חלום בלהות - נבחרת צרפת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏29/5/08.

1. AVISEY Member

תראה , שאתה נותן לילד לשחק מול שחקנים ברמה הכי גבוהה אתה לא מצפה ממנו לפרוח ישר , הבעיה שלו הייתה היכולת הפיזית , דומנק טיפש שנתן לו לשחק , הילד יגיע רחוק , לא סתם הוא בנבחרת צרפת .

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר בין ההפסד ליונייטד לבין מה שאמר אנדריי?
    מקסס בלם הרבה יותר טוב מאלה שמשחקים במוקמו בנחברת, גאלאס היה חלש העונה, ועל טוראם לא צריך בכלל לדבר.

* ותפסיק עם הקביעות שלך, אתה לא נביא שתדע אם גומס ישחק בקבוצה גדולה או לא.

3. S.Eto'o Member

טולאלן שחקן מוכשר אין ספק בכלל אבל הבעיה שהתרומה שלו למשחק ההתקפה היא אפסית,במשחקים נגד רומניה והולנד מאז שהובילה 1-0 2 הנבחרות האלה הלכו אחורה וכמעט ולא הייתה עבודה שחורה לטולאלן במקרים כאלה הוא לא מצטרף להתקפה ושהוא מנסה למסור כדורים ארוכים הם ברוב המקרים מגיעים ליריב,הוא לא השחקן שיעשה את ההבדל כמו ויירה.

גומיס חלוץ מוכשר אבל הוא עדין לא ברמה של חלוץ בסגל של נבחרת צרפת בטח לא על חשבון טרזגה שנתן עונה טובה ביובה,מוזר שהרבה אנשים שיבחו את גומיס אחרי שהבקיע צמד במשחק הכנה של צרפת ופתאום הפכו אותו לאפס אחרי פעמיים שהוא נכנס מחליף,מי שעקב אחרי גומיס העונה בסט אטיין לא יכול שלא להתרשם מהשחקן הזה,אני לא יודע אם הוא יגיע למועדון גדול אבל אני בטוח שהוא יגיע למועדון יותר גדול מסט אטיין כי כישרון לא חסר לו.

4. chiae Member

מצטער זה טיעון דבילי .
    כשאתה בפיגור מול הולנד אתה כן מצפה לתוצאה מיידית ,לא הכנסת אותו כדיי שיצבור ניסיון דווקא במשחק כזה ,לא ככה ?
    דומנק חשב שהגולם הזה יביא את השינויי ,דבר שנועד לכשלון ,בנזמה או נאסרי לדעתי היו עושים את העבודה .

הוא אמר "הגנה בלי חורים " מקסס לא יותר טוב לא מגאלאס ולא מטוראם (שנתן משחק לא טוב אבל בסה"כ הוא יותר טוב ממקסס נכון לעכשיו )

תרשום ותרשמו כולכם :

גומיס בחיים לא ישחק בקבוצה גדולה ,בחיים !

5. yonmu Member

מקסס לא טוב יותר מטוראם וגאלאס? נכון, מקסס לא שייך לרמות הגבוהות שטוראם וגאלאס היו בהם. אבל זה כל הנקודה. היו. בעבר. שניהם רחוקים מהשיא, בעיקר טוראם.

6. AVISEY Member

תגיד אתה בסדר ? נו מה אמרתי שבנזמה היה צריך להכנס , אבל מי שאשם הוא דומנק תכניס לך לראש כבר ,

7. chiae Member

דומנק אשם במידה מסוימת ,אבל על ההופעה הביזיונית הזאת אחראי לא פחות ואוליי יותר גומיס ,שלא נלחם ולא תרם כלום ,גם נראה שלא עשה מאמץ יתר ,רק איבד כדורים .

פשוט אפס .

8. AVISEY Member

גומיס הוא כישרון , הוא בקושי שיחק בנבחרת , אני ידעתי שהוא יראה ככה. לא אשמתו שישר זורקים אותו לשחק באליפות אירופה במשחק כל כך חשוב .

9. תומר22 Member

זה האשם שמצאת בנבחרת צרפת? מכל הכוכבים הגדולים שנראים כמו הצרות שלי נפלת דווקא על השחקן הכי חסר ניסיון שיש בסגל?

אתה יודע בכלל מה ההוראות שניתנו לגומיס? בוא אני אגיד לך את מה שדומנק אמר. הוא אמר שהכניס דווקא את גומיס כי רצה לשחק עליו בכדורים ארוכים כחלוץ מטרה שיוריד כדורים לאחרים ויפנה שטחים - רעיון מגוחך שנועד לכישלון עוד מראש, אם נתחשב בכך שבהגנה ההולנדית שיחקו תרנים עם משחק גובה משובח ועם ליקוי טכני שלא נוצל, ויכל להיות מנוצל במידה ובנזמה היה נכנס. גומיס היה רע, אבל עם כאלה הוראות שהוא קיבל, מה הפלא? גם בנזמה היה נראה כך אם היו דורשים ממנו לשחק כמו קיר (בסגנון קוביקה, למי שזוכר).

בסדר, אתה לא מחזיק מגומיס וזו זכותך, אבל אני מציע לך לראות אותו במשך עונה שלמה ואז אולי תבין את גודל הפוטנציאל. תחזור אליי בעוד שנה עם המסקנות.

תוראם היה רע מאוד ויחד עם סניול הם פשוט הפקירו את הצד הימני של ההגנה - זה בלט בעיקר בשער השלישי, למרות שסגירה נכונה של קופה יכלה לחפות על הטעות הזו ולמנוע שער. תוראם בעצמו הודה שהיה חלש. למקסס היה חייב להיות מקום לפחות בסגל, כדי ליצור אלטרנטיבה ולקחת בחשבון עוד אופציות. שני המחליפים בעמדות הבלם כרגע הם סקילאצ'י (יציב, לא מתאים לרמות הגבוהות) ובומסונג (בקושי שיחק העונה וזייף לא פעם במשחקי הנבחרת).

זה לא סוד שאין לו את היכולות ההתקפיות, גם בצרפת יודעים את זה. טולאלן צריך לשחק את האחרון בקישור, בדיוק כמו שהוא עושה בצורה מרשימה בליון. האיש שצריך לפנות את המקום לויירה במידה והוא כשיר (או אפילו לדיארה שיכול להוסיף הרבה התלהבות) הוא דווקא מאקללה. אמרתי לפני המשחק מול הולנד שהוא לא יחזיק מעמד וזה בדיוק מה שקרה. אם מול רומניה הנפילה הגיעה בדקה ה-60, אז הפעם הוא היה כבר גמור במחצית. מאמני הכושר של הנבחרת אמרו בעצמם שלמאקללה תהיה בעיה לעמוד באינטסיביות הזו וגם דומנק הזכיר זאת באחת ממסיבות העיתונאים ההזויות שלו, ובכל זאת הוא לא מתייאש וממשיך לתת לו את המקום בהרכב. זאת הייתה אחת הפעמים הבודדות שזכורות לי, שמאקללה לא היה חסין מביקורות של התקשורת הצרפתית וחטף יותר מכולם, יחד עם תוראם וסניול.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/08
  10. chiae Member

כן זה האשם ,זה האשם שהרס לצרפת את המומנטום ,זה האשם שדאג לאבד כדורים ,
    דיברת על בנזמה ? אם בנזמה על המגרש צרפת מנצחת את המשחק הזה ,ריברי גובו ואברה שיחקו מצוין ,בנזמה היה היה מצליח להביא את השינויי ולהפוך את התוצאה - כך אני חושב .

גומיס פשוט גמר לצרפת את המשחק ,הוא ולא אחר ,עזוב אותי מאיזה הוראות הוא קיבל ,ריברי מסר לו כמה פעמים וחוץ מלאבד את הכדור הוא לא עשה כלום (אה כן ,עבירה במצב של 3-1 , 2 דקות לסיום , כפיים )

אני לא יחזור אליך בעוד שנה ,אלה בעוד שנייה שבא אני שוב יגיד שהוא בחיים לא ישחק בקבוצה גדולה כי הוא לא מספיק טוב וזה הכול .

11. תומר22 Member

אם ואם ואם... אם לסבתא היו גלגלים ואם דומנק לא היה מאמן את הנבחרת. חדל תיאוריות!

הדגש כאן, וזה מה שניסו להסביר לך ולא הצליחו (בשביל זה הדגשתי, הרי כתבת את זה בעצמך), שמדובר אך ורק בדיעה שלך. זה מה שאתה חושב, וזה מתקבל ומובן. אבל אל תקבע עובדות ואל תחרוץ גורלות כשאתה מתבסס על מה היה קורה אילו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/08
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גומיס פשוט כישרון עצום. היו דיבורים שהוא יעבור קבוצה אבל בנתיים סט. אטיין לא נותנת.
    והוא בהחלט יכול להתפתח להיות יחד עם בנזמה החוד הכי קטלני באירופה.

13. cazzo Il Capocuoco

סנט אטיין לא כזאת קבוצה קטנה אחרי הכל.

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה קטנה, מועדון גדול.

15. cazzo Il Capocuoco

אל תגזים, כסף זה לא הכל.