חיפה - בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Dyer, ‏14/9/03.

1. שגיא Guest

אז לפני שיגיעו המתרצים למינהם...

4-0 זו התוצאה הסופית. יניב, נקמה? את מי זה מעניין? אני ממש לא בעניין של נקמות, כל משחק לגופו. והיום מכבי חיפה ניצחה, פירקה את בית"ר, ובצדק. כבר מהפתיחה ניתן היה לראות מה המגמה במשחק הזה, חיפה תקפה יותר, והשכילה לכבוש. אחרי השער הראשון הייתה רגיעה קלה במשחק של מכבי חיפה ובית"ר לא ניצלה את זה יותר מידי. ואז הגיע השער השני, קייסי בנגיחה מצויינת קובע 2-0, תוצאת המחצית. במחצית השניה חיפה המשיכה את המשחק הטוב שלה, עידן טל המשיך את המשחק המצויין שלו, באדיר הספיק להחטיא פנדל, וגם הספיק להחזיר עליו בשער מצויין, לא מהסגנון שבאדיר כובש, הקשתה מעל קורנפיין. ועידן טל המשיך בשלו ובישל שער, כמה טוב לראות, לשי בירוק שעלה כמה דקות קודם מהספסל.

מוזר לא? דווקא מעידן טל בני לא חשש. גם לא מבאדיר ורוסו...אבל הם אלה שעשו את המשחק, הם אלה שניצחו את בית"ר.

לגבי הזרים של חיפה, בריטס נתן משחק טוב מאוד במרכז השדה, נראה שחקן אגרסיבי, משחק בכוח, וגם עושה זאת בחוכמה, מאוד נחוש, והיה גם קרוב לכבוש שער במחצית הראשונה, בסך הכל אני צופה ממנו עונה טובה. לגבי לופז, הוא מעט התקשה, גם כן היה נחוש ועם קצת יותר מזל כבר בדקה הראשונה הוא היה עולה על לוח הכובשים, אבל הוא עוד ייתן שערים, שחקן חסון, פיזי, וצעיר מאוד. גם עזריה שקיבל את חולצת ההרכב נתן דקות טובות לפרקים, לטעמי לא עולה מספיק להתקפה, למרות שבית"ר לא סיכנו אותנו יותר מידי.

בסך הכל, משחק טוב מאוד של חיפה, ופתיחה טובה עם 4-0 חלק. טוב וחשוב לפתוח עם ניצחון.

2. Don p1 Member

ליהי את אומרת דברים, טוב הדבר אם לפחות תדייקי בהם.

אני ממש שמח בשבילך, כמובן אחרי שהפועל הוציאה תיקו עלוב מול סכנין אתמול לא היה לך ברירה אלא לשבת ולראות את קבוצתך האהודה חיפה ולקוות נו לפחות היא תנצח בשבילי.

בוא נחזור רגע לאתמול, הטענה העיקרית עליה התווכחתי איתך במשך ארבע הודעות היא על קורפניין. משום מה חצי מהדברים שאת אומרת הם דברים שסתם זורקת, ללא שום טענה או בסיס מאחוריהם כדוגמאת הדברים על קורנפיין.
    את ראית היום שוער שעבר את השיא, שוער שלא יכול לעמוד בשער או השוער עם הכושר הכי טוב היום בארץ כמו שאמרתי..ואת זילזלת להזכירך.

בקשר לבאדיר וטל, אני עדיין מפקפק מאוד ביכולת שלהם. אבל משום שבכל זאת הם ניצחו היום, הם הפתיעו גם אותי ואני שהסתמכתי על משחקיהם האחרונים(בניגוד אליך) טעיתי..אבל לפחות היה לי טענה מאחורי דבר, ולא סתם בולשיט שהראש שלי זרק.

אני לא רואה לנכון להתייחס כרגע למשחק של בית"ר, אין בן אדם חכם שהוא כועס.
    פשוט הרגשתי מין חובה גם בגלל עומס הודעות באיציק, לענות לך..

מה לעשות שהכבוד שלי כלפיך כבר בעצם לא קיים..אז להגיד את זה ת'כלס
    איך שר פוליקר..."תסתכל על עצמך, מה יש לך במצח"
    אני מוכן להפסיד שלוש פעמים בשנה למכבי חיפה בתוצאה הזאת בקרית אליעזר, מאשר לעשות תיקו עם סכנין במשחק במגרש נייטרלי.

היפה אצלנו שאהבה לא נגמרת, בשבוע הבא בנתניה...נבוא עם התקווה מחדש.

3. ליהי Member

פיימן
    אולי עדיף שתשקול את המילים שלך
    חיפה לא אהוד ה עליי
    אבל היא על בטוח עדיפה על ניצחון של בית"ר
    יצאנו תיקו מול סכנין
    אבל לא הושפלנו
    ואתה יודע מה? גם אתם תאבדו נקודות אצל הערביות
    ובאמת,זה כל מה שיש לך להגיד? שקונפיין היה 10?אוקיי,אז קורנפיין היה 10 הפעם. אם זה גורם לך להרגיש יותר טוב

אבל אם אין לך כבוד אליי,שום דבר לא ישנה. ככה זה, לאנשים כמוך אין קווים אדומים. "אין לך כבוד אליי". סבבה.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

די בני..כמה עלוב אפשר להיות..
    נכון.לא היה פנדל..אבל אני ואיווניר ועוד הרבה ראו שלא היה פנדל רק בהילוך החוזר ה-4!!!!
    ובטח שהשופט לא יכל לראות את זה..חוץ מזה שמנו 4 ותאמין לי שהפנדל לא גרם למפנה במשחק..
    אבל אל תדאג..אתה לא חייב להודות שטעית..שההרכב ה"בינוני" של חיפה קרעפתחכיסח את קבוצת החלומות[תינוקות] של ביית"ר..
    תאמת לא התכוונתי לצחוק עליך..אבל התגובה הטיפשית שלך וזה שאתה לא יכול להודות שטעית..

בקיצור משחק מצויין של חיפה

בנאדו שיחק רגוע ומצויין.
    בריטס הרשים כרגיל ואפילו דנטה לופז נראה פחות גרוע..
    קייסי וטל התאוששו מטראומת הנבחרת.
    בקיצור...יום ירוק.. :wink:

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שגיא לי אישית לא היה איכפת הנקמה אבל החתימה של בני והתלונות שלו והשטויות שלו הוציאו את זה ואני שמח שה4-0 חזר והפעם בירוק.

בקשר למשחק הייתי בטוח ואפילו אמרתי לאח שלי שבירוק חייב לשחק...חחח לא יאומן הוא אפילו הביא גול.
    השחקנים שבאמת אף אחד לא ציפה שיחקו מושלם דווקא השחקנים שבני דיבר עליהם שיחקו נהדר ושברו את ביתר -רוסו,באדיר וטל(במקום נמני?שחר חשוב שנית).
    ואגב מה הקהל שר שהיה קשור לנמני?...

חשוב לזכור שזה משחק אחד שהיה מול קבוצה צעירה ויש עוד עבודה אבל משחק ראושן העונה ותמיד כיף לפתוח טוב.פורצה חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. AFC Member

כן פיימן העלה נקודה שאסור לשכוח... קורנפיין הוא נכס לבית"ר. הוא היה פשוט מדהים. סה"כ היום הוא לא היה אשם בפנדל (באדיר מאד מנוסה בתחום ההצגות). כרגע הוא השוער בכושר הטוב בארץ.

בקשר לבית"ר... היום בית"ר נראתה רע במרכז השדה בגלל הפחד של אוחנה ממכבי חיפה וההסתגרות המיותרת. מתי כבר מאמנים בבית"ר יבינו שזה בלתי אפשרי להסתגר עם בית"ר אלא אם כן ההגנה בכושר שיא (מה שקורה בתדירות שמופיע ירח כחול)?? בית"ר תמיד ידעה ותמיד תדע רק לשחק התקפה. אין לי הרבה טענות. אמסלם ועטיה היו עגלות כרגיל (לא חשבתי שיגיע השחקן שיגרום לי להתגעגע לעופר טלקר, רבאק), ששון, היידמן ומליחי מסרו כדורים רעים מאד... וזהו. זה כל מה שבית"ר עשתה רע היום. טאמפרה הראה סטנדרטים חדשים שהגנת בית"ר לא הכירה מאז עזיבת טיק-טק (מי היה מאמין שבבית"ר ישחק בלם נבחרת סרביה?), נקווה ונתפלל שהוא ימשיך להציג יכולת טובה שכזאת.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת..זה אותו ההרכב שאמרת שהוא פחות או יותר שווה לחיפה הבינונית..

דרך אגב..עוד משהו..רוסו עלה לשחק עם שתי אצבעות שבורות..סממן לשחקן עם נשמה..אה בני?

8. Don p1 Member

ריינמן, שחקן נשמה כמו שאמר שהוא רוצה לשחק בנבחרת ישראל בלבד כי הוא מרגיש זיקה לארץ הזאת. ובכן לא עבר זמן, לא קיבל ,באריץ' יתקשר והיום כאב לו לדבר עברית.

בקשר למשחק, עכשיו שכבר יותר רגועים..
    הבעיה מתחילה ומסתיימת בקישור האחורי, לא צריך להיות גאון גדול כדי להבין ששם זה הבעיה. אני בעד המהלך של אוחנה לשלב צעירים, אבל אליו להבין שבעמדה הזאת לניסיון יש מד גבוה מאוד. היידמן לפי דעתי עם הזמן יוכל להתמודד עם העמדה שלו, אבל בקשר לששון, למרות שהוא מוכשר מאוד כל עוד אין לו דמות חשובה לידו יהיה לו קשה. הבעיה העיקרית נובעת ממליחי, ממנו אוחנה מצפה לקחת את המנהיגות ולעזור לצעירים. מליחי לצערנו קודם כל צריך לעזור לעצמו כי הוא לא מוצא את עצמו על המגרש.

בקשר למגינים, מה נאמר ומה נגיד...ידענו ששניהם פדלאות שלא יודעים לעשות הגנה, אבל עדי כדי כך ליצור הפקרות? אמסלם יצטרך להתעורר אחרת סגיר יהיה יותר מועיל. ובקשר לעטיה, יאללה טלקר תחזור אתה לפחות עושה הגנה מידי פעם
    אני רק יכול לשבח את קורנפיין, שהיה וישאר הבן אדם שמחזיק את הקבוצה הזאת כבר שבע שנים על הגב שלו, בטוב וברע את קורנפיין לא עוברים. מנע מאיתנו המון השפלות וקשה וכואב לחשוב איפה הקבוצה הייתה בלעדיו. על טאמפורה יש לי דברים טובים להגיד סה"כ, קשה לקבוע על פי משחק כזה, בו כל האגפים פרוצים ומרכז השדה פתוח לרווחה..אבל שהוא נזקק להוכיח את עצמו הוא עשה זאת. נקבע ששיתוף הפעולה בינו ובין אינדיו ישתבח ולפחות מרכז ההגנה יהיה יציב.

בקשר לחוד, תורג'מן לא נכנס למשחק טוב, אותה גיחה מכדור נפלא של ששון שהייתה אמורה להסתיים בשער שיתקה אותו למשך כל המשחק. יצחקי ומליקסון לא עמדו בלחץ, ואברטמן שנכנס בסה"כ הראה ניצוצות שקיבל את הכדור, אבל זה לא היה יותר מפעמיים-שלוש.

רוצים להבין מה ההבדל בין בית"ר לחיפה? אמר זאת יפה יורם ארבל. חיפה נותנת לצעירים שלה לשחק בגרבץ' טיימ, בית"ר נותנת להם לפתוח. במקרים מסיומים זה יכול להרוס שחקנים צעירים, התמודדות עם לחצים ומתחים כאלה כבר בתחילת דרכם. אבל בוא נסתכל על זה ככה, בראש ובראשונה מה שהצעירים האלה צריכים, הוא זמן. נאי לא רוצה לחשוב כמה תחתונים מאיר הרוש הביא למשחק היום, כי הצעירים פשוט לא עמדו בלחץ. ואת זה רק הזמן יביא, ניסיון ובטחון.

9. AFC Member

אתה באמת נהנה להכניס לי ככה מילים לפה? אמרתי שלחיפה יש שחקנים בינוניים בהרכב - וכן, אני מחשיב את באדיר, בנאדו, קייסי, בוקסנבוים ולופז בינוניים. אמרתי שההרכבים שלהם שווים? שקרים. תחפש ציטוט כזה גם בדיון השני ותבין שאתה סתם ממציא דברים.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיימן..אתה היית עושה אותו דבר..ואם לא אז אתה טיפש כי ברגע שאתה רואה שאין לך סיכוי לקבל אזרחות..עד עכשיו הוא לא קיבל..אז למה להפסיד לשחק לפחות בנבחרת קרואטיה?

דבר שני..בני..
    בוקסנבוים לא בהרכב של חיפה..
    ואיך אתה יכול להגיד שלופז בינוני???כבר כמה ראית אותו..
    ובנאדו באמת בינוני..תלוי ביחס למי..ביחס לליגה לשנו..ממש לא..
    ומאיפה היו לכם כל הצרות היום???מהאגף של טל החושך קייסי הבינוני וזנדברג שלא פוגע ממטר..

וברגע שאתה אומר שכל ההרכב של חיפה בינוני ומצד שני מהלל את התינוקות של ביית"ר..מן הסתם אפשר להבין שאתה בערך משווה אותם..

11. קופירוק Member

טוב ניצחון מצוין על התחלת העונה למרות שהוא רק על בית"ר ירושלים החלשה והקטנה...
    לופז לא תפס יום אבל על פי האימונים אני ראיתי שהוא שחקן מצוין ומהיר. טל היה מצוין, בריטס היה מצוין, באדיר היה מצוין, זנדברג היה מצוין,רוסו הי מצוין, ההגנה פעלה כראוי...
    לא היו בעיות.