חוזרים להתאמן, חוזרים לשחק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏3/7/10.

1. עודד (אוהד הצלחות) Member

חבל לי שבכלל נותנים לאפס הזה לשחק אפילו במשחק ידידות כל-כך חסר משמעות, הייתי רוצה לראות שהרבה יותר תקיפים איתו. אדרבא- היה הרבה יותר משפיל אם אפילו נגד וארזה היו מסרבים לשתף אותו

התחלתי לראות עכשיו, מילאן באמת בפיגור 2-0 מול וארזה או שזאת טעות?

נערך לאחרונה ב: ‏26/7/10
  2. Joel Gion Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    (2-0 לוארזה, דרך אגב)

עוד כמה דקות אמור להתחיל המשחק בין פורטו לסמפדוריה, הנה קישור
    טקס פתיחה שבטי משהו של הפורטוגזים...

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

חבל שרונאלדיניו לא משחק כדי להציל את המשחק אבל על מי אני עובד? אפילו הטקסט הזה לא מאמין לעצמו..

4. 亚历山大帕托 Member

כל רביעיית ההגנה נראית מגוחך. רונאלדיניו באמת חסר.

5. 亚历山大帕托 Member

"אדיז'ה" נראה ומדבר כמו מונגולואיד.

6. עודד (אוהד הצלחות) Member

ככה נשמעים הרבה אפריקנים כשהם מדברים אנגלית, זה משהו במבטא.

חבל שפאטו לא יורד ויוצר מהלכים, שחקן כמוהו מסוגל לקרקס כל מיני וארזנים גם בכזה משחק. כשהוא ליד הרחבה הוא יכול לחכות לנס.

וקלאדזה-וואו, אני אף פעם לא אאמין כמה גרוע הוא. זה פשוט בלתי נתפס

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מה בדיוק אלגרי חיפש שהוא שיתף אותו? עכשיו איזו קבוצה תסכים לקחת את הדבר הזה? אפילו דינמו קייב תתבייש להחזיר אותו.

8. cazzo Il Capocuoco

דינמו קייב? דינמו טביליסי....

באיטלקית לא אומרים שאלו שחקנים שבעים, אלא שחקנים "מבושלים" ו"מורתחים". מילאן זה "מרק מחומם במיקרוגל".

אבל אני שמח לראות שמשתפים קצת שחקנים כמו סימונה ורדי ונאמדי אודואמאדי, רואים שהם רעבים ורוצים לשחק.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: קבוצה איטלקית שלא מוכנה עדיין: סמפדוריה

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאת המחצית נשמרה ומילאן מפסידה 2-0 לוארזה.
    הגול הראשון של הביאנקורוסו נכבש כבר בדקה ה 9' לאחר שצ'ליני התעלל באחד הבלמים הגרועים בליגה (קלאדזה למי שהתקשה) בתוך הרחבה ואז נתן מסירת רוחב לבוצגולי המגן שלא התקשה לכבוש משני מטר לאחר שמירה לקויה של פלאמיני. את הגול השני כבש אותו צ'ליני שבישל את הראשון בדקה 31' לאחר ששוב נתקל בגיאורגי וקיבל דז'ה וו. בשיא הרצינות, אנחנו חייבים להעיף את קלאדזה אפילו בחינם רק נזק הוא עושה.
    למרות ההפסד, אין צורך לדאוג. קו ההגנה שלנו היה מורכב ממחליפים ומהמחליפים של המחליפים.
    ז'פס נורא הרשים אותי למרות שהמשחק הזה הוא לא מדד לכלום. הוא היה הרבה יותר טוב מקלאדזה (מן הסתם) וחסך עאמליה עבודה. הקולומביאני מאוד אחראי ולדעתי הוא צריך להתחרות עם בונרה (שהיה די חלש) בתור המחליף הראשון לנסטה וסילבה.
    הקישור היה בנוי מאמברו, פלאמיני ואבאטה (גם אלגרי לא מבין שהוא לא יכול לשחק כקשר מרכזי?), שני הראשונים עשו עבודה טובה. אמברוזיני לא בלט במשחק אך עשה טוב מאוד את מה שדרוש מגרזן- להרוס את התקפות היריב. פלאמיני, למרות האשמה בגול הראשון היה מאוד פעיל וסיפק מספר מסירות יוצאות מהכלל.
    סיידורף ששיחק מאחורי החלוצים היה די סביר. אפילו בגילו המבוגר הוא עדיין שורף שטחים. היו לו שתי בעיטות חופשיות נהדרות שבמזל לא נכנסו לשער של מוראו.
    פאטו נראה חלוד ולמרות כמה דריבלים לא הורגש במשחק, כנראה בגלל שלא היו מוסרים מספיק טובים כמו רונאלדיניו ופירלו שיזינו אותו במסירותיהם הטובות. בסביבות הדקה ה70 הוא נתן חתיכת הצגה ברחבה של הלאופרדי שלא הצליחה לעבוד על השופט.
    בוריילו כמו פאטו היה זקוק למוסרים טובים כדי לבוא לידי ביטוי, אך לזכותו יאמר שהוא לפחות ירד לחצי כדי לקבל כדורים.
    מגיע קרדיט לאלגרי ששיטף לא מעט צעירים. רובם לא זכו להרבה דקות, אך מרקל ואודוואמאדי הם אלו שהרשימו אותי ביותר, במיוחד האחרון שהיה נורא חד ואפקטיבי. לדעתי, לאחר העזיבה של זיגוני לליגוריה, מגיע לניגרי לקבל הזדמנויות בקבוצה הבוגרת.

אגב, דרוש הסבר למה מאסימו אודו בעט את הבעיטות החופשיות לאחר שסיידורף הוחלף.

ההרכב המלא של הרוסונרי:
    --------אביאטי (אמליה)--------
    יאנקולובסקי (אנטוניני), בונרה, קלאדזה (ז'פס), אודו
    אבאטה (שטראסר), אמברוזיני (מרקל), פלאמיני (נוביניץ')
    --------סיידורף (ורדי)--------
    פאטו (אודוואמאדי), בוריילו (אינזאגי)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/7/10
  11. עודד (אוהד הצלחות) Member

פאטו נראה ממש כעוס כשהוא ירד וניסו לשאול אותו על המשחק. כמה הוא עוד יסבול? אחד החלוצים הנסוגים הטובים בעולם כבר היום לא יסכים להישאר עוד הרבה בקבוצה שמובסת על-ידי וארזה

12. 亚历山大帕托 Member

מה? היה לו משחק לא טוב, למה שיתראיין מיד אחרי שהוא יורד מהמגרש? הוא לא נראה כועס, הוא נראה כמו שהוא אמור להיראות במצב כזה. אל תמציא. משחק טרום עונה אחד לא משנה את כל מה מה שהוא מדבר עליו מאז שחזר מהחופשה, על כמה שהוא רוצה להצליח במילאן, שזו השנה שלו וכו'.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקי אימון לא אמורים להשפיע על השחקנים ובטח שלא על פאטו. חצי הרכב היה חסר ואני בטוח שגם פאטו לא הציג את מלוא יכולתיו כי אלו המשחקים שהוא יכול לתרגל בהם מהלכים חדשים ולנסות טכניקות שונות.
    יובנטוס הובסה מול קבוצה מארה"ב, זה מעניין מישהו? לא. כך גם עם משחק האימון הזה של מילאן תוך שבועיים כולנו נשכח ממנו לאחר שנתרגל להרכב והמערך שאלגרי יחליט לשחק בו.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Sampdoria (4-4-2): Curci; Stankevicius, Gastaldello, Lucchini (19’ s.t. Volta), Accardi (8’ p.t. Cacciatore); Mannini (41’ s.t. Bianco), Dessena (41’ s.t. Obiang), Poli (19’ s.t. Tissone), Koman (30’ s.t. Rossini); Cassano (30’ s.t. Foti), Pozzi (19’ s.t. Marilungo).

אני בטוח שעם פאלומבו, פאציני, סמיולי וזיגלר הקבוצה תראה יותר טוב, אבל אם יש בכוונותיו של בעלי הקבוצה להעפיל לליגת האלופות ועוד לייצג את איטליה בכבוד הם חייבים להתחיל לעבוד על רכש, משחקי מוקדמות האלופות מתקרבים בצעדי ענק. :aaaprot:

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק הכנה מס' 3 של רומא יצא לדרך, הפעם נגד קבוצה ערבית בשם אל סעד.
    שידור : http://www.atdhe.net/21586/watch-as-roma-vs-al-sadd
    הרכב :
    ג'וליו סרג'יו
    אנטונאס, מקסס, קאסטי, רוזי
    פרוטה, גרקו, מנז
    גוברטי, טוטי, אוקקה

מנז פותח בפעם הראשונה בשלישית הקישור ועד כה השחקן הכי טוב על המגרש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/7/10