חיפה מתחילה לברוח,פתחה פער של 3 נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏30/1/04.

1. DaMaGe Member

כן, גביע טוטו מבטל את ההרחקה.

2. AFC Member

נכון, אני לא יכול להסתמך על סתם שמועות, אבל כשאשתו מתלוננת במשטרה שהוא מכה אותה והוא נלקח לחקירה, מה אני אמור לחשוב?

אתה צודק במאה אחוז לגבי מה שאמרת על רוסו. מדובר בשחקן מלוכלך ומגעיל, פרא אדם שמקומו בתא המעצר ולא במגרש הכדורגל. אני לא מדבר על ההתחזויות המכוערות שלו ועל התנועות המגונות לעבר האוהדים אלא לגבי היריקות על האוהדים (וגם האגרוף שהכניס לאוהד בית"ר שהביא לו פרחים ואמר : "זה להלוויה שלך"), המכות הקבועות בכל אימוני מכבי חיפה וכמובן המקרה הבלתי נשכח, שחייל שסה"כ צפר במכוניתו לרוסו מאחור זכה ל"נוקרה" לפנים. מסתבר שאפילו חמור ושקרן קרואטי מסוגל להיחשב לאדם נפלא אם ישחק טוב ויזיין לכולם את השכל כמה שהוא אוהב את ישראל, אבל זה כבר נושא אחר.

אמרת נכון גם בקשר למליקסון - לרוב מגיני הליגה אין שום דרך ספורטיבית להתמודד איתו ולכן מתחילים לכסח כשהשופט לא עושה דבר. זה כמובן לא אומר שמליקסון לא מתחזה - הוא נופל סתם מכל מגע ובכל פעם שנכנס לרחבה וזה כבר מתחיל לעצבן. אני פשוט שונא את הכדורגל המלוכלך הזה, אני רוצה שהקבוצה שלי תנצח בצורה ספורטיבית ולא בגלל טעויות שיפוט, ושמליקסון יתנהג כמו שחקן כדורגל מקצוען. חבל, בעתיד זה יפגע באמינות שלו וילקחו ממנו פנדלים, הוא לא צריך את זה.

אני חושב שבני יהודה תנצח, לצערי. עד שלא נהיה בסגל מלא ונעלה עם ההרכב הטוב ביותר בניגוד לזה שמעלה המאמן הפנטסטי אני לא אוכל להיות בטוח באף משחק.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם יש שחקן שהצליח להוציא אותי מדעתי בגלל התחזויות והצגות תאטרליות זה מליקסון.

אני זוכר גם מהעונה שעברה וגם מהעונה. בבאר שבע כל עוד התוצאה הייתה 0-0 הוא נפל כל שנייה ועצר את המשחק על כל נגיעה קטנה בו וזה פשוט מעצבן. זה מגעיל אותי זה מוציא לי את החשק וזה מתסכל. גם לא מזמן בטדי, כנ"ל. כל עוד התוצאה 0-0 הוא כל שנייה נופל!! אתם לא מתארים לעצמכם עד כמה זה מעצבן במיוחד שאתה שם, שאתה רוצה לראות כדורגל אבל המשחק מופסק כל שניה בגלל תינוק שרוצה רק לבזבז זמן ולקבל שריקות על דברים שלא מגיעים לו.

4. אלי מתחן Member

זיוני שכל. בסה"כ ניצחנו את נצרת מה כולם פתאום הפכו אותנו למועמדת לתואר..
    האמתי שבני יהודה היא הקבוצה הכי טובה שיכולנו לקבל אחרי 2 משחקים ללא הפסד ו7 שערים. קבוצה עם התקפה חבולה (בן לוז ובטורינה) חלוץ חדש וחלוד, חלוץ ישן שיסבול מאי אספקת כדורים מהקישור. ככה שבית"ר יוכלו להפנות את מירב צומת הלב שלהם להתקפה ולנסות להמשיך את המסורת של 2 המשחקים האחרונים שבכל משחק מבקיעים אחד יותר...
    מי שמעודד אותי בבית"ר זה ברק יצחקי שבאמת מראה יכולת של קשר חלוץ נהדר שעוד יראה הרבה דברים בליגה שלנו, הימור שלי: בחיים לא מהמרים על קבוצה אהודה

5. DaMaGe Member

לשמחתנו אחי...
    בטורינה ואודי בספק למשחק...וגם בלדוט חולה (אל תשאלו פרטים, את זה אני יודע)...
    אם ההגנה תיהיה טובה...ונמני ייתן מה שהוא יודע אין שום סיבה שלא ננצח ת'משחק! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

6. DaMaGe Member

גם לאבוקסיס לא חסר...החרא הזה...אני מאחל לו למות בסבל....הנאצ* הזה!
    לא יודע לשחק משחק הוגן!!!
    ראו מקרה נתניה - לוברסקי לפני כמה מחזורים! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר למשחק שלנו.

הפועל פ"ת היא הקבוצה הכי לא יציבה בליגה. אני לא יודע איך לחשוב על המשחק הזה כי מצד אחד היא ניצחה בבית את חיפה ומכבי ת"א ומצד שני נראו כמו קונוסים נגד הפועל ת"א וחטפו בראש ממכבי פ"ת לא מזמן. אני מקווה שנראה את פ"ת כמה שיותר חלשה שיהיה לנו יותר קל להשתלט על המשחק.

יהיה משחק שקול, 2 הקבוצות רוצות להמשיך להתבסס בצמרת. הפועל פ"ת עדיין בלי הפסד ביתי תרצה להתאושש מהתבוסה בבלומפילד והיא לא רוצה שהצמרת תברח לה לכן מיותר להגיד שרק ניצחון יתקבל. מנגד ב"ש תרצה להמשיך את התנופה ולהעפיל למקום הראשון לפחות לכמה שעות עד המשחק של חיפה בבלומפילד.

משחק בכלל לא קל אבל בשנים האחרונות יש לנו מזל בפ"ת וכל הביקורים שלי שם אני זוכר רק לטובה גם נגד מכבי וגם נגד הפועל. אני מקווה לראות את הקהל שלנו מגיע, 1,000 זה יהיה טוב מאוד.

יאלה באר שבע.

טוב אני מצטער אבל אני נאלץ לפספס את המשחק הזה בגלל טענות של אנשים (רק בחורה יכולה לעשות כזה דבר) שאני לא מקדיש מספיק זמן ובלה בלה בלה. משה והראל לפחות אתם תחזרו עם ניצחון.....

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/1/04
  8. הרצליה Member

אמנם משחקים מענינים אבל להזכיר לכם מה שקרה לפני סיבוב אחד במחזור ה-7 הובקעו 4 שערים בלבד מתוכם 2 בתוספת הזמן
    התוצאות מהמחזור ה-7 שהתקיים בתאריך 7.11.03

מכבי פתח תיקווה 0-0 מכבי נתניה
    הפועל באר שבע 1-0 הפועל פתח תיקווה
    אבי יחיאל 53
    הפועל תל אביב 0-1 אחי נצרת
    אורי קרגולה 91
    ביתר ירושלים 0-0 בני יהודה
    מכבי חיפה 1-0 מכבי תל אביב
    אנז'י קוביקה 37
    בני סכנין 0-1 מ.ס אשדוד
    גבריאל לימה 94
    נקווה להרבה יותר שערים הפעם!!!!!!!!!!!!

9. burning soil Member

קצת נתונים לגבי המשחק בבלומפילד מחר-
    ב4 העונות האחרונות המפגשים בין מכבי חיפה למכבי ת"א בליגה הסתיימו כך-
    6 נצחונות למכבי ת"א(1-0),(2-0),(3-2),(2-0),(2-1),(3-0).
    4 נצחונות למכבי חיפה(1-0),(2-1),(3-0),(1-0).
    ב3 מפגשים לא היתה הכרעה(1-1),(0-0),(0-0).
    מאזן השערים עומד על 15-11 לזכות מכבי ת"א.

מבקיעים-פרוחננקובס,הייס,דגו,תורג'מן,ביטון,הורבאט,חרזי,באדיר,איגביני,
    קייסי,רפי כהן.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/04
  10. שגיא Guest

עוד קצת לגבי המשחק הערב בין חיפה לת"א:
    זאבאדיל, כאמור, ישב על הספסל במשחק הזה, וכנראה שאף יטול בו חלק בשלב זה או אחר של המשחק. לגבי החלוץ הקרואטי, איתו יש בעיות, ומכיוון שהשחרור הבילאומי שלו לא הגיע, אז הוא לא יוכל לשחק הערב, והוא כמובן לא יהיה על הספסל על הקבוצה ולא יעמוד לרשותו של רוני לוי.

אגב, לדעתי השחקן בכושר הכי חלש בחיפה זה וואליד באדיר, והוא צריך לשלם את המחיר ולשבת על הספסל. אלבס, טל, זנדברג, רוסו, ברדה וקטן צריכים לפתוח.

11. DaMaGe Member

אחד המשחקים הכי לא ברורים מבחינתי העונה זה בני יהודה - בית"ר:
    אפשר לנצח את בני יהודה זה לא בשמיים . לפני שבועיים לא הייתי כותב את אותם דברים;אבל מספר דברים קרו שגורמים לי להיות יותר אופטימי בקשר להשארות של בית"ר בליגה וכן ספציפית בקשר למשחק מחר נגד הזהובים מהשכונה.

הנה הדברים:

א. בני יהודה באה אחרי 3 משחקים שבהם לא כבשה ולא שער אחד!!!

ב. בני יהודה באה אחרי 3 משחקים ללא ניצחון, בהם 2 הפסדים ברצף!!!

ג. בני יהודה תחסר את בן לוז, שבלעדיו הם לא שווים כלום כמעט!!!

ד. אודי ובטורינה בספק למשחק, ואם הם לא ישחקו, אני לא רואה שום סיבה שבית"ר לא ינצחו אותם, למה ניצן שירזי יעלה את אחיו חזי ואת חלשנקו, הראשון אפס, והשני פשוט לא בכושר!!!

ה. כמו שקרה בהרבה משחקים...בית"ר לפעמים נירגעת מההתקפות (שהפכו להיות מסוכנות!) שלה ויורדת קצת...לכן הביאו את אופיר עזו...כמו נגד אשדוד, במחצית השניה לא תקפנו בכלל...אוחנה ראה את זה והכניס את עזו...שהוסיף מחץץץץ אדיר להתקפה...וגרם לנו לתקוף הרבה יותר, ובאמת היינו קרובים לשני ולשלישי! אוחנה לא יכל להעלות את אופיר עזו בכאלה רגעים בזמן האחרון בגלל שהוא היה פצוע....

ו. אוחנה חוגג 40, ואני מקווה שהשחקנים יעלו וילחמו כמו גבריםםם על מתנה לאוחנה!

ז. באו שני ברזילאים...שבאמת...שיפרו לנו כל חלק ושחקן במשחק!!! ומה שהם עשו הכי טוב זה שהם החליפו את גולן חרמון ודניאל היידמן!

1. קלאדיירה שחקן מהיר, זריז, בעל ראיית משחק פשוט אדירה, חכם, עושה מהלכים נכונים...בעיטות לא רעות בכלל! קלאדיירה בעצם הוריד מהעומס של מליחי על החזקת הקישור האחורי...וראינו איך שמליחי שיחק! הוא שיחק משוחרר...נכון וטוב!!! נמני שתמיד שיחק כ"קשר אחורי" בגלל שהוא חיפה היידמן, עולה להתקפה, למקומו הטבעי!!!!! חוץ מזה מברוק לקלאדיירה על גול הבכורה!

2. קאפונה קצת שמן, אבל הוא יוריד את זה אני מאמין, וראיתי ממנו דברים אדירים ביום שבת! הוא ואינדיו עצרו כמעט כל התקפה שהייתה לנצרת, אם לא את כולם! קאפונה מאפשר לאינדיו לעלות, וכן, אינדיו הוא מוביל כדור פשוט מצויין...אינדיו יכול לסמוך עליו! בניגוד למה שהיה עם חרמון...! תפקידו המקורי של קאפונה הוא בלם אחורי...לפני שהוא הגיע לבית"ר לא היה בלם אחורי לכן אוחנה הסיט את אינדיו מתפקידו המקורי שהוא בלם קדמי...לבלם אחורי..ולכן אינדיו לא שיחק כמו שהוא יודע...עכשיו, שקאפונה הגיע אינדיו חוזר למקומו הטבעי שהוא בלם קדמי...ונותן את מה שמצפים ממנו!!!

ח. אני לא מסתנוור כל כך מבית"ר, אלא מה שאני רואה מבני יהודה בזמן האחרון הוא פשוט כדורגל בנוני ומטה, לא נשכח שבחוץ הם יותר טובים מאשר בבית,אם תשימו לב ניצן שירזי שיחק עם שתי עושי משחק וחלוץ (בטורינה,בן לוז וכפיר אודי) ונכון לעכשיו הוא ישחק כמובן עם עושה משחק אחד ושתי חלוצים (בטורינה,אודי וקלצ'נקו) מה שנותן לבית"ר יותר חופש בקישור ומחייב אותנו עבודת יתר בהגנה.

איך נהנתי לכתוב את זה...חבל"ז!!!

בהצלחה לקבוצותיכם במשחקים, חוץ מבני יהודה...שאני מאחל לה בהצלחה אחרי המשחק מולנו! הכי הכי הכי הרבה בהצלחה זה לבית"ר ירושלים נגד בני יהודה בשכונה, ביום ראשון הקרוב!

שבוע טוב!

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/04
  12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

פאבריציו קראבליו ורמי אבו לאבן מעלים את הפועל ת"א ליתרון 2-0 על האחרונה בטבלה, מכבי אחי-נצרת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/Laser_anim.Xxx

13. שגיא Guest

יש לציין גם ששביט אלימלך עצב פנדל של עבד טיטי, כשהתוצאה הייתה רק 1-0, דבר שאולי היה יכול לשנות קצת את המשחק אם השער היה נכבש. אבל בכל אופן, נצרת בדרך הבטוחה חזרה לליגה הלאומית, פייגנבוים לא מצליח לעורר שם דברים, והם ממשיכים להפסיד.

הפועל ת"א לעומת זאת ממשיכה לנצח ולהשיג נקודות, שמקרבים אותה לצמרת הגבוהה, ומשחקי עונה כמו שיש הערב, פועלים רק לטובתה, כי לאחת הקבוצות לפחות היא תתקרב.

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

למרות הציפיות של הפועל ב"ש לנצח את הפועל פ"ת לראשונה בביתה, פ"ת עולה ליתרון 2-0 בדקה ה-9' ובדקה ה-38 מרגליהם של שלומי אדרי ומנור חסן (בהתאמה..).

15. שגיא Guest

הפתעה נעימה...
    ב"ש הייתה בעננים כנראה ובאה שאננה אחרי 10 משחקים ללא הפסד. הפועל פ"ת, ללא הרצג, בכל זאת הצליחה לכבוש פעמיים מול ב"ש המצויינת, ואם חניכיו של גוטמן לא יתעוררו במחצית השניה, הרי שהצמרת שלנו תעשה צפופה יותר. ניצחון של הפועל פ"ת וגם היא חוזרת לצמרת. אם תנצח הפער יצטמק ל5 נקודות מפיסגה, לפני המשחק של מכבי חיפה ומכבי ת"א