חלוצים בישראל :: יש חיה כזו?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏11/7/04.

1. שגיא Guest

לא נכון. אם הוא מתחתן עם ישראלית, כל אורך ההליך מצטצם משמעותית. יש לו עילה הרבה יותר רצינית לבקשת אזרחות, מה שלרוסו די חסר.

2. city Member

כן אבל השאלה היא האם הם כבר החליטו להתחתן ?
    גם אם כן זה יקח כמה חודשים עד שהם יתחתנו.

המשחק מול אירלנד הוא עוד חודש בערך.
    בקמפיין הנוכחי קולואטי כבר לא יספיק לשחק. אולי מול איי פארו.

3. אלסנדרו דל פיירו Member

1. זרים - קולאוטי ודוארטה
    ישראליים- הולצמן,עומר גולן,משה ביטון, יניב קטן,אסולין
    2.לא
    3.ללא ספק מכבי חיפה
    4.לא
    5.עומר גולן ומשה ביטון תזכרו את השם חחחחח
    6.מהירות וחדות לפי דעתי
    7.לימה הוא המוערך מידי ומי שלא מוערך לפי דעתי זה אלומיידה (אם הוא היה בקבוצה כמו מכבי פ''ת או אשדוד או בני יהודה הוא היה נותן תפוקה יותר טובה!)
    8.ליאור אסולין או שי הולצמן

4. Yaak#Berko Member

מה שיפה בקולאוטי זה שהוא לא הכי גבוה או אתלטי, לא חזק כמו יעקובו, לא טכני כמו קטן, לא בועט הכי מדוייק, לא מהיר או זריז כמו בוקולי וגם לא הכי בריא (בעיה תמידית בשריר הירך האחורי). אבל יש לו מהכל, יש לו גם כושר גופני מעולה והוא פשוט לא מפסיק לרוץ, לא מפסיק לעבוד קשה, והוא קר רוח מול השער. מכבי חיפה איתו ובלעדיו היא קבוצה אחרת לגמרי, ולא רק בגלל השערים (או הבישולים, אין לו ויותר מדי אגו), אלא בגלל שהנוכחות ושריפת השטחים שלו מונעים מהיריבה לשלוח הרבה שחקנים להתקפה, מפריעים לה לצאת מהר קדימה, והוא מאפשר לנו לשחק על כדורים ארוכים כי איכשהו הוא תמיד במקום הנכון לקלוט אותם מול בלמים גבוהים יותר ולתפקד כציר שיוריד כדורים לקטן והחברים שמצטרפים (המשחק בו זה היה הכי ברור היה נגד רוזנבורג - איתו במחצית הראשונה, בלעדיו בשנייה, עולם אחר. היום לוי לא היה עושה את הטעות הזו). שחקן מצויין, ויכול מאוד מאוד לעזור לנבחרת שלנו, אין לנו אף שחקן עם המאפיינים שלו שהם בדיוק מה שהדוקטור רשם.

5. Ljungberg 8 Member

לדעתי הבעיה נובעת אך ורק בגלל שהחלוצים בארץ לא משחקים כחלוצי מטרה הם יורדים יותר לכיוון החצי.
    לא יכול להיות שקשרים ישחקו באותו קו עם החלוץ למשל יניב קטן: הוא נחשב חלוץ ואפילו מוביל, אבל מה לעשות, הוא לא משחק ככה, הבנאדם נמשך כל הזמן לאגף, הוא לא מנסה להכנס לרחבה בכלל.
    בתור קשר אני בטוח שהוא אחלה שחקן ואני לא יודע למה מתעקשים להציב אותו בתור חלוץ.
    דוגמא לחלוץ מטרה קלסי הוא אלון מזרחי, ככה צריך לשחק חלוץ: להיות למעלה, לחכות לכדורים, להתחמק מנבדלים...
    כמובן שכל ההודעה הזאת לא מבוססת על שחקנים כמו הנרי כי כשיש לך כשרון כמו שלו אתה יכול להרשות לעצמך לרדת לכיוון החצי ולנהל התקפות כי אתה יודע שאתה גם תספיק להיות שם כשהכדור יהיה ברחבה.
    לשאלות:
    1. הולצמן, מזרחי, קולאטי, דוארטה.
    2. יש כאלה שכן ויש כאלה שלא.
    4. כל שיא נשבר בסופו של דבר.
    5. שאלה קשה.
    6. מהירות,נגיחה, קבלת כדור עם הגב לשער וסיבוב, כושר התחזות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx .
    7. יותר מדי- עומר גולן, פחות מדי- אאאאאאאה ואן פרסי, בארץ?אופיר עזו אולי, למרות שהוא גם משחק יותר כקשר.
    8. פיני בלילי?(לא סוגור על זה).

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/05
  6. אלסנדרו דל פיירו Member

מסכים איתך לגמרי !
    אבל,בישיבל לשחק בנבחרת הוא צריך ליהיות בארץ 4 שנים לא..?

נערך לאחרונה ב: ‏15/5/05
  7. Bufon Member

לא נראה לי...
    אבל רגע.. יש סיכוי במחשבה שנייה.. אני לא זוכר.. אולי אמרו לי את זה פעם אבל אנ'לא זוכר.. אבל נראה לי שלא.. אבל.. אסור לשחקן לשחק בנבחרת ישראל אם בעבר הוא שיחק בנבחרת אחרת.. יעני רוסו..

8. Yaak#Berko Member

אם הוא מתחתן מחר ומקבל אזרחות מחרתיים הוא יכול לשחק מייד אחר כך. כמובן שייקח זמן עד שהוא יחליט להתחתן אם בכלל, וגם הליך קבלת האזרחות לוקח זמן.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק בישראל בכלל זה אסור מאז שנות ה60' בערך.. כנראה שאפשר לשחק בנבחרת נוער אחת ואז בבוגרת אחרת אבל זה לא ברור..

10. city Member

רוסו הבין שהוא לא יקבל אזרחות כל עוד ש"ס במשרד הפנים (בזמנו), אז הוא החליט להסכים להצעה של אוטו באריץ מאמן קרואטיה לשחק ביורו במדי הנבחרת הקרואטית. בגלל טימטום של אלי ישי הפסדנו שחקן גדול שיכל להיות בנבחרת ישראל.

לגבי קולואטי, לא נראה לי שהוא שיחק בנבחרת ארגנטינה, אז איתו אין בעיה.

11. burning soil Member

לא אמורה להיות עם קולאוטי בעיה,וברגע שהוא יתחתן עם ישראלית
    הוא יהיה זכאי באופן מיידי לאזרחות שאיתה הוא יוכל לשחק בנבחרת ללא תקופת צינון כנראה.

12. אלסנדרו דל פיירו Member

אה הבנתי..
    אז יאאלה לזרז את אחותו של שטראוס אם היא עדין יוצאת איתו בכלל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

13. city Member

אולי יש עתיד לחלוצים הישראלים.
    מאור בוזגלו הרשים לאחרונה כשהוביל את נבחרת ישראל לאליפות אירופה עד גיל 17. האתר הרשמי של ההתאחדות האירופית מפרסם את שמו של שחקן מכבי חיפה הצעיר כאחד מהכשרונות אחריהם כדאי לעקוב.

ברשימה של אופ"א אפשר למצוא גם את קשר סאות'המפטון בן ה-15 תיאו וולקוט (למי שמכיר) והשוער השוייצרי המוכשר יאן סומר.