חוויות האוהדים ממשחקים בחו"ל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י milanezi22, ‏11/5/05.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב10 יורו לכרטיס אל תצפה לשבת שורה ראשונה.. קומה שלישית למעלה, שמה ישבנו

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לילך, אני הולך לבאס אותך חזק - אם עלה רק 10 יורו לשבת למעלה, לא היה אמור לעלות יותר מ-20-25 אירו לשבת בקומה השנייה, וזה וואחד הבדל.

3. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה ביאוס?
    דבר ראשון קומה שניה עלה 38 יורו(בדוק)
    זאת אומרת 200 שקל לכרטיס, קצת יקר לא?
    דבר שני, היו כמה מפגרים שבאו איתנו וקנו ב30 יורו לקומה השלישית... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

4. hartkh Member

אני רק יכול להגיד שכרטיס למינכן אז ליציע שמאחוריי השער עלה לי 15 דולר , היום זה יקר יותר - גם כי יש אצטדיון חדש .

Melixon 15 - חבל כי לא ראיתי , אבל טוב שלא ראיתי זה היה רגע קשה .

5. Gerrard Member

טוב אז אני אשפוך קצת מהחוויות שלי.
    המאיצטדיון העולמי הראשון בו הייתי היה לפני כ20 שנה אני בקושי זוכר את זה בגיל 7 כשהייתי באיצטדיון של פריס סן ג'רמן אל תשאלו מה השם שלו כי אני לא זוכר זה: סינט משהו.
    אך זה לא חשוב מגיל 6 אני כבר אוהד את ליברפול אבל החוויה הראשונה הרצינית שעברתי כאוהד ליברפול הייתה לפני כשנה, ואני מניח שאתם כבר יודעים על מה אני מדבר, הביקור הראשון בחיי באיצטדיון הכדורגל "אנפילד" הכל התחיל בבוקר יום קיצי (קיץ באנגליה יכול להפתיע) כאשר יצאתי לסיור מודרך באיצטדיון במהלכו ביקרנו בחדרי ההלבשה ובכל האיצטדיון,רגע השיא היה העלייה לאנפילד, ברקע הושמעה המוזיקה של האוהדים בזמן משחק רגיל וזה היה מדהים על הרגע בו עליתי לאזור הרגשתי צמרמורת אני ראיתי את הדשא באנפילד ועמדתי נרגש כולי כשבראשי פינטזתי איך אני דורך על הדשא ורץ לכיוון השער אך פנטזיות לחוד ומציאות לחוד בכל האיצטדיונים באנגליה חוץ מברומיץ' אולי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx אסור לעבור את קו הרוחב במגרש. ולמרות שקצת התאכזבתי זה עדיין היה מדהים וזה היה מדהים יותר כי ידעתי שיום למחרת אני עומד להיות עד למשחק ענק בין ליברפול למנצ'סטר יונייטד זה היה מדהים כבר במרחק של 200 מטר מהמגרש אני שמעתי את הקהל צועק שואג ושר, וכשנכנסתי לאיצטדיון נדהמתי לגלות שאנפילד זה לא כמו בלומפילד. זה היה אדיר אני רעדתי בכל גופי מרוב התרגשות ובתחילת המשחק הצטרפתי אל כל אוהדי ליברפול בשיריהם זה היה מדהים בגלל שהרעש היה כל כך חזק שיום למחרת הדבר היחיד ששמעתי באוזניים היה פעמונים.
    מלבד האוהדים והאווירה גם היה כדורגל ועוד איזה כדורגל ליברפול הובילה 1-0 משער אדיר של אוואן ואז הגיע ריסה שהקפיץ את כל ה"סקאוזרים" לשמיים זה היה מדהים הוא בעט עם כל הכוח עם כל הלב ועם כל הנשמה והתוצאה הייתה גול אדיר מבעיטה חופשית.

אחרי זה מנצ'סטר הצליחה לצמק עם גול של בקהאם,למרות שזה היה כואב המשכנו לעמוד ולשיר לליברפול וראיתי שזה נכון שליברפול לעולם לא צועדת לבד, ובסוף אוואן הצליח לגמור את המשחק לאחר שעם הגובה הנמוך שלו הוא הצליח ל"זנק" מעל אחד משחקני מנצ'סטר וגם זה היה גול יפה שגרם לי להתרגש עוד יותר.
    לסיכום היה ממש כיף להיות שם והבנתי שקיים הבדל עצום בין הכדורגל הישראלי והאירופאי בכלל, היום כל פעם שאני רואה משחק באנפילד אפילו שאני לא מצליח לשמוע את האוהדים כמו שזה היה כשהייתי שם אני יודע שמה שהולך שם זה דבר מדהים.

נ.ב
    אני יודע שהשתמשתי הרבה פעמים במילה מדהים הסיבה לכך היא פשוטה: הסיור הזה היה מדהים!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/5/05
  6. Melixon 15 Member

אני שונא לראות חוזרים ודוקא די נהניתי
    באיירן שיחקה מצויין