חזרה גנרלית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏28/6/09.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סמפדוריה ניצחה היום, במשחק ההכנה הראשון שלה, את בולזאנו בתוצאה 0:4. קסאנו ב-45 דקות כבש צמד ובישל לפאצני את הראשון משני שעריו.

Castellazzi (Costantino 87), Cacciatore (Stankevicius 46), Lucchini (Volta 46), Rossi (Gastaldello 46), Zauri (Ziegler 46), Franceschini (Mannini 46), Sammarco (Poli 46), Marilungo (Cassano 46), Padalino (Dessena 46), Pazzini, Tissone (Palombo 46)

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/09
  2. 亚历山大帕托 Member

וואי, רק עכשיו הבנתי כמה התגעגעתי לראות את נסטה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/09
  3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

מרגש לראות את נסטה מתרוצץ פעם נוספת על המגרש. בסה''כ משחק בינוני, סיידורף מאד רשלני ולא נייד, מאבד המון כדורים. בעיטה אדירה של רונלדיניו למשקוף. מצפה ממילאן ליותר.

4. 亚历山大帕托 Member

כך השחקנים למעט נסטה נראים מעפן, אבל זה בסדר, זה רק היכולת האינדיבידואלית, כי השליטה במגרש ישנה והכדור מגיע עד הרחבה המקסיקנית. זיגוני קצת מאכזב, למרות שרונאלדיניו וסיידורף לא יכולים למסור פעם אחת כמו שצריך ומנסים לעבור שחקנים ללא הצלחה.

עריכה: מסכן אונייוו! התחיל את המחצית ממש טוב ובדיוק כשהעברתי בראש את כל הסופרלטיבים על הצניעות והפעולות האפקטיביות שלו, הוא עושה טעות כזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx. לא נורא, זה רק עניין של חוסר ביטחון של הדקות הראשונות. אני מאוד מקווה שהוא יצליח. יותר אפילו בשבילו מאשר בשבילנו.

עריכה2: אוח, רינו... מה היינו עושים בלעדיך? מחזיר עבור כולם גם במשחק ידידות. :aaarse:

עריכה3: די, פיפו! כמה אפשר?! שלא תפסיק לעולם! איזה בישול של פלאמיני!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/7/09
  5. cazzo Il Capocuoco

טוב נו, הייתה הרגשה כל כך רעה ממילא, הרי ברור שאמריקה היא אחת הקבוצות הכי טובות ביבשת החדשה למרות העונה המאכזבת האחרונה. תחושת הבטן שלי הייתה כזאת: אם מילאן חוטפת שני שערים מקבוצה קליפורניאנית, סביר להניח שהיא תחטוף אפילו יותר ממכסיקנית וגם תפסיד. לא אשכח שחבייר אגירה לקח 4 שחקנים לגביע הזהב שמתקיים עכשיו, והפעם ארמאנדו נאווארטה השוער המחליף הרשים אותי שנכנע למעשה רק לפיפו, לקורה של זיגוני ולמשקוף של גאושו. בקיצור השוער הראשון של אמריקה, גיירמו אוצ'ואה עכשיו עם נבחרת מכסיקו, פאבל פארדו היה על הספסל ועדיין הפסדנו. מאכזב, אבל לא נורא, זה רק טורניר קיצי. ציפיתי מלאונרדו ליותר, חשבתי יתן לשלושה חלוצים לשחק, אולי יעשה איזה מערך חדשני, אבל למעשה הוא משחק עם קישור היהלום הרגיל עם רינו מאחורה, סיידורף האנמי ופלאמיני ביחד עם הברזילאי החייכן מקדימה. האמת שהצעירים הלהיבו אותי יותר, אהבתי לראות את ההתלהבות והרצון של אבאטה, ראיתי את שגם זיגוני משתדל והזכרתי שכמעט הבקיע, גם שטראסר והארמוני האפריקאים הראו שהם לא סתם בפרימוורה של מילאן. אך כמה צפוי, כמה צפוי, המחליף של סנדרוס הגיע, אוגוצ'י טאמאגוצ'י, עוד החתמה מבית היוצר של גליאני, בלי לתת גרוש לבלגים הרי הם שיחררו אותו מהחוזה. היאנקי השני שישחק בסריה אה אחרי אלכסי לאלאס הוא יהיה גם השחקן הכי גבוה בסריה אה העונה, הכי חזק, הכי גדול, והכי....כמה אמריקאי...עם הסופרלטיבים...גמלוני. אני מעדיף שנסטה ופאבאלי ישחקו מאשר המפתח שרירים הזה, שיכולות ומיקום אין לו ממש, הרי להרביץ הוא יודע למכסיקנים. אפילו טיאגו סילבה נראה לי כמו פראנקו בארזי לידו.

6. 亚历山大帕托 Member

קודם כל, שני השערים של המקסיקנים היו ההזדמנויות היחידות שלהם ברחבה, ושניהם מהגבהות מאגף כאשר רק טעויות אינדיבידואליות בכיסוי איפשרו אותם. אין בכלל מה להסיק על משחק ההגנה שלנו כי הוא היה ללא דופי בשאר חלקי המשחק.

אונייוו היה טוב, והוא לא סתם שחקן גבוה וחזק - הוא אתלט! הוא כלל לא גמלוני, והטעות שלו נבעה מחוסר ביטחון כי ראו בעיניו שהוא ממש מתרגש. במקום שבו נסטה היה הולך עד הסוף אל הכדור ומתנפל על היריב, הוא היסס, האיט, ושילם בשער. חוץ מזה, הפיזיות שלו היתה דומיננטית והוא לקח את כל כדור גובה. בשניות האחרונות של המשחק הוא גם יצר מצב פנטסטי לזיגוני שבעט ברשלנות החוצה. יש לי תקוות לגביו, והוא נראה כמו שחקן אינטלגנטי וצנוע שבא ללמוד הגנה מהגדולים ביותר.

7. 亚历山大帕托 Member

ההרכבים המשוערים:

קוד:
    MILAN (4-3-2-1): Storari; Oddo, Nesta, Thiago Silva, Jankulosky; Gattuso, Flamini, Ambrosini; Seedorf, Ronaldinho; Borriello

CHELSEA (4-3-1-2): Cech; A.Cole, Terry, Alex, Ivanovic; Malouda, Obi Mikel, Essien; Lampard; Kalou, Drogba
    http://media2.acmilan.com/200907/14635_big.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/7/09
  8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהרכב כזה הקבוצה של אנצ'לוטי, לדידי, תשחק 4-2-3-1 ולא כפי שצויין.

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

מחצית בסביליה. יובנטוס מובילה 1-0 משער של אמאורי. אני רוצה לשבח את המשחק של טיאגו, עושה עבודה מצוינת. לגבי ההגנה, אני נורא מאוכזב מקנאברו. קיבל כרטיס צהוב טיפשי אחרי תיקול מסורבל 35 מטר מהשער. ובשביל מה? בסה''כ משחק חלש עם מעט מאד הזדמנויות.

10. cazzo Il Capocuoco

משחק לא רע, האיצטדיון מזכיר לי את הגמר בין סלטיק לפורטו. רק השדר הדובר אנגלית לא מבין כלום בכדורגל, נוראי.

11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

קאנבארו - לא עומד בציפיות. משחק סופר חלש מצידו, מאכזב מאד.

12. cazzo Il Capocuoco

בסוף נגמר 2-1. אמאורי בנגיחה אחרי קרן במחצית הראשונה, יאקווינטה עם בעיטה אדירה מחוץ לרחבה במחצית השניה. מאנינגר האוסטרי נכנע לנגיחה של הבלם סבסטיאן סקווילאצ'י. המשחק הבא נדמה לי נגד הקוריאנים.

13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

כן. מאנינגר הושיע אותנו היום, באמת שוער מדהים, נתן מספר עצירות פנומנליות. כמו כן, שאפו ענק לזבינה שהשתפר פלאים, לא ציפיתי ממנו, שימשיך כך. באמת קשה לי לראות איך קאנבארו יהיה הבלם הראשון, לגרו ביום גרוע עושה פחות שגיאות ממנו, בלם נוסף דחוף.

14. cazzo Il Capocuoco

חשבתי שמילאן תקבל חמישיה כמו עונה שעברה בטורניר ההוא במוסקבה, אבל הפתעה! מילאן שיחקה עוד בסדר, הבקיעה שער שיוויון מרגלי קלארנציו, ואחר שנסטה יצא הבנתי שנפסיד. המשחקים מול אמריקה וצ'לסי היו פחות חשובים מהמשחק הבא נגד אינטר, הדרבי השלישי אי פעם שמשוחק לגבולות איטליה: הראשון אי פעם היה בקיאסו, נדמה לי בגבול השוויצרי, בקנטון של טיצ'ינו. הדרבי השני היה בניו יורק, ועוד יומיים הדרבי השלישי בבוסטון פוקסבורו. הפעם אני לא מקבל הפסד לאינטר...

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סה"כ משחק די בינוני,אמאורי מתחיל לחזור לכושר ואפשר היה לראות את זה במיקום המצוין שלו,התנועה בלי כדור שמתחילה לחזור לעצמה וכמובן הנגיחות המעולות.
    קאמורנזי כמובן לא יכול שלא להפצע וסך הכל למרות המשחק המאכזב של קאנא ההגנה נראתה בחלקים מסוימים לא רע,אני גם יכול להוסיף ולהגיד שמעולם לא היה לנו שוער שני כלכך טוב ואני שמח שג'יג'י יכול לנוח כשהוא צריך כדי שלא נצטרך לסבול עוד פעם חצי שנה בלעדיו.