חלום בלהות - נבחרת צרפת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏29/5/08.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מתכנן לפתוח עם תוראם מגן ימיני??? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

2. CeSc FaBry 4 Member

כמו שנאמר, צרפת הייתה חלשה מאוד נגד קולומביה אבל משחקי ידידות לעולם לא מכריעות את היכולת האמיתית של שחקני הנבחרת , אולי שהיו רגועים ולא התאמצו לשחק כמו תמיד כי זה מבחינתם סה"כ משחק ידידות..אולי גם וזה החשוב ביותר שהמאמן מנסה לראות את השיטה היותר מתאימה לשחק ביורו אז הוא מחליף ,מכניס, מעביר וכו'..
    יש לנו הרבה שחקנים צעירים ומוכשרים כמו קארים בנזמה ,סמיר נאסרי ועוד.אז נבחרת צרפת היא נבחרת מאוד חזקה ,ואני חושב שגם השנה נגיע למשהו משמועתי גם בלי זידאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .
    למרות השחקנים ההתקפיים והאטרקטיביים ,נבחרת צרפת מעדיפה משחק נוקשה שמבוסס על הגנה חזקה וקישור יציב. בבית המוות הם יתקשו אך בסופו של דבר יעפילו לשלב הבא וככל הנראה יותירו את הולנד ורומניה בחוץ. אלא אם כן דומנק יחליט שבני מזל אריה נמצאים ביום לא טוב ויספסל את הנרי.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/08
  3. תומר22 Member

איפה ראית סימן לכך שזה הולך לקרות? תוראם מזמן כבר לא משחק בעמדה הזו כי הוא לא יכול. הוא ישחק כבלם, כמו שהתרגל בשנים האחרונות, וגם את זה הוא עושה על אדי הדלק האחרונים שלו. הוא סיפר בראיון לפני כמה ימים שפעם הוא היה יוצא קדימה עם הכדור, בסגנון של לוסיו רק יותר אחראי, והיום הוא לא מסוגל לעשות גם את זה כי הגוף כבר לא מאפשר זאת. זה טורניר אחרון שלו והנסיבות (אם ווירה אכן לא יטול חלק במשחקים) עוד יכולות לארגן לו הנפה מרגשת לפינאלה של הקריירה הבינלאומית.

המגן הימני יהיה ווילי סניול, ובמידה ולא יהיה כשיר אז פרנסואה קלרק יפתח במקומו.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/08
  4. Raulito Madridista

הנרי וריברי נטשו את האימון; ויירה מתאושש

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/548/702.Xxx

נבחרת צרפה ערכה אתמול את האימון הראשון שלה על אדמת שוויץ, לקראת המשחק הראשון שלה בשלב הבתים נגד רומניה ביום שני הקרוב. תיירי הנרי ופראנק ריברי נטשו את האימון כבר לאחר חצי שעה, כשהם סובלים מגירויים שונים. ריברי ספג מכה חזקה ברגלו במהלך משחק ההכנה האחרון של הנבחרת, נגד קולומביה ביום שלישי. הנרי עזב את האימון כדי לקבל טיפול רפואי ביריכיים, כך אמר דובר הנבחרת הצרפתית. על פי הצוות הרפואי, הנרי סבל במהלך העונה בברצלונה מבעיות פיזיות והוא חייב להיות זהיר באימונים הקרובים ולהפחית מהעומס, כדי שיוכל להיות כשיר לאליפות. כמובן שהמכות שספג במשחק הידידות נגד קולומביה לא עזרו לכאבים. קשה להאמין שהשניים יחמיצו את משחק הפתיחה. לעומת זאת, ישנה גם בשורה חיובית. פטריק ויירה, אשר היה חשש שהוא יחמיץ את היורו, שב אמש לאימונים, אך לא באינטנסיביות של שאר השחקנים. אופניים, ריצה ותרגילים קלים עם הכדור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/6/08
  5. CeSc FaBry 4 Member

אני מסכים איתכם בכל מה שאמרתם לגבי המאמן הזה, פשוט אני לא מבין אותו ולא סובל אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx ..בניגוד לכל השחקנים שהאידיוט הזה לא הכניס לסגל ,אני רוצה להוסיף גם את השוער המצוין סבסטיאן פריי ששמעתי מהרבה אוהדים שרופים על הכדורגל האיטלקית שהוא עשה עונה נפלאה,אפילו היה השוער הטוב ביותר באיטליה..נכון שהוא בסגל ואנחנו צריכים למחוא כפיים למאמן שהוא סוף סוף הביא לנו מישהו מהליגה האיטלקית לסגל שלנו (כמובן אחרי שהשיב את טרזגה ומקסס בבית שעד עכשיו אני לא מבין איך עשה את זה ולמה?!!) ,אבל מה שמעצבן אותי זה שאיך הוא לא מכניס אותו כשוער הרכב?!! מה הוא מצפה מקופה?שאולי יהפוך להיות בופון ביורו?!! ואללה מאמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/08
  6. תומר22 Member

קופה שוער נהדר והוא כבר הוכיח את עצמו במשחקים ששיחק בנברחת, לעומת לאנדרו ופריי שפישלו בגדול בהזדמנוית שקיבלו. קופה היה צריך להיות השוער הראשון כבר במונדיאל ב-2006, אבל אז דומנק החזיר את בארטז משום מקום ונתן לו את אפודת השוער הראשון. עכשיו הצדק נעשה וקופה סוף סוף מקבל את הצ'אנס שלו כשוער מס' 1 של צרפת, גם אם זה קורה כשהוא מתקרב לגיל 36.

לגבי דומנק, אולי בעולם הוא זוכה לאינספור ביקורות (ובצדק), אבל בצרפת התמיכה בו ממשיכה לחצות גבולות. עפ"י סקר שפורסם בל'אקיפ, מתברר ש-71% מהציבור תומך בו בצורה מלאה. הסקר גם מצביע על כך ששליש מהצרפתים מאמינים כי נבחרתם תזכה ביורו.

בנוגע לפצועים שהולכים ומתרבים מדי יום. מסתמן שפטריק ויירה יישאר בסגל בסופו של דבר (למרות שאצל דומנק אף פעם אי אפשר לדעת - החלטה סופית מחר). מה שבטוח, נגד רומניה ויירה בכל מקרה לא ישחק. אצל ריברי והנרי הדברים קצת יותר ברורים והם צפויים להיות כשירים למשחק מול רומניה.

7. FC_Bayern Member

צרפת בהחלט נבחרת מאוד מסוכנת וחזקה, ואין פלא ששליש מהאומה הצרפתית רואה את הגיבורים שלה זוכים בגביע. יחד עם זאת, רצוי מאוד שלא להיכנס לאופוריה. הרבה תלוי במשחקי הבתים. צרפת כידוע נמצאת בבית המוות, והיא צריכה לפתוח את הטורניר ברוח סערה עם הכושר הטוב ביותר שלה (בניגוד לנבחרות גדולות אחרות) - אחרת היא תמצא עצמה בחוץ מהר.

8. Stretford Ender Member

נבחרת צרפת בתצוגה נוראית. אפשר אולי לציין את ריברי עם משחק בינוני פלוס וקצת ניצוצות, אבל חוץ מזה חושך כל הנבחרת. לא ברורה הטקטיקה ההגנתית הזאת. טוללאן ומקאללה זה מרכז קישור שלא יכול לדחוף קדימה (בקושי ראיתי את טוללאן לפני הטורניר, אבל כך זה נראה ע"פ המשחק היום). חובה להכניס קצת צבע למשחק של הנבחרת. ואני בכלל לא רוצה לחזור על העובדה שסאניול ואבידל פותחים וסאנייה יושב בבית.

כל מה שנותר זה לקוות שבימים הקרובים מאדים יתקרב לנוגה וייצור זווית רחבה יותר עם צדק ביחס לשמש והליצן יבין שצריך להתחיל לשחק כדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/08
  9. Jimmy Member

0:0 מאכזב לנבחרת צרפת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    תיקו במשמעות של הפסד לנבחרת צרפת , צרפת היתה חסרת אונים במשחק זה אבדה שתי נקודות שמשען התרחקות מדרך ההעפלה לשלב הבא , משחק מאוד קשה היה מול הנבחרת הרומנית עם הגנה רומנית מאוד מרשימה שמזכירה לי ת'הגנה האטלקית שהתמודידה עם כל הכדורים כמעט.טילולין מקלילי(בן 35 וכמעט לא מפסיק לרוץ) ונסרי(נכנס הניע את המשחק בעט כנסתו ) היו מאוד מרשמים
    אנילקה מאכזב אין אני יודע איך דומיניק וויתר על טריזיגה כדי להביא ליצנים כמו אנילקה וגובו(סליחה על השפה הזאת ) מלודה היה גם כן מאכזב , היינו מצפים מרבירי משהו מיוחד אבל אין משהו מיוחד שנעשה.
    תיקו במשחק בין הולנד ואיטליה יהיה לטובתה של צרפת .

10. -RAUL Member

כנראה שהפעם הבלוף של דומאנק יתגלה ולא יהיה מי שיציל אותו.
    חושך בחוד, ועכשיו שיאכל את עצמו על שלא הזמין את טרזגה.

11. אבו Member

נאסרי- IN בנזמה-OUT.

פרס כספי למי שמסביר לי את השערורייה הזאת, מה זה?! איזה אפס הוא! נמאס!

12. Igi Member

לשים את אנלקה בחוד ההתקפה על חשבונו של טרזגה(מלך השערים באיטליה אחרי דל פיירו), את המגן הטוב בעולם להושיב על הספסל עבור אבידאל וכמובן לפתוח עם מרכז שדה כל כך לא יצירתי... דומנק פשוט עושה עוול לכדורגל.

13. A. Arshavin Member

הפעם אין זידאן שיציל אותו, אני לא רואה את צרפת מנצחת את הולנד, בטח שלא את איטליה.

Igi - אל תשכח את חוסר זימונו של באקארי סאנייה וגאייל קלישי הנהדרים.
    פשוט אפס הדומנק הזה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/6/08
  14. צחי לייבמן Member

צרפת שיחקה גרוע ביותר. הם פשוט כל המשחק ניסו להרים דרך האגפים וזה לא הלך להם בכלל.
    וגם הרבה אילתורים היו שם.
    כל הכבוד לרומניה על הנקודה הזאת.

15. Jimmy Member

מסכים אתך במה שנוגע לאנילקה וצרפת הולכת לשלם על טעויות המאמן וכבר שלמה בתיקו הזה) אבל חולק על זה בנוגע למגן הימני הטוב בעולם(כי אני לא חושב שאיברה היה עושה משהו מיוחד, ואבידל עשה את עבודתו בצורה טובה)

נערך לאחרונה ב: ‏10/6/08