חדשות 08/09 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, אם קראת את הדיווחים האחרונים על חלב היית מבין שכל מה שהוא אמר או לא לפני שבוע היה שטויות. יש לו הסכם בעל פה עם המנג'ר של שטוטגארט יוכן שניידר שהוא חוזר ב 2011 לשטוטגארט.
    אם הוא יחזור או לא כבר העונה זה מוטל בספק, אבל הוא אמר אתמול בראיון שהוא לא פוסל שום דבר.

והלמס...אז הלמס אמר, פתאום עכשיו זה נשמע גם שקיים עדיין סיכוי (עם כי אני מקווה שהוא לא יבוא...).

מי שנמצא על סף סיכום בשטוטגארט הוא טרנקילו ברנטה. בהחלט חיזוק לקבוצה כל עוד הוא יהיה בריא.

לגבי מוקדמות ליגת האלופות..תקראו לי פסימי אבל השיטה החדשה פוגעת בין היתר בשטוטגארט (כנראה לא מדורגת) ועוזרת מאד למכבי חיפה לדוגמא.

מבין הקבוצות ששטוטגארט יכולה להגריל נמצאות: אתלטיקו מדריד, יובנטוס וארסנל...
    לא אומר שהקבוצה צריכה להרים ידיים, אבל זה בהחלט הולכת להיות משימה קשה ביותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/6/09
  2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, לירן, מה הם (חלב והלמס) חושבים, אני רק מביא את הדברים שהם אמרו.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חלב טוען שהוא לא אמר...

וגם גומז יצא בהצהרות זה ואחרת נגד באיירן ואיזה מדים הוא ילבש בשנה הבאה?

הכל ביזניס יקירי , הלמס יקבל שידרוג בשטוטגארט + אירופה בעונה הבאה, זה יהיה די משכנע ואז זה בינו לבין אלוהים מה שהוא יחליט וכולנו יודעים שהרבה שחקנים מחפשים את האור הירוק ...

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה חלב טוען או לא. אני קראתי ציטוט מהדברים שלו. וגם ציטוט של הדברים של הלמס. שניהם אמרו את הדברים בחודש האחרון. (או שהעתונות המציאה אותם בחודש האחרון).

מצד שני, לא זוכר שגומז אמר בחודש האחרון איזה מילה. נכון, לפני שנה הוא אמר דברים. אבל שנה זה הרבה זמן. לעומת זאת, שני האחרים אמרו את הדברים רק בימים אלה.

והכי חשוב, אני לא הבאתי פשרנויות שלי לעניין. סה"כ ציטטתי את העיתונות מצטט את החברים האלה. מצידי שיעברו לאן שהם רוצים.
    ועוד דבר בעניין חלב. אם הוא אמר (כמו שטענו פה) שהוא מעדיף את הספסל של ברצלונה ע"פ ההרכב של באיירן, אז לא ברור לי איך הוא יעדיף את ההרכב של שטוטגרט. מה שמוליך לזה שהציטוט הזה (בניגוד לציטוט שאני הבאתי בעניין שלו) כנראה לא היה או שמישהו לא הבין את שנאמר.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחח נדב ....

חלב טען לפני יומיים שהוא לא אמר את הדברים הללו, אפשר להתווכח על הציטוט והאם הוא משקר או לא, עובדה היא שעכשיו הוא טוען שהוא לא אמר.

דבר שני, לא אמרתי שחלב מחר חותם בשטוטגארט, לטעמי זה מאד לא ריאלסטי, לעומת זאת אבל חלב אמר תמיד שהוא רוצה לחזור לשטוטגארט. אחרי 4 שנים בגולה ישנה אופציה כזאת. ששתי שאלות נשארו פתוחות:
    1. האם חלב ילך על חוזה אחרון גדול ובמקרה זה סביר להניח שלא נראה אותו בשטוטגארט (קרי כסף, כסף ועוד פעם כסף.)?
    2. האם שטוטגארט תהיה מסוגלת לממן את העיסקה, או האם תרצה לממן את העיסקה?

כדי שאני יובהר כמו שצריך אני רוצה להוסיף גם דיעה שלי: זה יהיה נחמד לראות אותו שוב בשטוטגארט, לא רק מההיבט שהוא כמו שחקן בית, אלא בגלל הניסיון האירופאי שלו, העובדה שהוא דובר גרמנית ושהוא מכיר את הליגה.
    אבל, לא בכל מחיר!
    הוא באופן שכיח פצוע, ואחרי שנה בספסל של בארסה אי אפשר לדעת באיזה כושר הוא היום.

6. Lars Ricken Member

אפשר בבקשה לעדכן אותנו קצת על דורטמונד?
    שמועות,עסקאות,רכש!!
    תודה מראש.