חלון העברות של ינואר: עדכונים וחדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏3/1/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דובב גבאי חוזר הביתה , למכבי פ"ת .

לא יודע מה הם צריכים חלוץ כזה , שחצי עונה ישב בחוץ בפציעה מאשר במגרש ויש לו רק ירידה ביכולת .

2. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הבית של דובב גבאי זה הפועל פ"ת בה הוא גדל עד גיל נוער

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם הדגישו שגבאי מגיע כשחקן קו, על סמך מה שראיתי ממנו בבית"ר....זה לא הולך להיראות טוב.
    גבאי אולי מהיר מאוד ויש לו בעיטה סבבה אבל אין לו שום יכולת טכנית, דריבל טוב או חוכמת משחק שתגרום לו להיראות טוב או לתרום מהאגף.

סגול בדם ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  4. amn Member

השאלת משנה סטייל דיאן ראדוניץ' בעונה שעברה.
    שייך עדיין ל-SuperSport Utd הדרום אפריקאית.

5. Butragueño מנהלים

בנוסף לדור פרץ, גם שומוביץ' נבחן בהפועל חיפה. האמת, מאוד הופתעתי כשקראתי על כך. אני זוכר אותו דווקא לטובה במדי מכבי נתניה, ומשום מה הוא פתאום נעלם (לאחרונה הבנתי שמדובר על לימודים במכללה בארה"ב + משחק בליגת המכללות). אני זוכר ששיתפו אותו לא מעט בנתניה, יחד עם צלישר וירדן כהן הכשרוני שגם הוא פתאום נעלם.

6. yakov_y YNWA

שומוביץ׳ שיחק אצלנו בעונת הירידה של 12/13, הגיע ממחלקת הנוער של מכבי תל אביב, אני חושב שהיה עם מיכה, דאבור וכל השאר, היה במכבי הרצליה קצת ואז אצלנו, שיחק מעט יחסית, מגן ימיני מחליף, שחקן די פרווה משני הצדדים של המגרש, מאמין שעם השנים הוא שחקן אחר משחקן בגיל 20, מה שכן שצלישר הבינוני הועדף על פניו מידי פעם בעמדת המגן.

עומר צלישר נגר, שום יכולת התקפית אין לו, הגנתית הוא אגרסיבי וגרזן, לא עוקב אחריו באדיקות בקריית שמונה, מעניין אם השתנה.

ירדן כהן לא כישרוני והוא בנצרת עלית שם משחק כמעט כל חייו, שחקן של רשתות חברתיות, אין לו מקום ב-22 של מכבי נתניה.

מדהים שבהפועל חיפה עושים הכל כדי לא להחתים בלם אבל לפחות בשאר העמדות בהגנה התחזקו אבל לא מספיק בכלל לטעמי.

Drama2 אוהב/ת את זה.
  7. עידן444 Member

הייתי שמח לראות את שומוביץ׳ חוזר. יש לו פוטנציאל. לדעתי יפתיע.
    רמז די בברור שרוצה לחזור לנתניה.
    חושב שהבאה שלו והסתה של כחלון לצד שמאל היתה משדרגת את ההגנה שלנו.
    אגב, הוא זה שבישל את שער הבכורה במשחק הבכורה באצטדיון היהלום מול הפועל ת״א.
    אחמד סבע החמיץ פנדל אבל את האסיסט של שומוביץ׳ הפך לשער הסטורי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. אבי סנדור Member

מוחמד כליבאת ברעננה.

9. alexshw Member

תנחומיי

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי פתח תקווה קיבלה תיאבון, מחתימה שחקנים בקצב, אחרי דובב גבאי גם לידור כהן חוזר למושבה.

11. אבי סנדור Member

עד כדי כך?

12. Butragueño מנהלים

לידור כהן שחקן של פרצופים, לא יודע אם היה נכון מצד מכבי פתח תקווה להחתים אותו. נכון שכל תוספת באה בחשבון, במיוחד בקבוצה כמו מכבי פתח תקווה שהסגל שלה יחסית דל. אבל אני חושב שהבאת לידור כהן די מאלצת את רפואה לשתף אותו על חשבון שאר השחקנים שנותנים וואחד עונה. מה גם שהצירוף שלו לדעתי יוריד בדקות של סלומון המוכשר. אבל אני מקווה להתבדות. רפואה עושה רושם של מאמן שלא עושה חשבון.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לידור כהן בלוף גדול, שחקן בלי שום יכולת להתמודד עם לחץ. ביחס להזדמנויות ולציפיות כישלון גדול, לא השתפר בכלום מאז העונה הראשונה.
    כל שחקן בבית"ר שאין לו מקום בטוח בהרכב רק מחפש לברוח, בינתיים עזבו 6 והצטרפו רק 2 בינואר, זה מוכיח כמה האופי של השחקנים האלו חלש וגם על הטיפול הגרוע של רב"ש בשחקני הסגל כי יש עוד 4-5 שחקנים שברגע שיקבלו אישור ללכת יחתמו במקום אחר.

14. Butragueño מנהלים

אני לא חושב שהאופי של מגבו ואבוחצירה חלש. ביחס לדקות ששיחקו הם היו בסדר גמור. זה שרב"ש החליט שהוא לא סופר אותם, והם מצדם רוצים לשחק כדורגל, לא הופך אותם לבעלי אופי חלש.

15. Raulito Madridista

אפשר לרגע להסיט את המבט ממכבי פ"ת, גם בהפועל חיפה קורה דבר מעניין, מנסים להתחזק, משקיעים כסף, משלמים שכר גבוה יחסית ורוצים להגיע לפלייאוף עליון ולנצל את העונה הזו. אני כן הייתי מוסיף עוד בלם אגב(ופאניירו קופי של ליביו אנטל, לא?). החיזוק של דור פרץ נכון אבל בינתיים מקסים הלך לאיבוד העונה הזו וחבל. יש עודף חלוצים ואולי ארבייטמן צריך לשקול את דרכו בקבוצה. הרי בן-בסט יהיה באנקר מעתה ואילך ולאלא כובש בקצב יחסית.

סכנין הציעה למכבי חיפה הרבה כסף על עטא, די נדיר לראות אותו רוכשת שחקנים ועוד בסכום כזה ביחס אליה, לרוב היא משאילה שחקנים והנה נגמר החלון אוטוטו ועדיין ז'אורז'יניו בקבוצה. החבר'ה של אבוקסיס עם סגל נחות משל אשתקד למרות שמוגרבי חזר ועדיין עברו את מכבי חיפה, פלייאוף עליון בהחלט יהיה הישג יוצא דופן.

לגבי מכבי פ"ת, עם האוכל בא התיאבון אבל השאלה אם זה לא יגיע על חשבון המרקם הקיים. לידור כהן היה בסדר בבית"ר, לא יותר, ההתנהלות בזמן האחרון ובטח כל הקשקשת בתקשורת לא הוסיפה לכבודו. ההרכב, גם אם ההרכב לא סקסי על נייר, הקבוצה מתואמת, עובדת היטב ובשנה שעברה יש זכרונות רעים מהחיזוק בינואר. בינתיים לדעתי אם צריך לבחור את שחקן הרכש הטוב ביותר שהגיע בחלון ההעברות: שרן ייני. אחריו בדירוג לטעמי יובל שבתאי שכבר רואים את התוספת שלו למשחק ברעננה שנראית קצת יותר מגוונת התקפית. את הזרים של מכבי אני לא מכיר ועומר דמארי חלוד והגיע לקבוצה שבתקופה לא טובה.

מצב נושא:
הנושא נעול.