חדשות, שמועות והעברות :: 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 לא מעט שחקנים שלא מצאו את מקומם בפרמיירליג, עברו העונה לאיטליה במחשבה שאולי כאן זה ילך. רובם הגדול התבדה. כך גם מרקו מארין, שהגיע לפיורנטינה בקיץ. הגרמני שהושאל מצ'לסי עבר היום לאנדרלכט.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 סמפדוריה השאילה מאודינזה את לואיס מוריאל ואת אנדראה קודה עד לסיום העונה עם אפשרות לרכוש את שניהם בסיום תקופת ההשאלה במחיר שכבר נקבע על ידי הקבוצות.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 אלברטו ג'ילארדינו חוזר לפיורנטינה!
    http://tmw-foto.tccstatic.com/storage/album/thumb1/f1a0af377dc2f9434f013397d3a0fcc3-22255-1422095072.Xxx

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קייבו מחתימה את אגדת המנג'ר תומאש נסיד שהיה שייך לצסק"א מוסקבה ושיחק בחצי השנה האחרונה בזוולה מהליגה ההולנדית. מתווה העסקה קצת מוזר כשיובה תשתתף בתשלום ההעברה שלו, ובתמורה תהיה לה אופציית רכישה בקיץ.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי הדיווחים, חלוץ לאציו, פיליפ דז'ורג'ביץ' גמר את העונה או במקרה הטוב יחזור חודש לפני סיומה. מקווה עבור לאציו שלא יבכו שם את מר גורלם, אלא יבצעו מהר איזה קולפו. חלוץ נוסף לצידו של קלוזה בסגל יכול להכריע את העונה. השנה יש להם הזדמנות פז לסיים במקום השלישי. לא יודע אם בעונה הבאה תהיה להם אותה קבוצה והיריבות יהיו חלשות כמו העונה.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 קסאנו עוזב את פארמה.

"עכשיו אני מרגיש יותר טוב. החלטתי לסיים את הקשר הזה משום שרימו אותי. נמאס לי להילחם והחלטתי לעזוב את זה. אין לי שום בעיה עם האוהדים, עם חברי לקבוצה או עם צוות האימון, הבעיה שלי זה עם מי שהפך את המועדון הזה לאסון. חייבים לי שכר של 4 מיליון אירו, אבל לא הכסף שלי זו הסיבה לכך שאני עוזב. יש פה אנשים שמרוויחים הרבה פחות ממני והם לא קיבלו שכר מזה 7 חודשים. בכל פעם הם אומרים שישלמו מחר, אבל למחורת שוב דוחים את המשכורת.לי זה הספיק. אני כועס גם על הבעלים הישנים וגם על החדשים. אף אחד מאיתנו לא יודע מי אמור לשלם. אני עוזב כי אני עייף להילחם על מה שמגיע לי. הכבוד שלי חשוב לי יותר מהכסף. הסוכן שלי הציע לי ללכת לאמריקה או דובאי שם אוכל להחזיר את אשר איבדתי פה. אבל אני אלך לשם רק כשאהיה בן 40 ולא אוכל לרוץ יותר."

http://qn.quotidiano.net/sport/calcio/2013/07/04/914583/images/2203288-cassano.Xxx

אז לא ידע שיעבוד ללא שכר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/1/15
  7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין גדול ממנו. הגבר הכי גבר בענף.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי הוא נלחם על זכויות העניים גם ב5 הקבוצות מהן נזרק לפני פארמה. אם כך, גבר גברי בהחלט.

--

לפי די מארציו, סלבטורה בוקטי יגיע הערב למילאנו ויעבור מחר מדיקל בדרך להשאלה במילאן.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

באיטליה מדווחים שסאסואולו שמה עיניים על בונאצולי של אינטר, כשאנחנו מוכנים למכור אותו בתנאי שיהיה סעיף של קנייה חוזרת במחיר גבוה במקצת.

האמת? נשמע לי מעולה. עדיף על השאלות שבהן השחקן לא יקבל דקות.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא גבר כי לא אכפת לו מה בכיינים כמוך חושבים עליו. הוא עושה את מה שטוב לו. בלי משחקים, בלי צבא של יחצ"נים, בלי התחנפויות. הוא בא כדי לשחק כדורגל. הוא גיבור כדורגל - מהאחרונים שעוד נשארו.

Don Joan Roman, Franco ו-Roma אוהבים את זה.
  11. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתבכיין על כישרון בסדר גודל של באג'ו שהלך לפח ולא השאיר חותם או רושם חיובי באף מועדון לאורך הקריירה. זה מרגיז אף יותר אם מסתכלים על הדור הנוכחי ולא רואים שום דבר שיכול להזכיר את קסאנו 2004.

SerieA אוהב/ת את זה.
  12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ל-א-א-כ-פ-ת-ל-ו. לטוב ולרע. אתמול פרש אחד כזה. הם גיבורים. אסור לבכות עליהם בתור פיספוס.

Don Joan Roman ו-golding אוהבים את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

באיטליה מדווחים שפדריקו בונאצולי נמכר מאינטר לסמפדוריה תמורת 5-6 מיליון יורו, כשלאינטר תהיה אופציית רכישה על סך 10 מיליון יורו בשנתיים - שלוש הקרובות. עד יוני הוא ישאר אצלנו אגב.

אני אוהב ולא אוהב את המהלך הזה. אוהב כי בונאצולי טאלנט עצום והשאלות סתמיות לא יעזרו לו, ולא אוהב כי אני הייתי שמח לראות אותו משתלב בהתקפה שלנו, הוא עדיף על פלאסיו במצבו הנוכחי (גם אני האמת עדיף על פלאסיו אבל זה לא הנושא).

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

זה נכון שפארמה נמכרה תמורת יורו בודד?

מצב נושא:
הנושא נעול.