חוסר התחרותיות בליגות האירופאיות :: סיבות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י valeron, ‏9/1/06.

1. SeRgInHo Member

יש בעיה.הקבוצות פשוט לא מגיעות למצבים מול צ'לסי וגם אם מגיעות זה חצי מצב ולא יותר.
    צ'ך שוער טוב,לא אמרתי שלא,אבל לדעתי הוא לא ברמה של קסיאס ובופון.

2. EL Capitan Member

צ'ח השוער הכי טוב בעולם כיום, ויסלחו לי חסידי בופון והליגה האיטלקית, שלא ממש סופרים את קסיאס. את שלושתם עד לא מזמן הייתי סופר ביחד באותה רמה עם דידה, אבל אחרי העונה הזאת, כבר לא.

3. Pavel_Nedved Member

בופון לפני הפציעה היה השוער הטוב ביותר בעולם ללא ספק... נראה הוא יחזור מהפציעה ואז נוכל להחליט.
    בופון שוער מצוין שנדיר למצוא טעיות שלו בניגוד לצך שגם הוא טוב אבל עושה טעות כמו השכיל במשחק לפני איזה שבוע נגד פולהאם אני חושב.
    חוץ מזה בעונה הקודמת נדמה לי שבופון חטף הכי קצת גולים.
    ככה שהעובדות מדברות בעד עצמן.

4. SeRgInHo Member

כנ"ל קסיאס....תראה את המשחקים של ריאל ולא תמצא אף טעות שלו....אם לא קסיאס כל משחק היה מסתיים בחמישיי ברשת..פשוט גאון השוער הזה.

5. Pavel_Nedved Member

צודק.
    אבל בכל זאת הוא חוטף הרבה גולים למרות שבאמת רובם לפחות ממה שאני ראיתי היו בגלל טעיות אדירות של ההגנה.

6. cazzo Il Capocuoco

תעזבו שנייה את השוערים.

יש סיבה אחת גדולה שיש חוסר תחרותיות: כסף.כסף.ועוד קצת כסף.סילביו ברלוסקוני היה אחד מאלה שרצו שגביע אירופה יהפוך למפעל ששווה להשקיע בו.עכשיו ישנם קבוצות שמלאות כסף מכל ההישגים באירופה {יובה,מילאן,אינטר,ברסה,ריאל,מנצ'סטר,באיירן,וכו'} וצוברות את הפערים שצומחים היום בליגות הגדולות.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליובה לא הגיעה האליפות שנה שעברה?עקבת אחרי הליגה האיטלקית שנה שעברה? היה כבר פער של 12 נקודות אם אני לא טועה בשלב מסוים,יובה הובילה במהלך כל העונה,ונכון שמילאן השתוותה אליה בחלק לא קטן של העונה אבל יובה זכתה באליפות בגלל שהייתה חזקה ממילאן,לא כי מילאן הייתה חלשה,היא ממש לא והיא עדיין לא יש לה התקפה קטלנית ההגנה השנה או מאז הגמר בעצם לא חזרה אל עצמה.
    זה נכון שבארסה יובה וצ'לסי נהנות מיריבות חלשות מהם העונה.

ולנושא השוערים,בופון הוא הטוב בעולם(ומקווה שהוא יישאר כזה שהוא חוזר מהפציעה)
    אני ראיתי את בופון טועה פעם אחת,זה נכון שקסיאס טועה בפעמים נדירות אבל בופון לא רק שלא טועה,האינסטיקנטים והיציבות שלו ובעיקר השקט שהוא נותן להגנה,כשבופון היה בשער לא היו מעלים כדורי גובה לתיבת ה5 כי ידעו שבופון שם והוא ייקח את הכדור.

8. EL Capitan Member

לעניות דעתי, כמו לדעת הרבה אנשים אחרים, מילאן הייתה טובה יותר מיובה בעונה שעברה ולה הגיע יותר לזכות באליפות.

בקשר לטעות של צ'ח שהזכירו כאן, לכל שוער יש טעויות, העונה קורה את זה לדידה וחבל עליו (אומר את זה כאחד שעמד בשער לא מעט...). גם לצ'ח העונה וגם לבופון בעונה שעברה היו טעויות, בגלל טעות אחת אי אפשר לקבוע מי יותר טוב מביניהם. ולמרות שקסיאס שוער גדול, לדעתי גם בופון וגם צ'ח טובים ממנו.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כסף! אבל לא רק. צריך גם לדעת איך להתנהל עם הכסף, אחרת איך תסבירו את הפער בין יובה ואינטר בעלות אותו תקציב או בין בארסה לריאל למשל וכו'.

10. cazzo Il Capocuoco

מה קשור לעזאזל.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. Riki Member

ההבדל שאת ריאל מנחה מדיניות רכש מפגרת ביסודה, שבראשיתה עומד השמן דובון פרז.
    בעוד ריאל מוותרת על שחקנים כמו אטו, בארסה רוכשת אותם.
    ובעוד אנחנו מוותרים על מקללה (אהובי) ברצלונה מבצעת רכישות נבונות ובונה קבוצה חזקה ומלוקדת.

סורי שאני מוציאה את התסכול שלי גם בדיון הזה, מיכאל לא למחוק !! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

12. valeron Member

קים, היריבה של בארסה היא לא ויאריאל, היא ולנסיה ו- ריאל מדריד.

זה הולך ככה באחוזים:

45% ולנסיה
    25% ריאל מדריד
    10% דפור וויאריאל ואוסאסונה

אתלטיקו מדריד? 0 אחוז http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

13. Barcik Member

מגמה היא מילה פופולרית בדיוני כדורגל, אך לטעמי יש בה שימוש יותר. מגמה היא תופעה של 3-4 שנים. מה שקורה כרגע, עדיין נמצא בתחום של המקריות - בארסה, יובה וצ'לסי נבנו טוב מאוד, לעומת קבוצות אחרות שדווקא עוברות תקופה חלשה. הסיבה? התנהלות טובה מול התנהלות כושלת.

14. EL Capitan Member

עמי, לדעתך, לא לדעתי.

יואב, אה?

בוריס רק מחזק את דבריי- זה עניין של צירוף מקרים והתנהלות נכונה.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק! ולכן אני טוען שלא רק כמות הכסף קובעת, אלא גם הדרך לבזבז אותו קובעת לא פחות.