חלום בלהות - נבחרת צרפת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏29/5/08.

1. Lahmagik Member

!Vive le France :aaa021:

2. Reyes Member

באמת כדאי לשים לב לגומיס, ראיתי אותו נגד אקוודור והוא נתן שני גולים של חלוץ גדול. חיפשתי גם סירטונים שלו ביוטיוב, הוא נראה חזק סטייל דרוגבה, מאד מהיר ויש לו כוח מתפרץ שקשה לעצור.

עשוי להיות אחד מתגליות הטורניר. אני הייתי רוצה לראות אותו בחוד לצד בנזמה, הגיע הזמן לשילוב חדש בחוד של הטריקולור.

3. Bristol City Member

היורש של הנרי.(לא מכליל את בנזמה)
    נתן משחק גדול מול אקוודור אתמול,נתן חצי וולה.שער ענק

4. אבו Member

אני באמת מקווה שאתה מתכוון לאחרי הטורניר, אם אתה מתכוון לטורניר עצמו, זה באמת לא מתאים לך לצאת עם יציאה בזויה שכזאת.

5. Reyes Member

מה בזוי בזה בדיוק? הנרי נתן את אחת העונות החלשות בקריירה שלו, ועזוב את שזה שהוא שיחק באגף. ולגבי אנלקה, לדעתי הוא פחות טוב מהשניים הנ"ל.

בכל מקרה, אני לא חי באשליות וברור לי שדומנק יפתח עם הנרי, אני רק מקווה שהוא ייתן לבנזמה או גומיס לפתוח לצידו, ולא יעדיף את אנלקה על חשבונם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/08
  6. john Member

בהחלט כל העיינים יהיו על גומיס בטורניר, גומיס חלוץ גבוה 1.84, חלוץ בעד יכולות פיזיות ענקיות, כמו מין טנק כזה על המגרש. הוא מין דרוגבה בצורת המשחק שלו. המון טכניקה, המון חשיבת משחק, ולא סתם דומנאק זימן אותו, ובהחלט מגיע לו יותר מכל סיסה. העונה גומיס כבר 16 בליגה וכל הכבוד לו, ובטוח שהריו אני יצפה בו המון.

7. Ohad_Glr Member

צרפת לדעתי אחת הפייבוריטיות, אפילו עם הזימונים ההזויים של דומנק. תכניסו שם את פלאמיני לאמצע, את סנייה לימין, תוסיפו את מקסס בהגנה ואת טרזגה בחוד ואתם מקבלים נבחרת מאיימת. זה שצרפת חזקה גם בלעדיהם רק מראה כמה היא טובה. לגבי מקללה, עזבו אותו. אחרי השיא, קרוב לסיום קריירה, יש לא מעט שחקנים שהיו מוכנים לקבל את היכולת שלו גם בשיא הקריירה. לדעתי עדיין אחד מהקשרים האחוריים הטובים בעולם. וויירה דעך, אבל לדעתי הוא ידע להיתעלות ולהציג יכולת טובה. אם אחד מהם מפשל, כבר הזכירו כאן את טולאלן.

פשוט נבחרת מצויינת, לדעתי אחת הפייבוריטיות בלי שום ספק.

8. Mr.Eko Member

פשוט אידיוט המאמן הזה(!).
    יש לו את קלישי והוא בוחר לי לזמן את אבידל האיום..? ושלא נדבר על סאנייה המעולה שגם לא זומן....
    לא רק זה הליצן מחליט לזמן לי את תוראם במקום מקסס,להשאיר את טרזגה ואת השחקן שלדעתי הוא הכי יצירתי שיכל להיות לו בסגל-בן ארפה בבית,לא מבין איך הליצן הזה עדיין ממשיך. אני כבר חשבתי שאחרי המונדיאל הוא יטוס הביתה. לצרפת יש מרכז שדה אימתני לפי דעתי,שחקנים מאוד מאוד כישרוניים צעירים לצד שחקנים עם ניסיון אדיר כמו ויירה ומאקללה שעדיין הוא לדעתי אחד מהקשרים האחוריים הטובים ביותר באירופה ,היית רוצה לראות גם את פלאמיני אבל כמובן הליצן השאיר אותו בבית. עוד שחקן מעולה בקישור הוא טולאלאן הנפלא והאהוב עליי בטריקולור,קשר פשוט נפלא. יש לצרפת המון המון כישרון ושחקנים שכבר היו במעמדים האלה ולדעתי היא תגיעה לפחות עד לחצי הגמר.

9. David Seaman Member

הנבחרת האהובה עליי כבר הרבה זמן. יהיה קצת מוזר לראות אותה בטורניר ראשון בלי זידאן.
    אני חושב שלמרות המאמן האידיוט, צרפת יכולה לקחת את הטורניר בקלות. הוא לא צריך להפריע יותר מדי, כמו שלא הפריע להם להגיע לגמר המונדיאל.

אני מקווה שהנרי ובנזמה יהיו בחוד, ושריברי ייקח אחריות וימצב את עצמו כאחד הטובים בעולם.

10. תומר22 Member

הדעה שלי על דומנק ושיטת הזימונים ההזויה די ברורה, אני חושב. אני מאוד מקווה שצרפת תיכשל ודידייה דשאן יקבל את ההזדמנות להוביל את הנבחרת (בכל מקרה דומנק לא ימשיך אחרי היורו, אבל עדיף שיילך אחרי כישלון).

למרות זאת, אני רואה שהרבה כאן מתרעמים על ההחלטה להדיח את פלאמיני, ודווקא זו הייתה אחת ההחלטות הכי ברורות ומתקבלות על הדעת. ברגע שיש אמונה בשחקנים כמו ויירה ומקאללה כשחקני המרכז המובילים, אין מקום לפלאמיני בסגל. בניגוד לטולאלן ודיארה - הראשון שקט ולויאלי והשני פרויקט אישי של המאמן - לפלאמיני יהיה קצת קשה לשבת על הספסל והוא לא מסוג השחקנים שיורידו מהאגו למען הנבחרת. בצרפת בקושי התייחסו לניפוי שלו, כי היו הדחות הרבה יותר מפתיעות, ואף אחד לא הרים גבה על אי זימונו. אני מאמין שצופי הליגה האנגלית כאן מתקשים לקבל את זה כי פלאמיני נתן עונה אדירה (ראיתי אותו רק מספר מועט של משחקים אז אני מתאר את הלך הרוחות) אבל טולאלן לא פחות טוב ממנו ובעיקר פחות מזיק ממנו לאווירה הקבוצתית.

למי ששאל לגבי השיטה המתוכננת של צרפת, אז ככה: דומנק משחק בד"כ עם 4-4-2 וזה אומר שהנרי יפתח בחוד יחד עם חלוץ נוסף, שאפשר רק לקוות שזה לא יהיה אנלקה. באגפים בקישור ישחקו כמו במונדיאל, ריברי מימין ומאלודה משמאל. לפחות בהתחלה ההרכב יתבסס על הוותיקים.
    זה ההרכב המסתמן, עפ"י הערכות וללא הפתעות מיוחדות: קופה; סניול, תוראם, גאלאס, אבידאל; ויירה, מאקללה, ריברי, מאלודה; הנרי ואנלקה (בנזמה).

11. Stretford Ender Member

אבידאל על חשבון אברה? עוד החלטה בזיונית של דומנק.
    מאלודה גם בעונה חלשה, אבל אני לא רואה קיצוני יותר טוב בסגל, ככה שזה עוד מתקבל על הדעת (אפשר היה לזמן את בן-ארפה...).

12. תומר22 Member

כנראה שהעניין של מאלודה לא נעלם מהעיניים של דומנק (בכל זאת, יש דברים שגם הוא קולט). באימונים האחרונים מתורגלת שיטה שתציב את ריברי בשמאל ואז בימין ישחקו נאסרי או גובו. אופציה אחרת היא לתת לריברי להיות בתפקיד זידאן ולחזור לשיטה של 4-2-3-1 מהמונדיאל האחרון. נראה מה יהיה.

13. AVISEY Member

שיטה מצוינת לנבחרת צרפת , ויירה ומקללה בקישור האחורי זה אחת הסיבות הכי גדולות לזה שהנבחרת הגיע לגמר המונדיאל , תגידו מי יפתח בחוד הנרי או בנזמה ?

עריכה : אם כבר לעשות את המערך הזה אז לתת לנאסרי להיות מתחת לחלוץ , ריברי בימין ומאלודה בשמאל

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/08
  14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכשהו ההעפלה לגמר המונדיאל ב-2006 החשיכה את עיניה של מדינה שלמה, אחרת לא ברור איך דומנק נשאר בתפקיד. עד המחזור השלישי של שלב הבתים לאף אחד לא היה ספק שכל הקדנציה הזאת היא כישלון חרוץ, ואז זידאן בכוחותיו האחרונים בתוספת של ריברי מצויין, הנרי לא רע יחסית לנבחרת, ועוד כמה פלוסים פה ושם הם סחבו את הטריקולור עד הגמר (בכדורגל לא משהו רוב הזמן) ופתאום דומנק מקבל עוד קמפיין.

15. Lahmagik Member

מסכים 100%. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx