חלון העברות של ינואר: עדכונים וחדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏3/1/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

@עידן444

אתה חייב להפסיק עם הטרחנות הזו. אנחנו מבינים ויודעים את עמדתך. לא יעזור שתעלה אותה כל 2-3 פוסטים.

2. עידן444 Member

א. אני לא חייב שום דבר- עם כל הכבוד לזה שאתה מנהל.
    ב. כשיש דוגמאות אקטואליות לנושא זה מתבקש להביא אותן!

זו לא טחינת מים כפי שמתרחשת בדרך כלל בנושא הזה אלא הוכחות אקטואליות מעשיות לדברים שטענו נגדי פעם אחר פעם שאלה תאוריות פרי הדימיון שלי.

נ.ב.
    כל 2-3 פוסטים... תגזים עוד קצת...

oFiRzZz ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  3. Butragueño מנהלים

א. אתה לא חייב שום דבר. אבל אתה כן יכול להפעיל שיקול דעת ולתת דוגמאות ולדבר על זה בפוסט המתאים. ולא לשלוח חצי הודעה פה, חצי הודעה בדיון של חדשות ועדכונים, עוד 2-3 הודעות בדיון של מכבי ת"א וכו'. אתה רוצה שאנשים יקחו אותך ברצינות? תפעל באותה הצורה.

ב. מה דוגמאות? כל דיון שמישהו מעלה עניין כלשהו שקשור לזר שלא הוכיח את עצמו ושוחרר אתה מעלה בקונטרה את הדעה הקבועה שלך על כמות זרים. זה מתיש, זה טרחני ומאבד מעצמו.

כן, כמעט כל דיון אתה מגיב על זה. אני יכול בקלי קולות גם להוציא לך פלט של זה ולשלוח לך בפרטי. מעונין?

נ.ב
    לא רק שאתה מגיב בכל דיון כמעט על הגבלת הזרים, אתה אחר-כך מכפיל את ההודעה שלך ושולח אותה בדיון של הגבלת הזרים. "הבחור שאוהד כפ"ס אמר ש..." וכו'. במקום לרסס את זה בספריי ברחבי הפורום, תנסה להיות ממוקד בדיון המתאים.

4. עידן444 Member

חבל על הזמן שלך(אלא אם ממש בא לך להיות קטנוני).
    אני רוב בזמן מטלפון(כרגע לא).
    אי אפשר כל דבר לקחת לדיון שלו. זו פרוצדורה בטלפון.
    מה גם שבמקרה הספציפי הזה העברתי את הנושא מיד לשם.
    פה הערתי הערה מאוד נקודתית שלא קשורה בכלל ליכולת של אותו זר אלא לגישה של אותו בעלים שניפנפו לי איתו "הינה, גם בעלים של קבוצה קטנה בעד זה". כבר אז טענתי שהוא צבוע ומה הסיבה שהוא הצביע בעד- וזו פשוט הוכחה חותכת למה הדעה שלו לא רלוונטית וכל מה שמעניין אותו זה להיות גרושניק בלי קשר למה טוב לכדורגל הישראלי ומה לא.

5. Butragueño מנהלים

זו לדוגמה (החלק האחרון של ההודעה) היא אחלה לדיון הגבלת הזרים (עם תוכן, הסבר ולא סתם עקיצה של שורה). לגבי השימוש שלך בטלפון, זה פרוצדורה קשה, אבל קשה מאוד לעקוב אחרי ההודעות שלך כשאתה מפצל אותן במקומות שונים.

יאללה, נחזור לדיון.

6. עידן444 Member

לכן העברתי את זה לשם:)
    וכאן זה נשאר כהערה צדדית שלדעתי חלק גדול מהפורום יבינו את ההקשר בלי ההסבר.
    הלאה...

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלון ההעברות בינואר היה כרגיל עמוס בהעברות כיאה לקבוצות הישראליות שלא טורחות מספיק בקיץ.
    כמעט כל קבוצה שינתה את פניה בלפחות 2-3 שחקני הרכב, הפועל תל אביב כרגיל בליגה משלה.

alexshw אוהב/ת את זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.