חיפה מתחילה לברוח,פתחה פער של 3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏30/1/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה בכלל לא הפתעה. ניצחון של הפועל פ"ת בבית שלה על באר שבע נחשב להפתעה? ממש לא.

ב"ש עדיין לא מציגה יכולת שאפשר להגיד עליה שהיא באה למשחק כזה פייבוריטית. משחק כזה זה משחק שהכל הכל יכול לקרות בו. הפעם הפועל פ"ת ניצחה ואני בטוח שאם היינו עושים משחק כזה בפ"ת עוד 10 פעמים אז המאזן יהיה שווה. זה 2 קבוצות שאף אחת לא יותר טובה מהשנייה, הכל תלוי איך הם באות באותו היום. והיום כנראה פ"ת היו טובים יותר.

הפסד ראשון אחרי 10 משחקים שזה כמעט סיבוב שלם, לא צריך לבכות יותר מדי זה היה צריך לבוא מתישהו וצריך להסתכל הלאה על השבוע הבא שנצרת מגיעה אלינו ואם את זה לא מנצחים אז צריך לסגור את הקבוצה.
    הצמרת רק נהיית צפופה יותר ויותר, כולן שמחות מההפסד הזה שלנו במיוחד מכבי חיפה שיכולה היום להיות סולו במקום הראשון עם פער 3 נקודות שזה פער די משמעותי יחסית לליגה שלנו.

אני מאוד מקווה שיהיה תיקו או ניצחון של מכבי ת"א זה לא מפריע לנו.

ומשה, תפסיק כבר לצאת בהצהרות מטופשות כמו "אתם תראו איך ננחיל להם הפסד בית ראשון" אתה עדיין לא אלוהים ואתה סתם מזיין את השכל. אתה אומר את זה בכזה ביטחון שאפשר לחשוב בטעות שאתה איזה אחד שחי בעתיד וחזר לעבר ואתה יודע כבר מה יהיה.

2. burning soil Member

הרצף המצוין של ב"ש היה צריך להקטע מתישהוא,ההפסד רק מוכיח
    כמה הליגה צפופה,ובכל זאת חיפה יכולה לברוח אם תנצח.
    נראה שמכבי פ"ת לא ירדה כ"כ לקרקע לאחר הזכיה בגביע הטוטו,בנתיים 0-0.

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אם היא עדיין לא ירדה לקרקע היא בטוח תרד עכשיו... 1-0 לנתניה או רי אוזן מפנדל בדקה ה-67...

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

1-0 לנתניה בינתיים מפנדל של אוזן ו-5 כרטיסים אדומים יש בינתיים.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

לנתניה הורחקו ליאור גניש ורביד גזל. לפ"ת הורחקו סולי צמח, תומר בן יוסף ומוראד מגמאדוב.

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

דיברת על 5 אדומים? אלימות על המגרש....
    עכשיו כבר 2-0 לנתניה... עם השני גיא צרפתי (76')
    עריכה:
    3-0 לנתניה... לוברסקי עם השלישי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/1/04
  6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף כל סוף ראינו טיפה כדורגל מבאר-שבע,אבל המון החמצות של שחקני ההתקפה מנעו את השיוויון ואפילו את הניצחון מב"ש (אופיר חיים במצב של 0-0 מחמיץ מול שער ריק כמעט),אח"כ באו החמצות של מזרחי יז'רסקי ועוד.

לדעתי גוטמן יכל להציל משהו מהמצב הזה אם היה עושה חילוף התקפי במחצית שכבר היה 2-0 והסיכוי לחזור מתוצאה כזו לא כל כך פשוט.

7. DaMaGe Member

1-0 מכבי חיפה על מכבי ת"א....וואליד באדיר עם שערו החמישי העונה.
    חיפה על תוציאו את מכבי מהמשבר...! משחק הבא הם מולנו! שישחקו חראאא!

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי בירוק עושה לעצמו מנהג קבוע וכשכל פעם שהוא נכנס הוא כובש,2-0 חיפה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לבאר שבע, הבנתי ששיחקנו לא רע אז באמת לא צריך לקחת את זה קשה מדי, חיפה הראתה היום שהיא גדולה על הליגה שלנו ואני לא רואה קבוצה שמפריעה במיוחד חוץ מהפועל ת"א.

אתם לא מתארים לעצמכם איך אני נהנה לראות את שטראובר עושה טעויות... הוא פשוט ליצן שזה מדהים. כל פעם שהוא עושה טעות הוא מחפש איכשהו לשחק אותה מסכן... פעם זה היה הכפפות היום ראינו אחרי הטעות שלו ואחרי השער של בירוק ראינו אותו צולע פתאום, אוי מסכן... שיסתכל על השוער שעמד מולו היום וילמד.

10. AFC Member

נראה לי ששטראובר כבר מזמן לא רלוונטי... פוזיונר עלוב, סופג שערים מגוחכים ומספק תירוצים עוד יותר מגוחכים. עדיין לא שכחתי את המשחק בנתניה (3:1 למקומיים) שבו שטראובר ספג שני שערים שילד בגנון לא סופג, ואז אמר שהוא בכלל לא זוכר את המשחק בגלל זעזוע מוח או משהו. טוב, נו, למה לבזבז על הליצן הזה זמן מיותר.

נתניה תישאר בליגה. אפשר לומר זאת על פי הפורמה המצוינת של נתניה (בליגת העל 5 ניצחונות רצופים מספיקים להישארות בליגה). אפשר כבר עכשיו להיפרד מאשדוד, שתצטרף לנצרת לליגה הלאומית. אף פעם לא היתה לי סימפטיה לקבוצה הזאת, ואני מוכן לוותר על התענוג של משחק או שניים בעונה במגרש המזוויע של אשדוד. במגרש הזה פשוט לא יכול להתקיים משחק ברמה טובה, המשטח פצפון וגרוע מדי. יאללה, שילכו, ושתבוא על חשבונם קבוצה עם מגרש ראוי - בין אם זו הפועל חיפה או כפ"ס. זו גם הסיבה שהייתי מאד רוצה לראות את מכבי לוזונלנד בליגה השניה.

אין כמו שמחה לאיד. כנראה ההצהרה של החמור הזה אבי לוזון "זכינו בתואר אחד מתוך שלושה" אחרי זכיה בגביע הטוטו ממש הטריפה את שחקני נתניה שקרעו לגזרים את קבוצתו של לוזון. פשוט לשמוע את האדיוט הזה, שבכל משחק שבו הוא לא מנצח מאשים שוב ושוב את השופטים וכמובן רוצה לפסול אותם (ואסור לשכוח את הביקורים בחדר ההלבשה של השופטים והברכות כגון "יא בן זונה, אני אזיין אותך" לאחר המשחק), מדבר על כך שקבוצתו האפורה והכסחנית מסוגלת להגיע להישג שאף קבוצה אחרת בארץ מעולם לא הגיעה אליו בעבר... גורם לצמרמורת מרוב זעם. שיעשה מעצמו ליצן, בסדר, אבל היוהרה הזו כבר מזמן עלתה לכולם על העצבים. הלך הטריפל, הא?

ושי בירוק... איזה שחקן, אין מילים. אחרי שיעזוב את מכבי "בית קברות לשחקנים צעירים" חיפה לאירופה כולנו נראה איזה שחקן הוא באמת.

בקשר להפסד של מכבי - מגיע להם. חרא של קבוצה, חרא של אוהדים. ואני לא מדבר על יכולת, אלא על המועדון עצמו. שימשיכו ללבוש חולצות שחורות.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם אתה מדבר על המגרש של אשדוד אז המגרש בנתניה יותר טוב???

12. Emil Member

אחח אחח מה אני אגיד לכם
    עם כל הכבוד, ועם האליפות, ועם כל החרטא, קלינגר לא בנה שיט במכבי ת"א. קבוצה מגעילה, רק חבל לי שחיפה לא נתנה עוד 3 חתיכות (יכלה, יכלה גם עוד 5), אולי בעיטה בביצים היתה משנה משהו בקבוצה הזאת.

אם אני קלינגר, אני מקפל הזנב והולך הביתה עם טיפת הכבוד שנשארה. להתפטר 6 נקודות מהצמרת זה מכובד, להתפטר 6 נקודות מהקו האדום זה כבר יהיה ביזיון.

אני כבר לא יודע מה אני רוצה יותר, שמכבי תנצח (קלינגר נשאר, עוד שבוע של כדורגל מגעיל, בלי בעיטה אחת למסגרת) או שמכבי תפסיד (יתפטר?).

בקשר לקהל. מצטער אבל גם אני לא הייתי טורח להגיע למשחקים של מכבי כשהיא ביכולת כזאת. צריך לתת פרס לשחקנים, למאמן ולהנהלה ולהביא 40,000 צהובים לר"ג כשמכבי משחקת בונקר מסריח, זורקת כדורים לקוביקה, שלפני 5 שנים עבר את השיא, מחליפה בדקה 35 קשר יצירתי פצוע בבלם קידמי בינוני? פויה זאת מילה מתאימה

עזבו אליפות, תנו לי מקום שלישי ושמכבי תבעט פעמיים במשחק למסגרת. קלינגר הצליח לדכא כל חלק התקפי בקבוצה הזאת עם קוביקה הכבד, ייבש את הצורה לביטון ועובד (שהוא לא כזה כישרון, אבל לפחות משחק מעבר לקו האמצע), עולה למשחקים מול קבוצות תחתית עם ברונו הייס כקשר קדמי. נו, באמת, תן לבן חיים לנהל את מרכז המגרש ונסגור סיפור. בונקר? בלעכ.

לוני, תעשה לי ולך ולעוד עשרות אם לא מאות אלפי אנשים טובה, או שתדחוף את התחת שלך למאחורי הקלעים ותתן לאדם עם יכולת לנהל את המועדון, או שתלך הביתה, גיבוי למאמן זה טוב, מלחמה בקללות אוהדים זה טוב, אבל מכאן ועד לדרך שלך .. אז לקחת אליפות, זה אומר שנצטרך לסבול אותך פה עוד עשור? אני עובר לאהוד את מכבי פ"ת, לפחות ללוזונים יש עקרונות יותר טובים.

מבחינה מקצועית, מכבי צריכה בעונה הבאה 3 מיליון דולר ושני אוטובוסים בעונה הבאה. 3 מיליון לרכש, אוטובוס שיוציא שחקנים ואוטובוס שיכניס חדשים.
    צריך אוטובוס שלם כדי לזרוק את כל הזבל החוצה. פיליאן, זה מהצעירים? הוא לא בן 26? ברונו הייס, נהיית שמן מגעיל, קיבלת חוזה הפסקת לשחק? קוביקה, אתה רוצה טרמפ לרחבה? עובד, לך מהמועדון, עם כל הפה שלך ושל האחים שלך אתה תגמור כמו חג'ג', באיזה חור כמו עירוני ראשון. יודע מה, חג'ג' יותר טוב ממך, הוא לפחות קיבל פעם שחקן העונה, אתה ביזבזת את זה בגיל 16. ושמישהו בבקשה יראה לשטראובר קלטות מלפני שנתיים, הבחור נח לו על זרי הדפנה ונותן לכדורים מטומטמים להכנס על ימין ועל שמאל (ואפילו מהאמצע). ועדיין לא הבנתי אם קלינגר מנסה להתבדח כשהוא מרכיב את זיתוני למשחקים בליגה העל. 8 שחקנים צריכים להחליף, הייתי משאיר את בן חיים (לוני, אם אתה נותן לו ללכת בחינם למקום אחר, עלי, הקרקפת שלך לא תשאר עלייך הרבה זמן) פנטסיל ודגו. כל השאר, יאללה, נתראה בשכונות.

נשבע לכם, אל תשאלו אותי מי צריך להביא. לא יודע. אבל בחיאת רבאק, חלון ההעברות, פרוחננקובס לא יחלים עד אמצע העשור הבא, קוביקה גמע כ50 מטר בחצי עונה, תביאו חיזוק! אי אפשר למצוא חלוץ שמבקיע יותר מ3 שערים בחצי עונה (אהמ טנק מרכבה אהמ) ברחובות של ריו? רבאק, תחזירו לי את קסירין.

אני רק מסתכל על שחר ומקנא. לא הייתי מתנגד ששמעון מזרחי ינהל את מכבי בכדורגל. גם אני רוצה קבוצה שקונה שחקנים רק כדי שלא ישחקו במקום אחר. מה לא הייתי נותן בשביל לראות את זנדברג במדים הצהובים. זה שחקן שרץ יותר מ20 דקות (קוביקה?), לא נופל כל 4 צעדים (דגו?), יודע לבשל שער (אין לי פה השוואה, פשוט למכבי אין אף שחקן התקפי במרכז המגרש!!!), ואפילו מצליח לדעת באיזה כיוון המסגרת.

תאמינו לי, רק אם לוני רוצה, על פתיחת חלון ההעברות הבא, עומר גולן, ליאור אסולין, אלעד בונפלד וגל אלברמן מצטלמים עם B בזק מחויכים עם לוני. אמה מה, לוני לא רוצה. תאמינו לי, הם גם יהיו יותר זולים מבחינת משכורת וכרטיס שחקן מאשר קוביקה, אדורנו והייס. והם אפילו לא תופסים משבצת של זר. על הדרך אפשר לייבא פה איזה 3 זרים חדשים. משהו איכות שנחסוך מהמשכורת של קוביקה והייס. רק את פנטסיל תשאירו לי.

אל תראו אותי ככה. אני הייתי מגדולי מתנגדי החולצות השחורות וחוסר העידוד. אני לא מחסידי נימני, ולא מהאולטראס ולא מהשחקן ה5,432 וחצי. אבל לאט לאט רואים שהם צודקים. מכבי היא קבוצה בונקריסטית, חסרת כישרון וניצוץ, עם מאמן שמדכא בשיטיות כל שחקן יצירתי, סיכסוכים פנימיים יום-יומיים, פשוט מגעיל. מכבי כרגע זה כמו בניין פל-קל. להרוס הכל, לבנות מחדש.

אני יכול להתבכיין פה עד מחר בבוקר. אבל בעצם אני כבר אדיש למכבי. "אה, בפיגור מול סכנין? וואלה?" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    מה שהכי עצוב, שאחרי כל האמירות הבומבסטיות של קלינגר על לבנות קבוצה, על דרך, על שיטה, הוא פשוט לא יכול לקחת את הרגליים וללכת עכשיו. הוא ישאר. ויעשה כנראה עוד נזק לקבוצה. לוני ובניו בע"מ. קחו גם את דריקס בדרך החוצה, גם כן מהפכת ניהול.

חבר'ה, 3 בלילה. שיחרור קיטור. מזל שמחר שביתה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/2/04
  13. Forza Sampdoria Member

צודק ב 100 % ... אני חושב , בכלל , שלא רק ניר קלינגר , אלא גם לוני ודריקס צריכים לתת את המפתחות ( כמו שהיה בבא[ר]סה , שכולם עזבו ובא דם חדש {שבנתיים גם לא משהו } ) ולעזוב .

נערך לאחרונה ב: ‏1/2/04
  14. Emil Member

כן אני אמיל, ולא היית חייב לצטט הכל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, כאחד שלא ראה את המשחק, אני מצפה שתנמיך פרופיל.
    שיחקנו יותר טוב מפתח תקווה, הגיע לנו תיקו ומעלה, אבל מתפרצת וחצי של פתח תקווה, ושופט פשוט מעורר רחמים בטיפשותו, מנעו מאיתנו את זה.
    שיחקנו התקפי, תקפנו, הינו יותר טובים, ואפילו ב10 שחקנים המשכנו לתקוף, וכבשנו.
    שבוע הבא יש לנו משחק קליל מול נצרת ונחזור לרצף הניצחונות.

נ.ב
    בקשר למשחק של מכבי מול חיפה, העתק מדויק של המשחק שלהם בבלומפילד בשנה שעברה.
    בשנה שעברה שטראובר נתן יום מעולה וגם יום חלש של יעקובו וחלוצי חיפה מנעו ממנה להנחיל למכבי תבוסה.
    השנה, גם שטראובר היה חלש והתבוסה הייתה ידועה.
    ועכשיו למכבי מחכים שתי משחקים לא רצוים בתקופה כזאת,נימני עם בית"ר בטדי, והדרבי מול הפועל ת"א(שאגב השלימו למכבי שבוע שחור ועברו אותם בטבלה).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/2/04