חיפה מתחילה לברוח,פתחה פער של 3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏30/1/04.

1. Reyes Member

נמאס לי כבר אינעל ראבק. אני מחכה כל השבוע למשחק של בית"ר והם כל פעם מוציאים אותי מדעתי כשהם מצליחים להפסיד לאמפריות כגון בני סכנין ומכבי פ"ת. לעזאזל.
    היום הם דאגו לספוג שער טפשי כבר בדקות הראשונות, כדי שחס וחלילה לא יווצר מצב שננצח. זה לא יאומן איזה שער חטפנו. אולי 5 בית"רים ברחבה על 3 שחקני בני יהודה ואף אחד לא זז. וכמעט ספגנו את השני אחרי כמה דקות, דוד אמסלם ניסה לעשות משהו לא מובן (במקום למסור מהר), איבד כדור בחצי המגרש שלנו, בני יהודה ניצלה זאת וכמעט כבשה. מזל שיש את קורנפיין. ועוד בעניין אמסלם - אלי אברבנל, אחד הארנבים בליגת העל שלנו עושה צחוק מאמסלם. איך הוא עובר אותו, באיזו קלילות, אפשר להשתגע. אמסלם, אתה איטי, תפרוש כבר. לא נשכח את תרומתך, לא נשכח את "דוד מלך ישראל", לא נשכח כלום אבל תפרוש, אי אפשר להמשיך ככה.
    בנוגע לקישור האחורי - מליחי עושה תאקלים קרוב לשער, תאקלים מסוכנים שעלולים לפגוע בנו. קצת זיהרות, זה כמעט עלה ביוקר.
    מה עוד... הברזילאים מראים ניצוצות, קלאדיירה סיכן פעם אחת את השער אבל עמיר תורג'מן לא ניצל השמטה של יניב ווהבה. ואם כבר עמיר תורג'מן, עליו יש לי הרבה מה לומר. הוא לא יודע לשחק, הוא לא חלוץ, אין לו תכונות של חלוץ, אני יותר טוב ממנו. חביבי, תלמד להסתובב, לבעוט, למסור, לרוץ. ומה עוד, אין לו גם ביטחון ואני לא מבין איך מעלים להרכב שחקן שיש לו שפעת ועדיין לא רכש ביטחון. באמת שלא.
    לא רק רע יש - גם טוב. אנחנו מחזיקים בכדור, תוקפים, מסכנים את השער ומקשים על בני יהודה (שמגניה עושים עבודה לא רעה בשמירה האישית). רק איפה הגול?
    הייתי רוצה לציין לטובה גם את ארביטמן. אני שומע אנשים שמזלזלים בו אבל הוא גדול מרביבו ומכל חבריו. הוא נחוש, מהיר, חזק, אוהב ת'סמל ובעל כישרון. רק מה, אין לו עם מי לשחק. כשהוא חטף כדור בחצי המגרש של בני יהודה ומסר לנמני, נמני לא ידע לנצל את ההזדמנות, ובכלל נמני חלש, הוא לא עושה הרבה חוץ מלהניף את ידיו על כל שטות, שילמד מעבודתו הנפלאה (לפחות במשחק הזה) של טל בנין ידידו.
    לסיום, לפני שתתחיל המחצית השניה - שני דברים.
    1. מילה על השופט - בנזונה. למה הוא לא שרק לעבירה על ארביטמן רק אלוהים יודע.
    2. כל הכבוד לקהל שממשיך לבוא בהמוניו ולתמוך. מס' 1 בארץ.

כולי תקווה שהמחצית השניה תניב גם גולים לזכותנו. יאללה בית"ר.

2. burning soil Member

בית"ר משחקת לא רע,אבל היא לא יכולה להאשים את וקסברגר
    שהשחקנים מחמיצים כ"כ הרבה מצבים נוחים.
    לגבי האירוע השנוי במחלוקתקרוב לודאי שהיה צריך להיות אדום,אבל אולי
    וקסברגר פירש את הכניסה של והבה כהיתקלות ולא כרצון למנוע מארביטמן להגיע לשער,
    למרות שזה לא נראה ככה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/04
  3. Reyes Member

נגמר 1-1. חבל, אחרי השער היינו במומנטום ויכלנו לכבוש את השני, אבל הסתגרנו משום מה.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר לי המקרה של בני יהודה: היום צוטטו שחקנים כשהם אומרים "החלום נגוז". מה קרה? 2 משחקים לא מנצחים וכבר מאבדים תקווה? למען התחרותיות אני מקווה שזו הרגשה זמנית שלא תשפיע.

5. Forza Sampdoria Member

יופי , אני אשדודי גאה ... ניצחון יפה לקבוצה מעירי ( אני אוהד חיפה אבל לפני אשדוד ) על "אסולימה" וסכנין .
    אשדוד ( סוף-סוף אחרי 11 מחזורים ) ניצחה כרגע את סכנין , משערו של קאקו , בדקה ה - 60.
    http://wmh.walla.co.il/archive/97324-4.Xxx
    קאקו והחבר'ה אחרי הגול .

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/04
  6. AmiToS-E.DAVIDS Member

איגור, רק חבל שאחרי שהם סוף סוף הצליחו לנצח,תגיע עכשיו עוד פעם סדרה של הפסדים, כשהראשונה מביניהם וגם הכי גדולה תיהיה במחזור הבא נגד מכבי חיפה הגדולה!!!

7. DaMaGe Member

אני מקווה שהם יפסידו!
    יאלההההה בית"רררר!!!

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קאקו קאקו... געגועיי אליך קאקו.

ומשה, "שיחקנו יותר טוב" ו- "השופט מגעיל" אתה יודע מה זה נכון? זה תירוצים.

השורה התחתונה- הפועל פ"ת ניצחה אותנו. את אף אחד כרגע לא מעניין מי היה יותר טוב. ואין לי מה להוריד פרופיל, אני ציינתי עובדות. אתה אמרת בביטחון מלא שמנצחים ומה קרה? הפסדנו. אין לי מה להוריד פרופיל רק ציינתי עובדות.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן תירוצים, ואכן הפסדנו, אבל זה לא משנה את העובדה שביקרת את באר שבע על סמך משחק שלא ראית...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ביקרתי את באר שבע? איי איי איי משה עכשיו ליכלכת.

תן לי ציטוט אחד שביקרתי את הקבוצה ובאתי בטענות לקבוצה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא ביקורת?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/2/04
  12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא זה לא ביקורת.

מתי שכתבתי את זה לא ראיתי אפילו את התקציר אז כתבתי כנראה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/2/04