חיסול מורנייה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gass12, ‏13/2/08.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אסטגטגיה. ברגע שאתה הורג את "הפוליטיקאים" (בוא נקרא ככה למנהיגים שבהם), אתה לא משיג דבר. זה לא מרתיע אותם מניסיון העבר והם מתחלפים. צריך להוריד להם מטרות אחרות כמו מצבורי נשק וכו', כך אתה מונע הרג שעתיד להיות בצד שלנו.

החיסול הזה רק הפך את השקט היחסי בצפון ובשאר רחבי העולם ליהודים לכדור אש שנדלק מחדש. אם יהרגו אנשים בגלל זה, המהלך הזה יצא כמהלך לא חכם.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/08
  2. Juvy-Yoni Member

זה מה שרשמתי ואמרתי בכמה פורומים וטוקבקים
    מה קרה למודיעין שלנו בעזה

במקום לשלוח טיל על משגרי הקסאמים (סליחה תיקון בנוסף ללשלוח טיל על משגרי הקסאמים) צריך לאתר את מפעלי הקסאמים ולשם לשלוח טיל
    לא משנה עם זה מהים מהאוויר או מהיבשה

3. לא מצאתי כינוי Member

כנ"ל. עם אבטחה כל כך אדוקה וקפדנית כמו שלו, בן אדם שמעל 25 שנה מצליח להתחמק מישראל, ארה"ב, רוסיה, צרפת ומכל סוכנות הביון המערביים בעולם - הבן אדם שהוא בעצם הרצה לבן לאדן על שיטות פיגועי ההתאבדות - אני לא רואה שום דרך שזה פעולה ישראלית, לטעמי מדובר גם בסוריה/גורמיים פלשתינאים/אנשים בתוך החיזבאללה.

או ש.. אני טועה ופשוט מישהו מבתוך חילל. גם זה הגיוני. כלומר, מישהו העביר אינפורמציה רגישה בזמן אמת לישראל/מי שאחראי לחיסולו. אם כי, אני נוטה להאמין יותר לקטע הראשון.

אדון סלע - אפשר לחשוב שלהוריד מצבורי נשק באמת יעזור. הרי גם במלחמה הפצצנו עשרות מחסנים, משאיות ומצבורי נשק וזה לא היה אפילו 1% ממצבורי הנשק הקיימים. כמו טרוריסטים - גם הם לא נגמרים לעולם. ברגע שאתה הורג את המנהיג, את הבן אדם שאחראי ישירות לרצח של כל כך הרבה ישראלים, אתה בעצם פוגע מנטלית פגיעה מאוד קשה בחיזבאללה ומראה להם שלא איבדנו עדיין את הכח שלנו, ואנחנו יכולים להגיע לכל מקום שאנחנו רק רוצים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/08
  4. דנידין Member

אם ימותו לנו אנשים רבים עכשיו בגלל החיסול, סימן שטקטית המחשבה הייתה שגויה וכל המהלך הוא כישלון.

5. Legolas Member

מה שאנחנו צריכים להבין כאן,שלא משנה את מי נהרוג בסופו של דבר גם לו יקום מחליף וככה אלה בשרשרת אינסופית,אבל בכל מקרה זה עושה לכולנו הרגשה טובה על עוד בכיר ושותף מאוד מאוד מעשי בקרב כל מעשי הפיגועים והחטיפות שנהרג וככל הנראה על ידנו.
    ולגבי דרך הפעולה,אם זה לא המוסד הייתי מהמר על כמה אינטרגות שונות בתוך האירגון שלו שרצו להחליף אותו ודרך אגב,זאת לא פעולה של מטכ"ל ממתי מטכ"ל מטמינים פצצה חכמה בתוך המכונית?

6. M_T_A Member

מה ז"א ממתי?
    מאיפה אתה יודע בדיוק מה מטכ"ל עושים ולא עושים?
    הפעולות של היחידה ששמעת עליהן זה רק חלק אפסי ממה שהם עושים ולא מפורסם לתקשורת..

7. Legolas Member

ובכל זאת,ידוע שפעולות כאלה ואופן הפעולה מתאים יותר למוסד מאשר לפעולה של יחידה צבאית.

8. Arsenali Member

אני לא אוהב את הגישה הזאת .
    לפי מה שאתה אומר אסור לשים רוצחים בכלא כי יקומו עוד רוצחים .
    אני לא בטוח שאנחנו הרגנו אותו .

9. Legolas Member

אתה לא אוהב תגישה הזאת? נחש מה,גם אני לא אוהב אותה.
    אבל זאת המציאות היומימת שלנו בארץ שמוקפת במדינות ערב שמרביתן רוצות לראות אותנו נמחקים על פני האדמה. אבל בכל מקרה בתור חייל שחוזר ליחידה קרבית בקרוב,אין כמו התחושה שאתה מוריד עוד מחבל אבל כמו כן אתה יודע שאחרי המחבל הזה יבוא עוד אחד,אבל בכל מקרה זה חובתנו להרוג אותו ולקוות שבסופו של דבר המחבל הבא כבר לא יבוא.

10. Gass12 Member

המלחמה בטרור,אינה נחלתינו הפרטית . הטרור קיים בכל העולם ובזכות האינטרנט ואמצעי התקשורת
    הזמינים מאוד .הפכו תאי טרוריסטים לקיני צרעות שמאיימים על כל משטר לגיטימי.
    המלחמה בטרור מהסוג הזה חייבת להיות רצופה ומתמדת וזה ברמה האסטרטגית .לרדוף עד חורמה
    לדאוג שהטרוריסט ירגיש נרדף ומאויים שיקדיש את מרבית המשאבים שלו(זמן,כסף,אנרגיה) בהתגוננות

נכון שלכל מחבל -טרוריסט יש תחליף ונכון שעל כל אחד שנהרוג יקומו שניים נוספים. זו מלחמה סיזיפית
    אבל אם אתה לוקח אותה מראש ככזו. אז העניין הופך פשוט יותר.
    תתעורר ידידי.מאז מלחמת 6 הימים כבר אין מלחמות של "זבנג וגמרנו".. האוייב מתחזק ועלינו להתמיד
    במלחמת התשה יומיומית כנגדו. כי בסופו של יום אין פשרות בעניין ..זה הם או אנחנו

אני מנצל במה זו ודווקא משום שהבמה ממוקמת בפורום ספורט וכדורגל. כולנו יודעים שבכוח האמונה
    ניתן להגיע לתוצאות מדהימות.אחרת איזה טעם אתה רואה למפגשים של בני יהודה נגד בית"ר למשל
    או ריאל- אלמריה..זה כל היופי שבעניין בכוח האמונה ובכוח הרוח אתה יכול להביא את עצמך למחוזות
    שבחיים לא חשבת שתגיע וכל זאת בתנאי אחד.אל תיתן לשטויות שברציונאל לשבור את רוחך.
    אם אתה לוקח מראש את הקושי הצפוי. אז אתה נערך לו ואז מתמודד איתו בקלות רבה יותר.
    מאחל לך חזרה בטוחה ונעימה למערך הלוחם ושתחזור הביתה בשלום בתום השירות.

איך אמר ווינסטון צ'רצ'יל לאזרחי אנגליה המופצצת ב1940 ?
    "אין לי דבר להציע פרט לדם יזע ודמעות"

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/08