חיפה באופ"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏24/9/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא רוצה להיות מצחיק ולהגיד שיש סיכוי אז אני יסתפק בלהגיד שחיפה מסוגלת לא לחטוף תבוסה קשה...

2. שגיא Guest

כן, שיכנס לו ברגליים אחרי 5 דקות ויגמור לו את המשחק...

אבל בכל זאת, גם בלי איימאר ולנסיה הרבה יותר חזקה. יש לנו עוד כמה שבועות עד למשחקים...

3. AFC Member

אני לא מאמין... זאת חייבת להיות בדיחה... מכבי חיפה קיבלה הגרלה קשה???

יש!!! הללויה!!! לא רק שנזכה לראות את חיפה מובסת בקלות, אלא שגם נזכה לראות את ולנסיה חביבתי עושה זאת. תחזירו לבית"ר את הכבוד!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב,ג'ובאני רוסו יבקר בפעם השנייה בקרירה שלו במסטאייה.

הוא עשה את זה במדי הפועל חיפה במוקדמות ליגת האלופות לפני כמה שנים.

5. שגיא Guest

עשה את זה והפסיד.

נקווה שהפעם הוא ינצח. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

6. burning soil Member

בהחלט הגרלה קשה,ולנסיה משחקת כדורגל יצירתי
    ויפה..

7. שגיא Guest

אגב, המאמן המצויין של ולנסיה, רפאל בניטז ציין לטובה את דנטה לופז (יש האומרים שולנסיה אפילו התעניינה בו לפני כשנה-שנתיים) ואת ג'ובני רוסו, שאותו הוא כינה "קשר בעל רגל שמאל"...נקווה שג'ובאני יראה לו את הימנית...
    בניטז אמר שהוא רצה יריבה נוחה ומשחק החוץ יתקיים קרוב לספרד, אחרי ההגרלה הוא אמר שחצי ממה שהוא רצה הוא קיבל, הוא כמובן התכוון ליריבה הנוחה, בעוד המשחק הביתי של חיפה יתקיים בטורקיה, לא ממש קרוב לספרד.

8. AFC Member

וכמובן שבנאדו האפס (תפרוש כבר!) ממשיך לעשות מעצמו בדיחה (מחוץ למגרש, לשם שינוי) ומוציא ציטוט שראוי למקום כבוד בהיכל התהילה של "הוצא מהקשרו" :

"הוכחנו בעבר שאנחנו מסוגלים להתמודד בכבוד עם הקבוצות הגדולות באירופה"

תגיד לי, חתיכת מטומטם, אתה מתכוון להפסד 5:2 באולד טראפורד שבו כבשתם שער מנבדל, או לניצחון 3:0 על קבוצת המילואים של מאן יונייטד? או בכלל שני ההפסדים הקלילים ללברקוזן קבוצת התחתית מגרמניה? או הניצחון על האימפריה אולימפיאקוס?

אין לי מושג למה האדיוט התכוון. לא משנה, העיקר שישחק במאסטיה. אחרי שחיפה תחטוף איזה 6:1 הוא בטח יגיד : "יצגנו את המדינה בכבוד, כמה קבוצות כבר יכולות להתגאות בכך שכבשו שער אחד מעמדת נבדל, לאחר נגיעת יד ועבירה על השוער, במאסטיה?".

9. Reyes Member

אני מציע לבנאדו לראות קצת יותר ליגה ספרדית. ולנסיה היא לא אולימפיאקוס או שטורם גראץ.

ולנסיה, אם רק תרצה, תדרוס. אם לא, תסתפק ב-2-0 - 3-0.

10. Reyes Member

כנראה לא יהיה שידור מהמשחק במסטאייה בשל הסכום הגבוה אותו דורש בעל הזיכיון הספרדי.

11. burning soil Member

בנתיים המשחק בספק גדול בגלל השביתה הצפויה מחר,
    אם חיפה לא תופיע למשחק היא כמובן תודח מהמשך המפעל ותיקנס
    על ידי אופ"א.

12. שגיא Guest

חבל שדברים כאלה קורים. אני מאמין שבסופו של דבר חיפה תצא למשחק, אבל בעיה כזו לא צריכה לצוץ
    יו"ר ההסתדרות, מר עמיר פרץ בכבודו ובעצמו, הבטיח שמכבי חיפה תצא לולנסיה, כרגע זה לא כלכך נראה טוב...

אגב, שעת המשחק היא בעייתית, 23:00, ולכן גם רף ההתעניינות בשידור המשחק הוא די נמוך, בטח בהשוואה למשחק בסדר גודל כזה, ערוץ 10 נראה כרגע שישדר את המשחק, אם אכן יתקיים.

13. שגיא Guest

טוב, אז בעקרון ביטול השביתה, חיפה יצאה היום לולנסיה, לקראת המפגש מולה ביום חמישי. כל השחקנים בריאים נכון לעכשיו, וכולם יצאו עם חיפה, שאמורה לערוך הערב אימון ראשון באטדיון של ולנסיה, המסטאייה.

ולנסיה מגיע בכושר פנטסטי, אחרי חמישיה מול מאיורקה, בליגה. למרות ההתבטאויות הזהירות של מאמנה, רפא בניטז, הדיווחים אומרים שההרכב ישחק יהיה ההרכב המשני, כששחקנים כמו איימאר, אוליבירה, וגם השעור קניזארס, צפויים לקבל מנוחה במשחק הזה.

אז איך הייתם מגדירים את הסיכויים של מכבי לעשות משהו מול ולנסיה האימתנית?

14. burning soil Member

לדעתי לחיפה יש סיכוי לעשות משהו במשחק הזה,נכון שולנסיה
    בכושר טוב,נכון שהיא לא בליגה של חיפה,אבל בסך הכל חיפה קבוצה
    טובה,שתבוא עם מטוביציה לעומת ולנסיה שתשחק בהרכב שני.
    אבל בכל זאת,נראה שולנסיה לא תתקשה..

15. AFC AJAX Member

לדעתי למכבי חיפה אין הרבה סיכוי....כל האימרות האלה של השחקנים הירוקים מחיפה שאולי יש סיכוי, באמת עם כל הכבוד אנחנו עדיין רחוקים מלהיות ברמות האלה של ולנסיה, עם תקציב, איצטדיון, קהל....היסטוריה כזאת כמו של ולנסיה...באמת עם כל הכבוד למכבי חיפה....אין הרבה סיכויים.
    ולנסיה נמצאת בכושר שיא בספרד במקום הראשון אולי בדרך לאליפות...., קבוצה שניצחה את ריאל מדריד בארסה, הביסה בחוץ בהליכה את מאיורקה, אני חושב שבולנסיה זה משחק אימון.

http://213.162.200.230/images/jugadores/FOTO%20DE%20AIMARGRANDE.Xxx

http://213.162.200.230/images/jugadores/barajasaludag.Xxx

איימר ובארחה...קצת מעל מכבי חיפה ברמתם....מה לעשות אנחנו עדיין לא ברמה הזאת.