרות מאוד מעניינת לגבי אליפות הבונדסליגה. באיירן מינכן איבדה את אחד השחקנים החשובים ביותר בסגל שלה, מיכאל באלאק, שהמשחק היה בנוי עליו, הקבוצה נראית לא מחוברת והיא הפסידה לאותה ברמן בגמר גביע הליגה. בכל מקרה, תמיד שבאלאק היה לא טוב, כך גם באיירן, ואולי עכשיו שאר השחקנים גם ישתתפו ביותר מהלכים והמשחק לא יהיה בנוי על פליימקר.
  עזיבת זה רוברטו לא מובנת לי, הוא ירד ביכולת, אז מה. כרגע אין לו קבוצה, באיירן תציע לו שכר נמוך מפעם הקודמת והוא יבוא. אין יותר מדיי מחליפים בקישור. על דייסלר אי אפשר לבנות.

  הרכשים בוצעו בעמדות הנכונות, ואן בוויטן היה הבלם הטוב בבונדסליגה בשנה שעברה, פודולסקי הראה לכולם איזה כישרון גדול הוא. עדיין חסר לי שחקן בעמדה של באלאק, באיירן צריכה להחליף מערך ולשחק 4-4-2 רגיל ולא בשיטת יהלום. שחקן אגף אחד מוכשר כבר יש וזה שוושטיינגר. דייסלר אמרנו פוסלים, אפשר את קארימי, סליהמידיץ' ואם אין ברירה אז שול, אבל הוא כבר מבוגר ולא יספיק להרבה.

  רוי מקאיי שהגיע לאחר עונה מדהימה בלה קורוניה, סיפק את הסחורה בגדול בעונה הראשונה שלו, אבל בשנתיים האחרות יש לו נטייה להיעלם לחודש. היה מצב שהוא לא כבש 10 משחקים רצוף - 900 דקות! לראול לפני שחזר מהפציעה זה לא קרה.
  מקאיי יהיה חייב לתת עונה טובה כדי שבאיירן תרוץ בצמרת. כישלון שלו זה כישלון של באיירן.


  וורדר ברמן עשתה רכש טוב וחיזקה את ההגנה שלה שהייתה הבעייתית בקבוצה לצד ההתקפה המרשימה, שהכניסה ליובנטוס שליישיה בביתה, וגם לבאיירן מינכן. נגד יובנטוס זה היה יכול להיגמר גם בשישייה.
  הרכש הכי טוב של ברמן שהיא השאירה את קלוסה, אחד החלוצים הטובים בעולם כיום, מונדיאל שני שהוא מבקיע חמישה שערים, הוא סיים הפעם גם כמלך השערים.

  זידן המצרי הוא רכש טוב, אומנם הוא לא כמו זידאן הצרפתי, אבל יש לו טכניקה מצויינת וראו את זה גם בקבוצתו הקודמת, מיינץ.

  חבל שמיקו שהיה שחקן מעולה בקבוצה ונתן שם הכל, עזב לבורדו, באמת חבל בשביל ברמן.

  קלאסניץ כבר מראה שהוא בכושר, ברמן בכלל יש לה התקפה יוצאת מן הכלל, זה נראה טוב בינתיים.

  השאלה אם היא לא תקרוס כמו המבורג בשנה שעברה , או כמו שקרה לה אחרי ההדחה מיובנטוס, שיברון טוטאלי, חודש שלם בלי ניצחון ובאיירן דהרה ודהרה.
   
 8. nfcb

  nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏22/1/06
  הודעות:
  9,446
  לייקים שהתקבלו:
  502
  אני חושב שהמאבק על האליפות יהיה יותר מכפול, אלא משולש ואולי אפילו מרובע.
  לדעתי יתחרו על התואר גם בורוסיה דורטמונד ואולי גם שאלקה. שתיהן עשו חיזוק מצויין ואולי יהיו בשלות כבר עכשיו למאבק.
   
 9. bayer04

  bayer04 Member

  הצטרף ב:
  ‏24/9/05
  הודעות:
  1,109
  לייקים שהתקבלו:
  0
  אני לא הייתי ממהר לשים את דורטמונד כקבוצה שרצה לאליפות העונה.
  דרושה לה עוד עונה-שתיים כדי לגבש סגל אולי קצת יותר חזק, ואז אפשר להגיד שהיא הולכת על אליפות. דורטמונד שווה העונה לדעתי מקום בגביע אופ"א מקסימום.
   
 10. MHFC

  MHFC Member

  הצטרף ב:
  ‏25/7/06
  הודעות:
  1,645
  לייקים שהתקבלו:
  0
  שאלקה אכן התחזקה בקיץ במספר שחקנים ואולי היא יכולה עוד לאיים על ורדר ברמן ובאיירן מינכן שלדעתי הן הקבוצות ללא ספק המועמדות לזכות בתואר העונה, כאשר יש להן סגל יעיל וטוב של שחקנים.

  אשתקד שאלקה לא סיכנה מספיק את האליפות של באיירן מינכן, העונה היא תנסה לעשות זאת, אבל לעדתי זה יהיה קשה מתמיד, אומנם באלאק עזב אבל חוץ מעמדת הקשר האחרוי בבאירן, יש לה בכל עמדה שחקן יעיל, יש לה בקישור ההתקפי את הארגריבס ואת שוונשטייגר, בהתקפה את פודולסקי, מקאיי, מיליצ'יץ, בהגנה יש לה את לוסיו, את לאם, סניול וואן בויטן.

  לורדר ברמן יש את קלוזה החלוץ המצוין, את זידאן, את בורובסקי, את פרינגס, את דייגו שהגיע מפורטו, ועוד הגנה חזקה ויציבה, סגל שיכול להוביל אותה לאליפות.

  לגבי דורטמונד, היא עדיין לא בשלה לאליפות לדעתי כמו מי שמעליי אמר היא צריכה עוד שנה-שנתיים כדאי לגבש את הסגל וכדאי שיהיה לה סגל לרוץ לאליפות.   
 11. walcott

  walcott Member

  הצטרף ב:
  ‏14/7/06
  הודעות:
  212
  לייקים שהתקבלו:
  0
  [​IMG] על ההשקעה.

  יש לי שאלה: מה קורה עם המשבצת שבאלאק שיחק בה בעונה שעברה? לא מתכוונים להביא מחליף?
   
 12. Der Kaiser

  Der Kaiser Manuel Neuer מנהל מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏7/9/04
  הודעות:
  24,804
  לייקים שהתקבלו:
  335
  כרגע לא מביאים מחליף.
   
 13. bayer04

  bayer04 Member

  הצטרף ב:
  ‏24/9/05
  הודעות:
  1,109
  לייקים שהתקבלו:
  0
  ועל זה באיירן תשלם באליפות העונה.
  אם באיירן לא מוצאת תחליף של אחד מהשחקנים של הטופ העולמי בקישור, וכנ"ל חלוץ- באיירן תעשה לעצמה בושות לא נורמליות, שהיא נורא תצטער עליהן אח"כ.

  ברמן הרבה יותר טובה כרגע מבאיירן. ברמן נראית לי המועמדת הכי רצינית לתואר העונה.
   
 14. Gianzola

  Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏16/2/04
  הודעות:
  8,004
  לייקים שהתקבלו:
  1,139
  במידה ואנחנו מקבלים בעונה הבאה קרב משולש בין דורטמונד, ברמן ובאיירן...

  אין לי אפילו מה להגיד.

   
 15. XabiAlonso

  XabiAlonso Member

  הצטרף ב:
  ‏9/2/06
  הודעות:
  2,834
  לייקים שהתקבלו:
  2
  דורטמונד עדיין לא בשלה לאליפות, הם צריכים לבנות את הסגל שלהם ואני מאמין שעוד שנתיים כבר הם יוכלו להתחיל לדבר על אליפות.
  לדעתי השנה ברמן תזכה באליפות, בשל העובדה שהיא קבוצה מאוזנת ביותר ולאחר שהתחזקה באופן משמעותי בהגנה עם מרטסקר מהאנובר ועל ההתקפה אין על מה לדבר.
  באיירן נחלשה משמעותית עם עזיבתם של באלאק וזה רוברטו ואני לא רואה אותם לוקחים השנה את האליפות.
   

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!