חדשות, שמועות והעברות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏7/7/12.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב 13 בדצמבר, יערך בפירנצה טקס עבור האנשים שיצטרפו להיכל התהילה של הכדורגל האיטלקי, אולם שמותיהם ידועים כבר כעת: פאולו מאלדיני (השחקן האיטלקי), מרקו ואן באסטן (השחקן הזר), ג'ובאני טרפאטוני (המאמן), ג'אמפיירו בוניפרטי (המנהל), לואיג'י אניולין ופאולו קזארין (השופטים), דינו זוף (הוותיק) ויונצחו אנג'לו סקיאביו, קונצ'טו לו בלו, ואלנטינו מאצולה ונראו רוקו.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נראה לי שהספר יצא כבר לפני זמן מה, ואולי לא, לא ממש מתעניין בספרות שכזו, אבל לאור הצקות בלתי פוסקות מחברים ישראלים ששואלים אותי על משהו שאין לי מושג בו, אני חייב לשאול - האם הביוגרפיה של אלמיידה (מאת בורינסקי) באמת עוררה גלים כלשהם באיטליה בשל הדיבורים על קניית משחקים שלכאורה (כך אמרו לי) מופיעים בספר?

3. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

האוטוביוגרפיה שלו קיבלה חלקים לא קטנים בעיתונות האיטלקית ובכלל בתקשורת במהלך השבוע האחרון, אך כעת אותן ידיעות חלפו מהדפים הראשיים של האתרים. מעבר לדיווחיו על הצעה למחירת משחקים, אלמיידה טען שבפארמה נתנו להם ויטמנים שונים כדי לשפר את ביצועיהם, הוא מדבר על התמכרותו לאלכוהול ועוד.

מה שהיה לו לומר על הצעה למכירת המשחק נגד רומא במחזור האחרון בעונת 2000/01, משחק שבו ניצחון של הג'אלורוסי יעניק לה את האליפות: "מספר חברי לקבוצה בפארמה אמרו לי שרומא רוצים שנפסיד את המשחק. משום שכבר הבטחנו את המקום הרביעי, הם אמרו לי שזה לא יעשה לנו שום הבדל. אני השבתי בשלילה, אמרתי "לא" לנסטור סאנסיני (עמיתו לקבוצה) וליתר השחקנים. אולם, על המגרש ראיתי כמה שבקושי רצו כמו שהייתי רגיל מהם, אז ביקשתי שיחליפו אותי ועזבתי לחדר ההלבשה. האם כסף היה מעורב? אני לא יודע. הם קראו לכך 'לעשות טובה' ".

http://www.gazzetta.it/Calcio_Estero/Primo...726770571.shtml

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/12
  4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

שתי קבוצות בדרך לעשות את מה שהאיטלקים הכי אוהבים לעשות. לפטר מאמנים. קייבו עומדת להחזיר את לואיג'י דל נרי במקום די קרלו וקליארי תפטר את פיקאדנטי ששם זהות המחליף עדיין לא ידועה.

5. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמות חדשים מצטרפים למאמני הסריה A:

:aa1: אאוג'ניו קוריני יחליף את מימו די-קארלו כמאמנה של קייבו. קוריני בן ה 42 שיחק שש עונות בקליארי וחסר ניסיון בליגה הבכירה.

:aa1: איבו פולגה יחליף את מאסימו פיקאדנטי בקליארי. תחילה, קליארי רצתה שדייגו פרס, שחקן העבר ומאמן הפרימברה כיום, ימונה למאמנה, אולם איננו הורשה לעשות זאת ולכן ישמש כעוזרו של פולגה. האחרון אימן בעונה האחרונה את מודנה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/10/12
  6. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.chinadaily.com.cn/sports/2006-11/30/xin_35110330083906402471.Xxx
    שישה שחקנים איטלקיים במירוץ לכדור הזהב (באלון ד'אור): בופון, מרקיזיו, פירלו, באלוטלי, דה רוסי ודי נטאלה, שהגיעו עם איטליה לגמר היורו. רק לספרד, שזכתה בטורניר, יש יותר מועמדים מאיתנו (10). מס' המועמדים שלנו מהווה שיפור עצום על פני השנים הקודמות.

גם לתואר "מאמן השנה" יש נציגות איטלקית רחבה: די מתאו, גוידולין, מנצ'יני, מצארי, פראנדלי וספאלטי נמצאים בתחרות כשאנטוניו קונטה נשמט בשל הרחקתו (לפי הגאזטה).

ב-30 באוקטובר תיחתך הרשימה מ-53 מועמדים ל-23 בלבד, אז יהיה זה תפקידם של הקפטנים, המאמנים ומס' עיתונאים להצביע עבור המועמד המועדף עליהם. ב-30 בנובמבר יתפרסמו שמותיהם של שלושת המובילים, וב-7 בנובמבר נדע מי יזכה בתואר (שלדעתי האישית, מאז איחוד התואר של פראנס פוטבול ופיפא איבד מהיוקרתיות שלו).

הגאזטה מנבא הצלחה יחסית לפירלו, בופון ובאלטולי בשלב הניפוי הראשון אבל שוב - אין סיבה שאחד מבין אינייסטה, מסי ורונאלדו לא יזכה בתואר.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אטאלנטה תחגוג בסוף השבוע 105 (מזל טוב) והיא מבקשת לצרף לחגיגה את האוהדים בברגמו. ההנהלה הודיעה על מכירת כרטיסים במחיר מיוחד. בין אירו בודד במקומות הזולים לחמישה אירו במקומות היקרים יותר ועכשיו נראה אם תהיה לכך היענות. החגיגות הרשמיות אגב יהיו ביום רביעי הקרוב.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/12
  8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.corriere.it/sport/12_ottobre_17...ab53dafde.shtml

לפי הקוריירה, השופטים מ-2006 יצטרכו לשלם להתאחדות 4 מיליון יורו (!) על "פגיעה בשמה הטוב של ההתאחדות" בשל פרשת הקאלצ'ופולי.

גם פלאצי צריך לתרום כמה ג'ובות על תפקידו בפגיעה הזאת.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

Nice gesture from betting agency Paddy Power. They have also paid out Catania wins and draw results because of the terrible refereeing.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה נחמדים. מעניין מה הייתה המדיניות שלהם במילאן-ג'נואה.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

קח על עצמך פרוייקט קטן ותבדוק, אנחנו נחכה לתוצאות המחקרון שלך.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרשימה צומצמה היום ל 23 שחקנים כאשר שלושה איטלקים נכללים בה: אנדראה פירלו, ג'יג'י בופון ומאריו באלוטלי. כמו כן, שלושה מאמנים איטלקיים נכללים בין עשרת המועמדים לתואר מאמן השנה והם פראנדלי, די מתאו ומאנצ'יני.

13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

קליארי יוצאת בצעד חסר תקדים ולקראת המשחק נגד קטאניה מוכרת כרטיסים ליציאי האיס ארינה ביור אחד בלבד.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

החגיגה הפוליטית של דניס אחרי השער הראשון שלו מול אינטר תעלה לו בהשעיה, או שרק בטורנירים בינ"ל זה אסור?

15. Lazarobbie Member

איזו חגיגה פוליטית?