חוק וובסטר מזעזע את עולם הכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Rosner, ‏2/2/08.

1. ACBenb Member

מי כבר יעבור ממילאן? ( אני מניח שהתכוונת רק לקאקה ומי אמר שהוא להוט לעזוב?)

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תפסיקו להתמקד במשהו קונקרטי הכל היפוטתי כאן. אבל הסצנריו הזה יביא למלחמות עולם.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ד"א בעונה הבאה תוכל כל קבוצה לרכוש את קאקה של מילאן ב 12 מיליון יורו.
    היכון, הכן ...רוווווווווווווווווווץ

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קבוצות הסכימו לתת כל סכום, אבל זה לחלוטין לא משנה כי קאקא רוצה להשאר במילאן.

דבר שני, המשכורות של השחקנים יהיו הגורם המרכזי עכשיו כמו שקורה בשאר ענפי הספורט. מי שתציע לשחקן יותר כסף, שם רוב הסיכויים שהוא ירצה לשחק. מה שאומר בעצם, כלום לא השתנה חוץ מהסגנון. הקבוצות העשירות והמפוארות ימשיכו להיות המקום בו הכוכבים ירצו להיות ורק להן יהיה את האפשרות לשלם להם.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/08
  5. Hristo Member

הבעיה של החוק היא לא בקבוצות הגדולות שגם ככה מוכנות לשלם סכומי עתק לשחקנים בינוניים ולהעברות תמוהות, הבעיה תיווצר בעיקר בקרב הקבוצות הקטנות המתקיימות ממכירת שחקנים. במרבית הקבוצות הללו משכורות השחקנים הן זעירות לעומת הסכומים בהן מוכרות הקבוצות הללו את השחקנים והן לא תוכלנה להוציא את המקסימום ממכירת כוכבים ושחקני בית. אגב, אפילו בנ.ב.א. שחקן חתום על חוזה שממנו הוא יכול להשתחרר אך ורק במידה וקבוצתו מסכימה.
    יש לי גם מספר תהיות:
    1. האם החוק תקף גם לגבי שחקני רכש מדרום אמריקה? כלומר, האם כל כוכב בן 20 מסנטוס או בוקה שהספיק לשחק 3 שנים בבוגרים יוכל להירכש עתה במחיר משכורתו המגוחכת?
    2. האם החוק אוסר על קבוצה להחתים שחקן על סעיף שחרור?

6. יהודה ברוך Member

החוק הזה בהחלט יאפשר לקבוצות גדולות לרכוש כשרונות דרום אמריקאים במחיר המשכורות הנמוכות שלהם בהנחה שאותם שחקנים שיחקו כבר שלוש שנים בבוגרים, מה שיגרום למועדונים דרום אמריקאים להיפטר מהפונטציאלים שלהם במהירות.

7. 13.11.1997 Member

קאקה ימכר וזה ברור. כמו שדר קיסר אמר קבוצות יסכימו לתת סכום על שחקן כזה ויהיה אפשר עוד שנה שנתיים גם על רוביניו, דניאל אלבס, כ. רונאלדו, פאברגאס. זה סכום מצחיק לשחקנים כאלה, החוק הזה יהרוס קבוצות פשוט מאוד.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני אמרתי שקבוצות כבר חשבו על להציע סכומים, אבל גם מילאן וגם קאקא לא מעוניינים בכך. קאקא נשאר במילאן.

הכדורגל לא יהרס, הוא כבר הרוס. המועדונים העשירים כך או כך יקחו את השחקנים, לכן זה לא משנה. הם ישלמו את המשכורות הטובות ביותר מן הסתם. חריסטו אמר דבר נכון, זה אף יחליש עוד יותר את הקבוצות הבינוניות והדלות תקציב, כי הם לא יקבלו יותר את דמי העברה על השחקן.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/08
  9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בספורט האמריקאי המקל מכופף מדי לכיוון השני - מהבחינה שהגוף הדומיננטי הוא "הליגה" ולא הקבוצות או השחקנים, הרי שאופ"א עושה צחוק מהספורט בדרך ההפוכה. עוד יום עצוב לכדורגל, לאט לאט כבר נפסיק לשים לב לכאלה ככל שניכנס לשגרה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/08
  10. dvorinho20 Member

אני לא מבין על מה המהומה, אז קאקא יעבור תמור 12 מיליון יורו, אז מה ?, זה שהתרגלנו לסכומים מופקעים זה בסדר ?!?!?! עכשיו רכשה ברצלונה את גאראי בלמה של סנטאנדר ב 18 מיליון יורו זה מוצדק ?, הכסף בכל מקרה ייעלם זה לא משנה לאן. מה שיקרה יחתימו שחקנים לשלוש עונות ואחרי שנתיים יפתחו להם את החוזה יתנו להם עוד מיליון דולר לעונה וייסגר העניין לעוד 3 שנים של שקט. קחו בשחבון שמדור על עבר למדינה זרה.

לגבי הכשרונות הברזיאלים אני לא בטוח היות וחוק 17 של פיפ"א ונתמך ע"י האיחוד האירופי, בדיוק כפי שחוק בוסמן לא השפיע על הכדורגל האפריקאי והלטיני, חוק וובסטר ספק אם ישפיע על כל העולם.

11. דנידין Member

רדו מזה. קאקא לא עובר לשום מקום. אף קבוצה לא תת לו משכורת יותר טובה והוא גם לא ימצא מועדון טוב ממילאן. אין לו לאן להתקדם מהמקום בו הוא נמצא והוא חזר ואמר את זה כבר אלף פעמיים.

12. 13.11.1997 Member

קאקה ב12 מיליון יורו זאת לא בעיה אלא למילאן ושחקן ברמתו לא שווה אפילו 20 מיליון יורו אלא יותר. מילאן יוצאת מופסדת אם קאקה עובר זה הכל.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם שבצ'נקו אמר, אז אמר.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כל העניין, מילאן לא תפסיד דבר. כמו שהיא תמכור (נניח...) את קאקה ב-12 מיליון, גם המחליף שלו יבוא בסכום נמוך מאוד בגלל אותו חוק. החוק תקף על כולם.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

וזה בדיוק העניין יותם, אני לא רוצה להגיע למצב ששכירי חרב עם משכורות של אלוהים ישמור ישלטו בעולם הכדורגל. אני לא רוצה להגיע למצב שמרוב שינויים בסגלים של הקבוצות כולן יאבדו חלק גדול מהזהות שלהן.