חוזרים להתאמן ולשחק :: משחקי הידידות של האיטלקיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏30/6/11.

1. Interista Member

כן, יש אישור באתרים כאלה. רק רציתי לדעת אם יש אישור רשמי כלשהו למשחק.

2. cazzo Il Capocuoco

אתה צודק, אינטר רצתה לשחק ב18 באוגוסט, אבל מאלאגה התנגדה מכיוון שבאותו בערב, יתקיים הסופרקופה של ספרד. אז גביע קוסטה דל סול ייערך ב13 באוגוסט בין המארחת מאלאגה לאורחת פניארול.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://4.bp.blogspot.com/-kMLqQ9OEAL8/Tdw30hYMbCI/AAAAAAAAEY4/9VgLlcdG0SA/s400/SMALL___Blasphemy___Shelly.Xxx

תפסיקו, זה לא מצחיק.

המשחק היום חביב. הברזילאים שלנו מרגישים בבית והרבה יותר נחמד לראות את רוביניו ופאטו משתעשעים עם הכדור מאשר את רובן עושה התקפי לב באגף שמאל שלנו. אני מקווה שאינטרנאסיונל תשווה כדי שנוכל להתאמן עוד קצת על פנדלים. יש לי תחושה שנצטרך את זה בסין.

4. 亚历山大帕托 Member

עוד אחד של ז'פס, אבל לא נורא. היה לו טורניר טוב בדרום אמריקה ואני בטוח שנמשיך לראות את אותה היכולת שאפיינה אותו בעונה שעברה.

5. 亚历山大帕托 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

6. zoharco Member

נקווה שלא נצטרך פנדלים בסין.

7. cazzo Il Capocuoco

כמעט נבחרת ברזיל. לפחות אודו פוגע בקורה והשאר לא מפספסים את המסגרת.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקבוצה צריכה לעבוד על בעיטות עונשין, אך אני לא חושב שהבעיה חמורה כמו שחלקכם מוטים לחשוב. נגד באיירן למעט פאלוסקי כל הבעיטות היו בסדר גמור. אתמול אמנם אף כדור לא נכנס לרשת אבל ואלוטי וקסאנו בעטו בצורה טובה אך שוער היריבה הצליח לעצור את הכדורים, הבעיטה של אודו הייתה כמובן רעה.

ראיתי רק את המחצית השנייה ואפשר להגיד שההתקפה מצויינת למעט קסאנו שכבר שני משחקים לא מראה כלום, אך זכור לי מהלך יפה שלו לקראת סיום המשחק. נראה שרוביניו השתפר ולדעתי היה המצטיין אך עדיין צריך לעבוד על הסיומת.
    למרות שבהגנה לא שיחקו לאורך כל המשחק ההרכב השחקנים הבכירים יש מקום לשיפור.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Cesena- QPR: 1-0

CESENA: Antonioli; Comotto ( 33' st Ceccarelli),Ricci, Rossi, Lauro;Colucci ( 42' st De Feudis), Parolo, Candreva; Malonga ( 12 st Meza Colli Cesar), Giaccherini ( 18 st Livaja), Mutu (40'st Bogdani).

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובנטוס ניצחה 1-0 את צ'יבאס המקסיקנית ובכך סיימה את מסעה באמריקה. קוואליירלה הבקיע ולפי הגאזטה מארקיזיו היה השחקן המצטיין.

JUVENTUS (4-2-4): Storari; Motta (dal 25’ s.t. Grygera), Bonucci (dal 25’ s.t. Chiellini), Barzagli (dal 43’ s.t. Sorensen), Ziegler; Pazienza (dal 22’ s.t. Marrone), Marchisio (dal 15’ s.t. Pirlo); Pepe (dal 12’ s.t. Krasic), Toni (dal 25’ s.t. Matri), Quagliarella (dal 25’ s.t. Del Piero), Pasquato (dal 12’ s.t. Immobile)

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/7/11
  11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים שמארקיזיו היה הכי טוב, לדעתי קוואג היה טוב יותר. בכל מקרה, בשורה התחתונה זה משחק שני ברציפות שאנחנו לא מצליחים להגיע למצבי הבקעה טובים מול קבוצות נחותות יותר, ומשחק שני ברציפות שאנחנו מבקיעים גול בודד מטעות פטאלית בהגנה. אנחנו נצטרך יותר מזה בסריה א'.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

וואו זה היה נראה כאילו טיאגו מוטה לא רצה לשחק היום...משחק טוב מאוד של אינטר, שלטה במשחק, היה משחק סביר עד כה וההולנדי שהם הביאו נראה לא רע וגם הבקיע את השער הראשון. אח"כ פאציני הבקיע את השני.

13. RiverPlate#35 Member

מאיפה הביאו בדיוק את ה"חיה" הזה, כן כן, ההולנדי בשם קסטניוס?...., ובכמה הביאו אותו?....

דבר שני איפה פאקינג ריקי אלבארס?!?!?!?!?!?!?!?, מה נסגר עם המאמן של אינטר?....

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קנינו אותו מפיינורד עוד בינואר, שהוא היה אלמוני לגמרי, אבל איכשהו אחרי שקנינו אותו הוא הפך לאחד החלוצים הטובים בליגה וסיים עם 15 שערים, בפיינורד מאוד מתחרטים על שמכרו אותו ועוד בסכום מגוחך של 2-3 מיליון יורו.

15. tomj Member

אכן רכש אדיר.
    מתי יובה ורומא יתחילו לקנות בשכל כמו המילאנזיות?
    בגדול זה טוב לי שהן לא מהוות תחרות רצינית בסריה אה, אבל אני כן רוצה שהן יצליחו - בחוץ.