חלומות הזויים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י שער 7, ‏10/4/07.

1. reda Member

אצלי לפעמים יש מין דבר מוזר שאני חולם שנניח מישהו מרביץ לי או משהו ואני מנסה להחזיר לו ולא משנה כמה חזק אני מנסה לתת לו מכה זה יוצא חלש כזה ואני מתוסכל ולא מצליח לתת לו כל הזמן מכה כמו שצריך וכל הזמן שאני נותן מכות אני חלש ואיטי...

וגם פעם היה לי חלום..יותר נכון סיוט...אל תצחקו למה קמתי ממש מבוהל:
    כזה חלמתי שיש רוחות רפאים בבית שלי...ואני כזה הלכתי הערתי את אבא שלי ואמרתי לו שיש רוחות רפאים ואז הגענו למסדרון שבבית ופתאום הרגשתי משהו שמושך אותי וממצב עמידה נמשכתי כזה למעלה לרוחב הקיר ואז הקיר כזה נגמר אז הדבר הזה שמשך אותי רצה להעביר אותי לקיר שממול ואיך שעברתי באוויר לקיר ממול אבא שלי תפס אותי..ומשמה אנלא זוכר...או שהתעוררתי או שלא יודע מה...

2. Love Is Red Member

פעם חלמתי שאני אחותי ואמא שלי נמצאים בחו"ל ונסענו במכונית של אחותי (אחותי בת 17 וחצי) ופתאום שעברנו ברחוב ראיתי קיוסקים כמו שיש בארץ ישראל ועם כתובות בעברית.

3. Bensh Member

וואו, אתה ממש מתוסבך
    אני מציע שתלך לפגוש מומחה בקשר לחלומות האלה

4. wolf89 Member

אממ.. בקשר לחולשה והדברים האלו, גם לי היה לא מזמן חלום שהתחיל בזה שאני הולך אי שם בדרום אמריקה, פרו או משהו דומה, עם מסגרת של קייטנה, ויש שביל מוזר עם הרבה הרים מסביב, ובדרך השביל יש למטה חריץ עמוק וגדול מאוד באדמה, שאי אפשר לראות עד כמה הוא עמוק, והחושך השחור שמתוכו פשוט נוזל החוצה.
    על כל פנים, אחרי כמה "שלבים" של מקומות כאלו. כלומר, כל פעם סיימתי שביל, ואז עברתי לשלב הבא, שם החריץ באדמה היה מפחיד יותר, עד שהגעתי לסוף. כמו משחק.

בסוף עמדתי במעין נווה מדבר, ושיחקתי טניס על מעין סוג של חול קשיח. כמו חימר בצבע של חול. ואני משחק, וחובט, ואני ממש ממש גרוע. אני מנסה להכות מכות מאוד חזקות עם המחבט, וכל הזמן יוצאות לי מכות חלשות כאילו באותה שנייה שאני מכה בכדור טניס היד שלי מאבדת את כל הכוח והעוצמה.
    אחרי כמה סיבובים כאלו של מכות עלובות שלא עוברות את הרשת, אני בא לשופט ואומר לו:
    "כוס אמק נמאס לי! אני פורש! ובכלל כדורגל זה משחק הרבה הרבה יותר טוב מטניס."
    ואמרתי את זה באנגלית, ככה שאמרתי SOCCER, ואז "נזכרתי" בחלום שהשופט אנגלי, אז תיקנתי לFOOTBALL.

אחר כך הלכתי לשבת ביציע חול-קשיח במקום בין חבר טוב מאוד שלי ובין חבר שלו, ואז החבר שלו, שהוא טיפוס עצבני בכללי, צעק עליי: "מה אתה עושה פה? עוף מפה!" ועניתי "אני יושב פה קפוץ לי"

חבר שלי, שיש לו מושג בחלומות וכאלה העלה סברה "אולי אתה לא מרגיש שייך לשום מקום, לא פה ולא פה. גם בחיים, בקבוצות עם החברים שלך וכדומה", וגרם לי לשקוע בהירהורים עד סוף היום על המצב החברתי שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

חפירה :aaa021:

5. משוגע בירוק Member

אולי עוד תזכה באירוויזיון יום אחד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

6. בית"רי מלידה Member

ירון, זה אתה? :aaarofl:

7. שער 7 Member

אנשים אתם לא יודעים מה חלמתי לפני 3 ימים...
    שעומר בוקסנבאום מצטרף להפועל כפר קנא והם עושים מסע קסום בגביע ועולים לחצי גמר גביע המדינה!!!

8. Engel Del Madrid Member

זה לא היה חלום , אתה פשוט היית בתאילנד.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מקרים שבהם אני אומר לעצמי מה הולך לקרות, כי אני יודע שכבר עברתי את זה. לדעתי, אחת הסיבות שבהמון לילות אני לא זוכר את החלומות שחלמתי, זה כי אני פשוט חולם על דברים שהולכים לקרות לי ורק בזמן שהם קוראים לי, אני מצליח להיזכר בחלום ויודע איך הם יגמרו.

10. ראול Member

ואז הלכת לאולפן ולמדת לאיית מדרידיסטה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

כאילו, להבדיל מהחימר בצבע כחול מטאלי?

ארתור, התגעגע.

11. BugSniper Member

חלמתי שאני מטפס על מגדל-אנושי וגבוה מאוד של כל שחקני הפועל י-ם בכדורסל מספר פעמים, ובסוף מגיע לצלחת האליפות, ומצליח לגעת בה, אבל רגע לפני שאני נוטל אותה לידי אני נופל, ואז התעוררתי. מישהו יכול לפרש את החלום?

12. Bensh Member

כן. אתה לוזר

13. BugSniper Member

מקום שני זה גם משהו

14. Bensh Member

שים לב - אתה גם מטפס על מגדל שבנוי מבני אדם (אי יציבות), בני האדם שמרכיבים אותו הם שחקני הפועל י-ם כדורסל (אולי נתפסים אצלך בתת-מודע כלוזרים הנצחיים), וכמובן המובן מאליו - אתה מאבד את הצלחת שניה לפני שאתה מצליח לאחוז בה

15. שער 7 Member

חלמתי שחבר שלי הולך לשירותים ומתחיל להפליץ בלי הכרה, בהתחלה חשבתי שהוא נמצא במלחמת השחרור... אחרי 5 דקות הוא עדיין יושב שם, כבר התחלתי לדאוג שהוא הגיע למלחמת שלום הגליל...

נ.ב. : אם פגעתי במישהו בחלום הזה אני מתנצל...