חוזרים למגרשים :: דיון משחקי הידידות האיטלקי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏7/7/12.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוסיו מזכיר לי את בונוצ'י בתחילת דרכו אצלנו. הרבה טעויות טיפשיות של חוסר ריכוז/ביטחון. עם הזמן זה יעבור לו.

קוטיניו נראה שחקן אחר לגמרי אחרי העונה באספניול. הרבה יותר ביטחון במשחק שלו, הוא לא מפחד מהכדור כמו בעונה הראשונה באינטר, יש לו ראיית משחק וטכניקה מצוינת ואם כל זה אחרי ימי הכנה ספורים באינטר, אני מאמין שככל שהעונה תתקדם הוא יתפתח יותר ויותר. העתיד של הבחור נראה מבטיח שוב אחרי שהיה נראה כמו עוד פרוספקט ברזילאי אבוד.

ולגבינו. באודינזה של גוידולין מאוד קשה להראות יכולת אישית אם אתה לא טוטו די נטאלה, ולכן אני מאמין שהדעה שלי לגבי אסמואה באה משם, אז הוא היה בעיקר עושה לחץ והגנה וממהר למסור את הכדור למתפרצות דרך ארמרו, איזלה ושאר החברים. היום הוא הראה לי שהוא הרבה יותר משחקן הגנתי נפלא, אלא שחקן עם טכניקה מצוינת. הרבה מהלכים קטנים עם הכדור מאוד הרשימו אותי היום.
    שנה שעברה התלהבתי מאוד וידאל בטרופאו טים. אני מקווה להיות צודק גם השנה עם אסמואה.

לעומת לוסיו, מאזי הצעיר היה באמת נפלא. פעם אחת הוא עצר בצורה מעוררת כבוד מתפרצת של זאנטי (!), פעם שניה תיקל את פלסיו בשלמות על סף הרחבה. קשה לבחון בלמים אחרי שבוע הכנה על סמך משחק ההגנה השלם, לכן אני מתייחס ליכולת האישית שלו בלבד. גם הוא הרשים אותי מאוד.

מקווה לראות או בואצ'י במשחק הבא, ממאטרי וקוואליירלה לא תבוא הישועה.

אחד המשטחים הכי גרועים שראיתי. איך מאפשרים משחק בדשא כזה? הטרופאו טים לא הגיע בהתפעה. באמת מרגיז.

נערך לאחרונה ב: ‏21/7/12
  2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם הזמן? תבדוק שוב פעם בן כמה הוא. לוסיו כבר צריך להבין שהוא רק מבייש את עצמו ואין לו מקום ברמות הגבוהות, גם כבלם מחליף. הטיעונים על ניסיון והגעה חינמית לא יועילו, הוא ממשיך בהופעותיו הזוועתיות מהעונות האחרונות באינטר והעונה עוד לא החלה. יובנטוס קנתה חתול בשק ולבינתיים לא ניתן לשלול את האמרה הזאת.

נקווה שגם מילאן תוכל להנות ממנו. מצפה להופעה מרשימה של אצ'רבי ולראות פעם ראשונה מה טראואה שווה.

3. Muurad Member

גוארין אגב נראה כמו השחקן הטוב במגרש, מניע את הקבוצה במסירות קדימה, אבל בעיקר נלחם בצורה מצויינת הגנתית - לא רק דומיננטי מבחינה פיזית שזה הוא עושה תמיד, אלא סוגר קילומטרז' לא קטן ומשקיע בלחץ את הכדור ולסגור טקטית.

זה גוארין שאני רוצה לראות כל העונה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק חבל שבונוצ'י (גם סוג של אקס נראזורי אבל בקטן מאוד) ולוסיו הגיעו אליכם בשני סיטואציות שונות, הראשון שביניהם בטח לא אחרי שיא הקריירה/בירידה ובגיל 34, אני לא מבין מה היה הדחף של יובה להביא את לוסיו, לחזק את ההגנה? יש לה רק מה להפסיד, הגנה שסיימה עם 20 שערי חובה, ללא הפסד, ומתואמת עם עצמה, בשביל מה היו צריכים אותו? לספסל? עדיף לתת לשחקן צעיר לשבת שם/להחזיר שחקן מהשאלה.

אגב עוד משפט על הדשא, הדבר המפחיד באמת זה המהמורות והדשא הגרוע, שבלי קשר לזה שאי אפשר לשחק, יכול לגרום לפציעות חמורות!

מוראד, רק לי חורה עדיין לראות את יוטו נאגאטומו באינטר? כאילו מה רואים שם שלא רואים פה? חוץ מלקוד קידה לזאנטי, מה הוא תורם?

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע בדיוק כמוני שהאמון בצעירים חלש מאוד באיטליה. לשים שם את מאזי ולהסתכן ככה? מעצבן אבל אלה האיטלקים. היינו צריכים בלם מחליף אבל גם רצינו לשמור את הכסף לחיזוק העמדות האחרות, בזבוז כסף על בלם היה אומר בהכרח התפשרות על חלוץ חלש יותר. לוסיו היה השחקן הכי טוב שהתאים לפרופיל הזה, כשהניסיון שלו באיטליה (ובאופן כללי) נהיים בונוס נוסף.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יאללה שיעלו לשחק כבר, כמה התגעגעתי. :aaarse:

Amelia; De Sciglio, Bonera, Yepes, Taiwo; Traorè, Ambrosini, Emanuelson; Boateng; Robinho, El Shaarawy.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובוא לא נשכח שהמשכורת שלו לבטח בהתאם, אני בספק אם לוסיו מרוויח פחות מ-2 מיליון, אם לא יותר.

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

יקבל בדיוק 2. אבל זה עדיין יותר זול מכל החלופות.

איזה נאחס על קאסרס, נראה כמו פציעה שתשבית אותו לכמה חודשים. מתפלל שאני טועה.

9. 亚历山大帕托 Member

ווצי'ניץ' כבר מוכן להתחיל את העונה. צלילה למופת! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק (מחצית) מאוד חלש של מילאן, אך צריך לזכור כי מדובר במשחק האימון הראשון שלה, להוציא את המחק הפנימי נגד הקבוצה הצעירה. ציפיתי לראות את אצ'רבי פותח, אבל אין לי ספק כי נגד אינטר הוא יפתח. טאייוו הפתיע אותי, היה מאוד פעיל וביצע עבודה טובה סך הכל, ייתכן ומנסה להוכיח שמקומו נמצא בסגל. טראורה מנגד, לא הורגש בכלל ובפעם היחידה שמשך את תשומת הלב הייתה ב"הכשלה" על ווצ'יניץ' שגרמה לפנדל. הייתה צלילה של המונטנגרי אך היא מתקזזת עם נגיעת היד הברורה של ז'פס. רוביניו עושה פעולות יפות ויוזם המון, אולם מאבד יותר מדי כדורים ולא נראה כי חל שינוי בסיומת שלו. אל שעראווי לא היה שונה ממנו בצורה ניכרת וראיתי ממנו יותר מדי פעולות אישיות על חשבון מהלכים קבוצתיים.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

HOLY FUCK!

בלונדי שלי! הוא עוד קיים!

12. Ricky van Wolfswinkel Member

מילאן עולה עם הנוער.
    יש שם כמה שחקנים ממש מוכשרים כמו ואלוטי, גאנז וקריסטנדה.

מעניין אם זה אומר משהו על העונה הקרובה.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חחחח לקח לי כמה דקות להבין במי מדובר. גם אני הופתעתי לגלות שהוא קיים שהתפרסם הסגל לטורניר. מילאן לא מכרה אותו? מישהו בכלל יודע מה עבר עליו בזמן האחרון? איזה שם אדיר ואיזה פוטנציאל ובסוף מה יצא חחח.

14. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוסיו עזב, עכשיו הגיע תורו של נגאטומו...

איזה שער נפלא של סטפאן, בדיוק לדברים האלו מצפים ממנו במילאן. העונה כשהוא יהיה בוגר יותר ויזכה לדקות משמעותיות, אני סבור כי הפריצה שלו תגיע.
    הילדים משחקים נפלא, נקווה לראותם (או לפחות חלקם) מהווים חלק מסגל הקבוצה הבוגרת כבר העונה במקום לשלוח אותם להשאלות מסביב למגף.

עריכה: אצ'רבי עם סגירה לקויה על גוארין. אני מצפה ממנו להרבה יותר, אבל אין צורך לדאוג, דקות ראשונות שלו בקבוצה.

15. 亚历山大帕托 Member

אלברטאצי > ז'פס
    כריסטנטה > אמברוזיני
    ואלוטי > עמנואלסון
    גאנץ שלא נגע פעם אחת בכדור > רוביניו