חוזרים הביתה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י burning soil, ‏15/4/04.

1. יוגב אסולין Guest

קודם כל אני מאושר מאוד מהחזקה של המשחקים לארץ לפי דעתיה דבר הזה יחזיר הרבה אוהדים שחיכו ליראותא ת הנבחרת פה הרבה זמן חזרה למגרש.. והנבחרת תהפוך להיות קרובה ללב וגם קרובה לבית שלנו.

העניין הזה יוכל לתת לנו הרבה נקודות בקדנציה הזאת ועם הרצון להוכיח שהשינוי דור בנבחרת והחזרה של המשחקים לארץ הכרחית אולי דווקא עכשיו נפתיע מי יודע..

בקשר לאישור שהמשחקים יהיו רק בת"א.. זה כי כרגע הם דיברו על שלב ראשוני אני בטוח שעם אישרו את ת"א יאשרו גם את חיפה וגם את ב"ש.. לא תיהיה בעיה ברגע שיצטרכו תגיע משלחת מיוחדת כרגע זה לא לחוץ.. וטוב שהתחלנו איפשהו. בקשר לי-ם אני מאמין שעדיין יש בעיה.

בכל מיקרה החזרה של המשחקים מראה שלמרותה כל לאופ"א עדין חשוב מאיתנו והם רואים כניראה בישראל כחלק מרכזי מהדבר שניקרא כדורגל אירופאי. כל הכבוד להם על ההחלטה שהיא באמת אמיצה..

2. אלי מתחן Member

אל תשכח שנכון לעכשיו המשטרה שהכי מסודרת ומתוכננת להתמודד עם פיגועים וכו' היא משטרת ירושלים. מבחינת ניסיון והכל אפשר לסמוך על המשטרה שלנו יותר מאשר על זאת של ת"א.

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה בדיוק הקטע! מה זה אני שמח שלפחות החזירו את המשחקים לתל אביב, או הייתי מסכים אם זה יהיה באילת/ים המלח?

תבינו, לקחו לנו זכות לגיטימית ביותר, וזה שהחזירו לנו רק חלק ממנה לא אומר שאנחנו צריכים לנשק להם את הרגליים. עד שלא יחזירו את כל מה שלקחו אני לא אהיה מרוצה. המצב הוא כל כך נורא עד שזה גרם לכם להודות על זה שלא החזירו לכם את כל מה שלקחו ממכם.

אני חושב שבמקום לנוח עכשיו על זרי הדפנה ולחזור לעיסוקים הפוליטיים השונים ולכל ליקוקי התחת הנוספים, צריכים כל מי שהחזירו את המשחקים לתל אביב לעבוד על זה שיהיו משחקים בכל הארץ, כי ישראל זו מדינה לא עיר (או לחלופין גוש דן, למרות שיש הרבה חבר'ה בגוש דן שחושבים שהם חלק נפרד ושהם מדינה בפני עצמה אבל לזה אני כבר לא אכנס).

4. יוגב אסולין Guest

שמע אין סיבה לעשות בלאגן נכון לכרגע.. המגרשים שאנחנו באמת צריכים זה בלומפינד ר"ג וק.אליעזר.. חבל לעשות רעש מיותר על טדי.. בבוא הזמן שנצטרך אותו אני מאמין גם אותו יאשרו... אני שמח על ההסכמה העקרונית שהחזירו את המשחקים לארץ.. זה צעד ראשון שמראה על כיוון כללי מעולה.. לאט לאט הכל יחזור להיות כמו שצריך..

5. אלי מתחן Member

מה ההבדל בדיוק בין טדי לקריית אליעזר? חוץ מהעובדה שבטדי גם כיף לראות משחק.

6. יוגב אסולין Guest

ההבדל שכרגע בית"ר לא במצב שהיא מועמדת לאירופה וזה עובדה.. וחיפה כן.. ואנחנו נסתדר בלי משחקי הנבחרת בטדי..

מה לעשות שהיום הכווננות הכי גבוה היא בי-ם זה בעיה. אני בעד שהמשחקים יחזרו אבל אני חושב שעם היו לוחים על זה זה היה יכול להפיל הכל.
    נכון המשטרה הכי ערוכה בי-ם כרגע אבל בזמן משחק פה בת"א יצליחו גם להגיע לרמות אבטחה גבוהות וגם הסיכון נמוך יותר..

7. אלי מתחן Member

הכוננות בירושלים היא כמו בכל מקום אחר, יש אצלנו משטרה יעילה פי כמה מהחיפאית והת"א, בדיקות לכל בנאדם. לא יזיק לעשות לפעמים משחק בטדי, אני מבטיח לכם שגם משחק ידידות מול ליטא בטדי ימלא את האיצטדיון.

8. EladLR Member

טוב זה לא כזה קריטי מסיבה פשוטה..

חיפה הייתה מארחת בר"ג בכל מקרה..
    גם שני התל אביביות... (רק הפועל אולי לא..)
    וכל קבוצה בישראל... נבחרת ישראל מארחת באצטדיון ר"ג..

וזאת התחלה.. הם עוד יראו שבכל ישראל יותר בטוח מאשר באירופה...