חוקי מרפי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י REAL MADRID, ‏28/4/07.

1. ACBenb Member

אני חושב ששמעתי על התוכנה ואפילו הורדתי אותה ממש מזמן (לפני כמה שנים אני חושב די הרבה זמן) והיא עיצבנה אותי כי היא כל הזמן פעלה לבד כשהפעלתי את המחשב ולפעמים היא הייתה סתם קופצת לי ככה פתאום, אבל אני יוריד אותה כי לפני משהו כמו שעה רשמתי הודעה ארוכה, ומרוב העצבים שהיא הייתה באנגלית לא היה לי כח לכתוב שוב ופשוט לא הגבתי.
    עוד כמה חוקי מרפי:
    תעשו שיעורי בית סוף סוף, ודווקא אז המורה לא תבדוק אותם.
    שימו בווינר על קבוצה שניצחה 17 משחקים רצופים ודווקא כשתשימו עליה ווינר היא תחליט לעשות תיקו בבית נגד אודינזה!!!
    תאזרו אומץ להזמין איזו כוסית לרקוד במסיבה ואיך שתקומו מהכסא מישהו יזמין אותה.
    תנסו כל השבוע לארגן כדורגל עם חברים והם לא יוכלו מסיבות כאלה ואחרות, ודווקא כשהם יגידו לך בוא תשחק ואז אתה זה שלא תוכל.
    תורידו סרט שנורא חיכיתם לו בהורדה ישירה והפלה בפלה כשיהיו 98% איכשהו תצוץ לכם הודעת 'אל תשלח' בגלל איזה חלון אינטרנט שבטעות פתחתם וההורדה תיסגר.

השתדלתי שלא להגיד חוקי מרפי ידועים כי זה לא מקורי וזה סתם נטחן וכולם מכירים, אמרתי דברים שקראו לי בזמן האחרון ואתם יכולים להבין את העצבים בלהיזכר במקרים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/07
  2. alan93 Member

חח מסכים..איזה מעצבן זה..בוא נוסיף...

קנייתי יזה משהו..בידיוק יומיים לשושה אחרי זה היה עליו מבצע http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

אם אתה מוצא בגד שאתה מממממממש אוהב באיזה חנות...רוב הסיכויים שלא תמצא את המדיה שלך.. http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

3. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללא ספק החוק שאומר הנתיב השני תמיד יתקדם מהר יותר הוא זה שאתה נתקל בו הכי הרבה..

חוץ ממנו יש את מה שתחפש תמיד יהיה במקום האחרון שתחפש בו(מן הסתם כי אחרי זה מפסיקים לחפש,נראה לי היה על זה קטע בסיינפלד)

4. JR-Riquelme Member

תמיד שתשלחו ווינר על ולנסיה היא לא תנצח ותמיד שתשלחו נגדה היא תנצח

5. Melixon 15 Member

תנסה לשלוח שהיא תנצח וגם לא
    ואם בא לך להתחכם תשלח גם תיקו

ותראה למרפי מאיפה משתין הדג

6. Love Is Red Member

החוק האחד והיחיד של חוקי מרפי זה: "אם משהו יכול להשתבש אז הוא ישתבש".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/10/07
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אם אתה קם בבוקר גשום וחורפי ויוצא מהבית עם מעיל, תוך שעה יהיה חמסין ואתה סתם תיסחב עם המעיל.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם אתה תלך בלי מעיל יהיה גשם וקר כל היום.

תעשו חוקי מרפי שקרו לכם:
    לי קרה פעם אחת שיצאתי מהבסיס באיחור של דקה והאוטובוס עבר והייתי צריך לחכות
    עוד שעה עד לאוטובוס הבא אז יום אחרי זה יצאתי מהבסיס 10 דקות יותר מוקדם,מאיזשהי
    סיבה מוזרה האוטובוס הראשון לא הגיע וזה שאחריו איחר ככה שיצא שחיכיתי איזה שעה
    ומשהו בתחנה..

9. שגיא Guest

החוק האחד והיחיד של חוקי מרפי.

זה בהחלט יפה.

עכשיו, כדי להבהיר את העניין. חוק מרפי, הוא חוק בודד. הוא נתבע על ידי אדוארד מרפי (ג'וניור), שהיה מהדס ועבד באיזשהו ניסוי בחיל האוויר של ארצות הברית, ובמהלך אותו ניסוי, תבע את המשפט, ולכן נקרא חוק מרפי.

שאר הדברים הם כמובן נזגרות של החוק, ובכדי לשמור על נוחות, נקראית גם חוקי מרפי.

10. שער 7 Member

אני חושב שזה יותר נושא שמתאים ל"מכירים את זה ש"
    חבל לפתוח עוד אשכול, אבל זה נושא שאני לא יכול להתעלם ממנו, ובכדי להוסיף אפילו ניסחתי את חוקי
    מרפי כחוקים שקורים רק לי (אני יודע שלפעמים אני לא היחיד שקורים לו חוקים מסויימים אבל יש חוקים שאף אחד לא יכול להתחרות איתי בהם) ואני קורא להם "חוקי עידנרפי" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

כל כך אני...

ולנסיה זה כלום, תנסה את בטיס...
    כנראה לואיס פרננדז יודע שישראלים שולחים על הקבוצה הזו ולכן הוא אמר להקטור קופר להכשיל אותם...

חוק עידנרפי טיפוסי שאני עכשיו מוסיף הוא :
    כשאתה מגיע לתחנת אוטובוס ואתה יודע שלאוטובוס שלך יש תדירות גבוהה ואתה רואה הרבה אנשים מחכים בתחנה, סימן שהם לא מחכים לאוטובוס שלך.
    או : כשאתה מגיע לקופת חולים ואתה זוכר מה אתה הולך להגיד, בדיוק כשאתה מגיע לדלפק אתה מתחיל להתבלבל מהמזכירה הכוסית שיושבת לידך ושוכח הכל...

11. W.Rooney Member

תמיד כשתחכה בתחנה לאוטובוס כלשהו, תראה את כל הקווים האחרים עוברים על פניך, והקו שלך יגיע אחרון.

12. Love Is Red Member

יש לי משהו: לא משנה כמה אתה תרוץ ותרוץ תמיד תגיע אחרי האוטובוס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/10/07
  13. guyholl Member

לא משנה כמה תחפש משהו אתה לא תמצא אותו,ושאתה לא תחפש אותו אתה תמצא אותו.זה קורה לי הכי הרבה.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כאשר תתלבט בין שתי אפשרויות (לדוגמא, בשאלה אמריקאית) תמיד התשובה שלא תבחר, היא זו שתהיה הנכונה.

15. Ofek7 Member