חלום בלהות - נבחרת צרפת

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י תומר22, ‏29/5/08.

1. תומר22 Member

נאסרי בכלל לא בתוכניות, לפחות עפ"י ההרכבים שנוסו באימונים האחרונים. גובו, מאלודה (או דיארה, למרות שקשה להאמין) וריברי יהיו בשלישיית הקישור הקדמית ומאחוריהם טולאלן ומאקללה. אם אכן זו תהיה השיטה בה יבחר דומנק, אז אני משער שגובו ומאלודה יהיו בצדדים וריברי יהיה השחקן החופשי באמצע מאחורי הנרי.

דרך אגב, לגבי בקארי סאניה: ההסבר הרשמי לאי זימונו הייתה הפציעה ממנה סבל, ועכשיו מצאתי ידיעה (מלפני כמה שבועות) בה סאניה מגיב על אי הזימון וטוען שזה לא מפתיע או מאכזב אלא בעיקר מוזר מבחינתו, אבל מודה שהוא אכן סובל מפציעה (נכון ל-18 במאי, אחרי פרסום הסגל הראשוני). קישור לידיעה

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/08
  2. אבו Member

חתיכת כלב שמחרב נבחרת עם סגל כ"כ טוב.
    במקום להוסיף עוד שחקן מסוכן במרכז(נאסרי), דבר שכל מאמן נורמלי היה עושה במחצית כאשר מה שההולנדים עושים זה מסתגרים בהגנה, קשר התקפי על חשבון טולאלאן או מקאללה- אבל האפס שוב משחק איתם 90 דקות.

קופה רע מאוד, תוראם? אי אפשר להגיד שזה לא היה צפוי, סבאל'ה עבר עונה נוראית ואני רחוק מלהיות מופתע. גאלאס, גם הוא, על הפנים- סניול לא תורם מאומה, טולאלאן ומקאללה, כאמור, לא תורמים כלום להתקפה, ולמרות שצרפת בפיגור- הם נשארים במגרש. בן ארפה שהיה יכול להוסיף כ"כ הרבה, בזמן הזה, נשאר בחוץ ובמקומו מלודה שבכושר גרוע, ולבסוף הוא עוד משאיר את בנזמה ומכניס את גומיס(למה?!??!).

ההתאחדות הצרפתית אשמה בכל, חבורה של טיפשים שהשופעו מזה שהשחקנים הגיעו לגמר, השחקנים הצרפתים ששמו זין על המאמן ולא הקשיבו לו בכלל- כל התאחדות נורמלית מפטרת את הטיפש הזה, שיחזור לתיאטרון ויישאר שמה. לפחות דבר אחד טוב ייצא מההדחה הזאת- ביי ביי לאפס.

3. Igi Member

אני חייב להגיד שטולאלן שחקן אפור ברמות מפחידות. לא יודע אם זו השיטה או שהוא פשוט שחקן שמספיק רק לקרבות האליפות של ליון, אני מאד התאכזבתי מהסגנון משחק שלו. 0 יצירתיות.

4. Jimmy Member

אז כך קרוב לוודאות שצרפת הולכת לרחף מהטורניר ומשלב הבתים ,הפגינה יכולת די גרועה ,וקיבלה 4 בראש
    עוד שהטעויות של האדיוט דומנק הפכו להפסד ותיקו (שמשמעו הפסד) חבל שיצא לנו את המזל הזה , בשוט שום דבר לא תפקד.אויי חייבים לחכות למשחק הבא שיהיה הכי קשה ומכריע וצרפת עוד לא תלויה בעצמה .

5. Raulito Madridista

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1508809/XEUR331_wa.Xxx

התקשורת הצרפתית לא אהבה(בלשון המעטה) את ההופעה של הנבחרת אמש.
    הצרפתים זכו לביקורות קשות מאוד מהעיתונות, כאשר הכותרת הקשה ביותר הייתה של עיתון "למה מונד", שקבע - "צרפת קיבלה שיעור בכדורגל מהולנד"; העיתון המרכזי, "עיתון הלאקיפ", יצא בהצהרה - "צרפת היא ארץ השפל האמיתית. הכחולים נמצאים בתוך מערבולת אש"; ברחבי האתרים הצרפתיים היו שלל תגובות מאוהדים מאוכזבים. התגובה המרכזית הייתה קריאה לשחקני הנבחרת - "אתם יכולים לעבור לכדורסל או לטניס".

המאמן ריימונד דומאנק אמר לתקשורת בסיום:"עכשיו זה לא תלוי בנו. אני לא אופטימי ולא פסימי. ראיתי גם דברים טובים במשחק שלנו. אני מקווה שהולנד תיהיה ספורטיבית ותנצח את רומניה, ואנחנו נעשה את העבודה נגד איטליה וכך נעלה לשלב הבא. היו חסרים לנו הרבה דברים במשחק שלנו. יכולנו להוביל וגם להשוות את התוצאה אבל לא היינו מדוייקים בשום שלב של המשחק. היינו צריכים להתקיף יותר במצב של תיקו כי הולנד ידועה כנבחרת התקפית פנטסטית".
    המאמן נשאל לגבי עתידו במידה והנבחרת תיכשל ולא תעלה לשלב הבא. "זה הדבר האחרון שמטריד אותי. הכי חשוב כרגע זה המשחק נגד איטליה, הרבה יותר מאשר העתיד שלי", אמר דומאנק.

גם תיירי הנרי, היחיד בינתיים שמצא את הרשת עבור צרפת ביורו, ידע לפרגן להולנדים. "הם שיחקו נפלא. התוצאה היא איומה, אבלאנחנו גם יצרנו מצבים. הבעייה היא שלא הצלחנו להבקיע, בניגוד להתקפה שלהם שעשתה את העבודה כמו שצריך ופשוט מכל מצב עשתה שער. תכנית המשחק שלהם נגד איטליה עבדה שוב עבודה כמו שצריך",סיכם הצרפתי.

6. תומר22 Member

לא רק הנרי, כל שחקן צרפתי שהתראיין דאג קודם כל להחמיא להולנדים על המשחק המצוין שנתנו ועל ניצול המצבים המדהים. היחיד שחרג מהתגובות הרגילות, היה ליליאן תוראם (קיבל את הציון הנמוך ביותר - 2.5), שלקח אחריות אישית על כמה מהשערים: "יכולתי לעשות יותר בלפחות שניים משלושת השערים של המחצית השנייה. בגול של רובן הייתי צריך להגיב בזמן ולהיות יותר מהיר ממנו".

הפרשנים דווקא לא קוטלים יותר מדי. הם מדברים על שיפור במשחק ההתקפי ומציינים שהמפתח הוא למצוא את האיזון בין משחק ההגנה השקט מול רומניה לבין משחק ההתקפה המשופר מול ההולנדים. אחת ההמלצות שלהם היא לשמור על אותם 11 שפתחו בהרכב אתמול ולתת אמון בניסיון של הוותיקים לקראת איטליה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/08
  7. אבו Member

מה מצב הכשירות של פאדי ויירה? הייתי עולה איתו גם ב-70%, הוא באמת חובה במרכז המגרש במקום טולאלאן או מקאללה, לא אכפת לי כ"כ במקום מי- רק שפאדי יהיה כבר ביורו.
    מאלודה אגב, שני משחקים שחורים והבחור לא הוחלף בכלל- בושה הדומנק הזה. ועם כל הכבוד לגומיס המוכשר, איך אפשר להעדיף אותו על קארים בנזמה?!?! צריך להוציא את המאמן הזה לעינויים קשים.

8. cazzo Il Capocuoco

משחק מילים גאוני. :aaagath:

9. chiae Member

אתה מדבר כאילו לא ראית את המשחקים .
    אני לא יודע מה אתה רוצה מטולאלאן , הוא היה נהדר ,מחלץ כדורים כול הזמן ,באמת שלא ציפיתי ממנו אבל הוא באמת עשה עבודה מצוינת ,בשניי המשחקים .
    כול כך לא מוערך השחקן הזה וחבל .
    הייתי מוציא את מקללה מההרכב טולאלאן יותר טוב ממנו נכון לעכשיו .

גומיס אכן גולם ,לא יודע מה הוא קשור בכלל לכדורגל ,הוא כול כך אפס שזה לא יאומן שהוא בכלל הגיע לטורניר הזה ,בליגת העל אין לו מקום ,הוא פשוט גולם זה ביזיון שהוא נכנס אתמול ,הוא הרס לצרפתים את המומנטום ,במקום להכניס את בנזמה או נאסרי נכנס הגולם .

לבנזמה יש בעיה בניצול מצבים,אבל הוא כול כך אקטיבי במשחק שזה שווה את זה כי איתו מגיעים ליותר הזדמנויות .

אני מאוד מקווה שאני לא יראה את גומיס או אנלקה משחקים נגד איטליה .

10. Riki Member

יש כל כך הרבה שחקנים צרפתים טובים ושרואים את הנבחרת לא מבינים איך זה מה שהרכיב., אני חושבת שהזימונים הלא נוכונים והחוסר תיאום וחוסר המשחק הקבוצתי זה ההבדל בין צרפת טובה לבין צרפת בינונית ומטה --

11. AVISEY Member

מספיק לדבר שטויות , גומיס הוא שחקן צעיר שעוד יהיה חלוץ גדול , אל תגיד לי שציפתה ממנו ליותר , הוא עוד ילד !! יכולת פיזית חלשה מאוד שלו . והמשפט הכי מטומטם שאמרתה . "בליגת העל אין לו מקום" זה טורניר גדול ראשון שלו , אבל צודק בזה שבנזמה היה צריך להכנס . גומיס כישרון צעיר , דומנק אפס .

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצרפת מחפשים שערים?
    http://blogs.reuters.com/soccer/files/2007/11/rtr1ug92.Xxx
    שימשיכו לחפש...

13. 亚历山大帕托 Member

או הגנה בלי חורים?

עם פריי, מקסס, סאניה ופלאמיני הם בחיים לא היו סופגים רביעייה ומגיעים למצב כזה.

14. chiae Member

תרשום את מה שאני אומר : גומיס בחיים לא ישחק בקבוצה גדולה -בחיים !
    טורניר ראשון שני או שלישי- אני לא רואה מה מקשר אותו לכדורגל .

הוא בחיים לא ישחק ברמות גבוהות - בחיים !

15. chiae Member

יופי ,זה לא אותו מקסס שעמד בצד המפסיד ב 7-1 של מנצ'סטר ?
    גם פלאמיני ,עם כול הכבוד ,טולאלאן ווירה ומקללה עדיפים עליו נכון לעכשיו .