חדשות, שמועות והעברות :: 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ADP, ‏20/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו בדיוק הסיבה לרצון שלהם לשנות ולשדרג את המצב הקיים. מדובר בסכום רציני מאוד ועם צמד ה"מצטיינים" הם בדרך הבטוחה לסריה בי. לא יודע אם פיניה כזה שדרוג על דניס אבל מישהו כמו ג'ובינקו במקום מקסי (בסכום המכירה) ישדרג אותם מאוד לדעתי.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני יותר מקובע על המחשבה שאם בחולייה הכושלת הזו יש מישהו שאיכשהו עושה משהו סביר יחסית, עדיף לנסות להשאיר אותו. לא שאני לא רואה את הפלוס במה שאתה כתבת. ג'ובינקו לא שחקן קו? במשחקים שאני ראיתי העונה מקסי שיחק באמצע דווקא, איפה שאני אישית חושב שהוא פחות טוב.

לגבי הסכום שייכנס, בשום מצב ראסינג לא יכולה לשלם סכום כזה עכשיו, גם לא עם עזרת אנשי העסקים שבוחשים בעסקה. כרגע הכיוון של ראסינג הוא משהו בסגנון 2 מ' עכשיו + 2 מ' עוד חצי שנה פלוס מינוס. אני חושב שיותר מהסכום הסופי של העסקה, זה אופן התשלום שהופך אותה כרגע לבעלת סיכוי נמוך.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ובהמשך למה שכתבתי, נשיא ראסינג מסר שההצעה האחרונה של המועדון עמדה על 3 מ' דולר בתשלום אחד, הצעה שנענתה בסירוב והמו"מ נמשך.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 נטו, שוערה בן ה-25 של פיורנטינה, שהחוזה שלו מסתיים בקיץ, הודיע שלא יחתום על חוזה חדש. הקבוצה תנסה למצוא קבוצה לברזילאי כבר החודש, על מנת ולא לאבד אותו בחינם בעוד שישה חודשים.

5. SerieA Il Capitano

אולי תרצו את בארדי?

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

השם היחיד שעלה עד עכשיו הוא של לואיגי' ספה של נאפולי, שמושאל העונה לאמפולי.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שונא כל כך את התופעה הזו. פיורנטינה השקיעה בו וסבלה מספר שנים משוער גרוע, ועד שסוף סוף הוא מצדיק את ההשקעה הוא בורח ומשאיר אותם בלי שוער ובלי כסף מהמכירה שלו. מעניין לראות איזה מועדון עומד מאחורי הדבר הזה (מקווה מאוד שלא אנחנו).

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סאמפ' בבעיות כלכליות שהם מוכרים באמצע עונה את גאביאדיני?

יש מישהו על הכוונת במקום?

9. Enzo Maresca Member

מודה שלא עקבתי במיוחד אחרי הסאגה, אבל מהרושם שלי זו הרבה יותר התעקשות של נאפולי שרצתה את השחקן בכל מחיר (פלוס הרצון של מארוטה להיפטר מחצי הכרטיס שהיה שייך לנו) מאשר אילוץ כלכלי של סאמפ. זאת ועוד - המחליף שסומן הוא לואיס מוריאל, בחור כשרוני אך פציע בקטע מוגזם שיעלה בערך אותו הדבר. נראה לי שיש כבר משא ומתן עם אודינזה.

מי שיודע יותר מוזמן להרחיב.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרחיב:

בקיץ לא תהיה אפשרות להאריך חציי בעלות. גביאדיני לא ירצה את יובה כי הוא רוצה לשחק קבוע ולא ירצה את סמפ כי הגיע הזמן שלו לעבור לקבוצה גדולה. נאפולי חסכה את הכאב ראש עם הצעה טובה ממנה הרוויחו כל הצדדים.

את הסכום שקיבלו הם מעוניינים להשקיע בילד העצל של אודינזה (בערך 8 מיליון יורו) אבל הזברות כהרגלם מנסים לגייס הצעה טובה יותר (למרות שאין להם מקום למוריאל) וכל הסיפור צפוי להיגרר עד סוף החודש.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הוא לא היה נמכר בינואר סמפדוריה ויובה היו הולכות למעטפות? כי ביטלו את השיטה הזאת בעיקרון.

בכל מקרה אם הן היו הולכות, או שסמפדוריה היו רוכשים אותו בסכום בדיחה ומקסימום מוכרים אותו לאחר מכן, או שהיו מאבדים אותו עם רווח של יותר מ6 מיליון יורו. לא אהבתי בכלל את הקלות שהם מוותרים על שחקן מפתח באמצע עונה ומבחינתי זה סמלי שהם חטפו ישר לאחר מכן את התבוסה הכי גדולה שלהם העונה.

בקשר לתחליף, חוץ ממוריאל שעל הכוונת(לדעתי אפשר לעשות דברים יותר טובים ממנו עם הכסף) הם רכשו את חואקין קוראה שפראנקו הרחיב עליו בעמוד הקודם של העמוד הזה.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי די מארציו, פיורנטינה סימנה את רוזאטי ששייך לנאפולי כמחליפו של נטו. את הברזילאי הם הציעו לרומא עבור חצי כרטיס של ברטולאצ'י. רומא סירבה וצפויה לפנות בקיץ לצ'ך.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

סימונה זאזה מאריך את החוזה בסאסוואלו עד 2019. ליובה יש סעיפי רכישה בקיץ הקרוב של 15 מיליון יורו ובקיץ הבא של 18 מיליון יורו, אם לא יממשו אותם אז הוא ישאר בסאסוואלו, או יימכר לקבוצה אחרת במחיר שסאסוואלו תקבע. כך או כך הם יוצאים מורווחים. כתבתי כבר שאני אוהב את הפרויקט שם.

בנושא אחר, השם החדש שמקושר לחיזוק ההתקפה של סמפדוריה הוא סמואל אטו. יכול להיות מעניין.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיורנטינה: דיאמנטי הגיע. איליצ'יץ' ככל כנראה בדרך לבולוניה.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aa1 ריקארדו סאפונרה חוזר לאמפולי. החלוץ הקיצוני בן ה-23 של מילאן מושאל לאמפולי עד לסיום העונה. רכש נחוץ מאוד לדעתי, בכדי לתת תחרות לטבאנו ומאקרונה הקשישים.

*/aa1 אנטוניו רוסאטי חוזר לפיורנטינה בכדי להחליף את נטו. שוער נאפולי בן ה-31 עובר תמורת חצי מליון אירו. היה לא יותר מסביר לדעתי כשקיבל הזמדנות בנאפולי וגם אצלינו היה רחוק מלהבריק. אולי אם ישחזר את היכולת שלו בלצ'ה, יקבל את המקום כשוער הראשון לפני טטארוסאנו הרומני.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/15
מצב נושא:
הנושא נעול.