חוזרים למגרשים :: דיון משחקי הידידות האיטלקי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏7/7/12.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאן איבדת את זה לגמרי. טענתי שאוסבלדו חלוץ מטרה ושיחק כאחד כזה מאז שהגיע לרומא וגם מיועד להמשיך לשחק באותה צורה אם ישאר. אתה התווכחת עמוד שלם שזמאן מיעד לו עמדה באגף וטענת שכך שיחק בעונה שעברה. בשני המקרים טעית אבל מה הטעם לחזור על מה שאני אמרתי כדי לפסול את אותה הטענה? תנסה לקרוא שוב את הדיון או משהו.

זאת גם הנקודה שלי ממנה התחלנו את הדיון. טוטי ואוסבלדו לא יכולים לשחק ביחד אצל זמאן כי אחד מהם יתופקד במקום שלא מתאים לו (אגף שמאל), ולכן יהיה חלק מרוטציה על העמדה האמצעית בהתקפה. דסטרו גם הוא לא מתאים לתפוס את המשבצת בצד שמאל ולכן הגעתו מסמנת על מכירה של אוסבלדו.

2. Lupo Member

פה המחלוקת.אני חוזר, הוא לא שיחק כחלוץ מטרה. הוא יכול להיות טוב כאחד כזה, אבל הוא לא היה כזה בעונה הקודמת ואתה מתעקש לא לראות את התמונה המלאה. הוא לא ברח מדי פעם לאגפים כשהיה צפוף או שזכה לשמירה הדוקה, הוא באופן קבוע ירד לאגף שמאל לקבל שם כדורים, להוביל משם את ההתקפות ולנסות לייצר משם מהלכים, כי זה היה התפקיד שלו ע''פ אנריקה.

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא?

דקה 1:19 מבהירה את הנקודה בצורה הברורה ביותר. תזכור את התמונה הזאת.

4. AS R Member

יופי של שערים היו במשחק של רומא. טקאסידיס נראה כמו שחקן מצויין ויצירתי, חשבתי שהוא יותר הגנתי. גם לאמלה ובויאן הבקיעו שערים נהדרים. בכלל כבר שכחתי מקרקיץ', אולי העונה הוא סוף סוף יפרוץ. בכלל, אני מצפה מכל הצעירים שהגיעו בעונה שעברה להראות העונה יותר מהניצוצות הרגעיים שהראו בעונה שעברה, זה הזמן שלהם לפרוץ קדימה, בטח עם זמאן על הקווים.

עוד יומיים רומא תשחק מול ליברפול, צפוי להיות משחק מאוד מעניין. מישהו יודע אם בוריני ישחק?

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא הבנתי את השנאה העזה לעמנואלסון. שחקן סולידי מאוד ולרוטציה/ספסל הוא יותר מראוי.

שער נהדר שלו.

6. Muurad Member

עם כל הכבוד לכל שאר 21 השחקנים(ויותר) על המגרש בין אינטר לקומו, מי שגונב כאן את ההצגה הוא אלסאנדרו מיקאי, שוער בן 19 ששייך לפאלרמו ומושאל לקומו.

הילד הזה פשוט נותן כאן הצגת שוערות אדירה, מאוד מאוד מרשים. בטוח שאנחנו עוד נשמע את השם שלו ואני אקפיץ את ההודעה הזו בעתיד.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/12
  7. Legend_PaoloMaldini Member

אינני יודע מי ראה את המשחק ידידות היום נגד שאלקה אבל מי שלא ראה טוב שכך.
    האמת שהיום בתור אוהד מילאן הרגשתי דיי מושפל, לא יודע אפילו כיצד להסביר.
    היה נוראי לראות את מילאן היום בהרכב חסר כלום עם אנטוניני פאקינג אנטוניני שכיהן כמה דקות כקפטן, לא ידעתי אם לצחוק או לבכות.
    משחק חלש של מילאן, אמנם ניצחון של 1-0 אבל זאת בדיוק התוצאה שהכי לא משקפת כלום.
    ההגנה קצת הפתיעה משחק טוב יחסית של ההגנה, אבל בסופו של דבר זאת כולה שאלקה ששלטה לאורך כל המשחק בהנעת כדור.
    היום הבנתי עוד נקודה משמעותית לגביי סטפאן אל שארעווי, שהוא לא פחות מחמיצן מרוביניו ופאטו אם לא בדיוק כמוהם.
    התקווה הקטנה שיש לגביו זה שהוא באמת עוד ילד ויש עוד מה לעבוד, אצל הברזילאים כבר מזמן התייאשנו וגם הם מעצמם.
    בכל מקרה בסופו של דבר משחק חלש של מילאן, הרכב מאכזב.. אם לומר את האמת אני דיי מבסוט על טאיוו למרות שהחוסר ביטחון שלו יכול להוציא אותי מהכלים אבל אני לא רואה סיבה למה לא להעיף את אנטוניני כבר לאלף עזאזל ולתת לו לפתוח כל משחק ואיזה גב של מאמן שילך אחריו באמת ייתן משהו טוב ממנו.
    התקפית הוא יותר טוב, הוא יותר חזק ופיזי, הוא הרבה אבל הרבה יותר מהיר, יש לו בעיטה מדהימה והכי חשוב שהוא שמאלי קלאסי שבועט ברגל שמאל, כבר אין הרבה כאלה היום.
    חייב חייב עוד כמה נגיעות במרקטו הזה הקבוצה נראית רע.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

למי שדאג באודינזה להעיר למוריאל על המשקל, הילד ממשיך להפציץ והיום כבר עוד צמד ב-0-4 של אודינזה.

9. VAR Member

בחיי שאתה מעיק. אתה נשמע כמו אישה מוכה עם כל ה"השפלות" האלה והגאווה שלך שנמצאת ברצפה. הייתי מגיב יותר ברצינות אם לא הייתי בטוח שאם ננצח 1-0 את צ'לסי בהרכב השני שלה בעוד כמה ימים אתה פתאום תצא במחולות ותצהיר שאנחנו הולכים לקחת טריפל השנה.

אז לפרוטוקול: כן, שחררנו את 2 השחקנים הכי חשובים בקבוצה בגלל בעיות כלכליות, וכן, המחליפים שלהם יהיו בוודאות פחות טובים מהם וכן, אנחנו לא פייבוריטים לזכות בשום תואר השנה. רוצה לתמוך בזמנים הקשים של הקבוצה? וולקאם. זה משפיל מידי בשבילך? שמעתי שבמאלגה מחפשים לקנות גם אוהדים. באמת שהשביזות שלך לא תחסר לנו.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב שלנו נגד ליברפול :

לובונט
    טאדיי-בורדיסו-קסטאן-רוזי
    פיאניץ'-טאק-בראדלי
    טוטי-אוסבלדו-לופז

11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

45 דקות של הנאה צרופה מצד רומא. מרכז הקישור נראה מצוין והכי מרשים אותי עד כה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

שווה לראות כדורגל בשעות האלה ובתקופה הזאת של השנה רק בשביל טוטי. איזה טאץ', כמה קלאסה עם הכדור.

13. arturo vidal Member

גול יפה של בראדלי,רומא משחקת טוב מאוד,לובונט גם נותן משחק טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/12
  14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק טוב של טוטי,פיאניץ', טאקצידיס, בראדלי ופלורנצי.

יום חג לאוהדים האמריקאים לראות ליד הבית את הקבוצה שלהם.

זהו בעצם.

15. Lupo Member

תחושה אישית שלי - הגעת דסטרו כרגע מיותרת. יש לנו איכות בהתקפה, והרבה.