חדשות, שמועות והעברות:: 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/7/09.

1. Joel Gion Member

נראה לי שלא הבנת אותי בכלל.

דל נרי אוהב להשתמש ב4-4-2 הקלאסי, במערך הזה יש שני שחקני קו (לצורך העניין בסאמפדוריה השנה, אלו סמיולי ומאניני/גוברטי) ושני שחקנים הגנתיים יותר מהאופי של דייגו באמצע (פאלומבו ופולי). אין במערך הזה מקום לטרקווארטיסטה (הקשר מתחת לחלוצים שאליו התכוונת), שזהו התפקיד המקורי של דייגו (ושל קאקה, זידאן ופלאטיני).

יש?

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שאנדריי, בתור מילאניסטה, חשב אוטומטית על 4-4-2 יהלום.

אני לא יודע איך לאכול את כל השמועות שנוגעות ליובנטוס. מוזכרים שמות של מספר שחקנים בינוניים ביותר בהקשר של הקבוצה, אבל בו זמנית יש תחושה ש-90% מהידיעות בתקשורת הן זבל מוחלט שמפורסם בניסיון לתפוס טרמפ על תקופת החוסר ודאות שיש במועדון מבחינת המרקאטו והעתיד.

*חסוס דאטולו אמר שהוא רוצה לחזור לנאפולי ושזה הבית שלו. אני אומר שהוא חי בסרט.

*חרמן דניס כנראה בדרך לאודינזה, שמעוניינת בו - כפיצוי מקצועי מה שנקרא - על אחד מאינלר/ד'אגוסטינו שאמורים לעשות את הדרך ההפוכה לדרום.

*איפה ישחק ביאג'אנטי בעונה הבאה? בתקשורת הטוסקנית משוכנעים שהוא עם רגל וחצי בויולה, כשבתקשורת הליגורית טוענים שביום ראשון, לאחר (או תוך כדי) המפגש בין ג'נואה וקטאניה, יפגשו נציגים מהנהלות שתי הקבוצות על מנת לדון בהעברת מרטינז וביאג'אנטי למדי הגריפוני.

*קסאנו טוטי בעט בצורה אלימה בבאלוטלי. זה הופך אותו כמובן לחולה נפש חם מזג וערס מטומטם שאי אפשר לסמוך עליו משום בחינה כלשהי צדיק שמנסה להגן על העיר שלו. קובי - וופאנקולו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לתת לו איזה דוגמה מהפרמייר ליג, אולי אז... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? אני בכלל לא מבין איך אפשר לבעוט בילד כל כך חמוד.
    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs563.snc3/30753_120951377932768_100000537194566_215005_7142139_n.Xxx

5. 亚历山大帕托 Member

אני דוקא כן חושב על יהלום בשביל יובה, כי מערך עם סיסוקו-מלו-מרקיזיו ודייגו מעליהם זה הפתרון הכי טוב שיש בקישור של יובה כרגע. אני לא חושב שדל נרי יתעקש על שיטה שלא מתאימה לחומר השחקנים, ולכן אי אפשר להגיד בכזאת ודאות שהוא יכפה את ה-4-4-2 שלו מסמפדוריה.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

התעוררה היום בעיית זכויות חמורה שעלולה להשבית את הכדורגל באיטליה ולגרום למשבר כלכלי רציני למועדונים. כל זה קורה בעקבות עתירה של תחנת קונטו טלוויזיה שטוענת שהעיסקה של ההתאחדות עם סקאי איטליה לא נותנת אפשרות לתחרות כלשהיא והיא לא חוקית. ההפסד מאובדן העיסקה למועדונים האיטלקים שתלויים הרבה יותר מהמקבילים שלהם באנגליה וגרמניה בהכנסות מהגורם המשדר נעמדות בכ-571 מיליון אירו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/5/10
  7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

משבר כלכלי רציני זה אנדרסטייטמנט. הפרשן של לה רפובליקה (פולביו משהו, ביאנקי?), פירט בתחילת החודש על כך שהחודש הקרוב יכלול 3 החלטות גדולות ומשמעותיות. הראשונה, הסגל של ליפי. השנייה, בחירת המארחת של יורו 2016. השלישית - החלטת בית המשפט בנושא התביעה שעליה יניב מדבר.

אם בית המשפט יפסוק בעד תחנת הטלוויזיה הזאת, אנחנו עומדים בפני קטסטרופה. צ'לינו אמר אתמול שהוא מפחד לחשוב בכלל על אפשרות כזאת. במידה של פסיקה "רעה", הדיבור האופטימי מדבר על כך שהליגה לא תפתח. הדיבור הפסימי מדבר על סגירה של מועדונים. ואנחנו מדברים על הסרייה A, כן?

בכל אופן, מחר ייפתח המשפט והחלטה צפויה להתפרסם תוך כ-10 ימים.

8. 亚历山大帕托 Member

כשכל כך הרבה כסף בסכנה, אני בטוח שמישהו יקבל הצעה שאי אפשר לסרב לה.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כמו אנדרי בטוח, שבמקרה הרע, זה יגמר עם כמה מיליונים פיצויים, בין אם גלויים ובין אם מתחת לשולחן.

10. 亚历山大帕托 Member

או ראש סוס.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

או חופשי חודשי עם גישה לכמה דוגמניות מובחרות בוילה של ברלוסקוני.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי פיצויים? לשופטים? ומי ישלם את הכמה מיליונים? תוך כמה זמן?

הבעיה עם כל העסק היא התיזמון. עוד חודש מתחילה העונה הבאה מבחינה תקציבית. המועדונים לא יוכלו להתחיל אותה כראוי אם יהיה עיכוב או חוסר ודאות כלשהו לגבי 40% מההכנסה שלהם. הפחד הכי גדול של כולם זה מצב שבו העניין יימשך עד לסוף יוני, כי אז כולם נדפקים. אי אפשר יהיה לאשר תקציבים, קבוצות לא יעברו בבקרה של ה-FIGC (מכירים את זה שאי שם באמצע יולי אבלינו למיניהן לא עוברות בבקרה ונושרות לסרייה D - תחשבו על אותו דבר קורה לג'נואה, פיורנטינה, קייבו, לאציו, רומא ואודינזה למשל), ועוד כל מיני דברים שיכולים לקחת את כל ההתאוששות שהליגה עשתה מאז הקאלצ'ופולי 18 צעדים אחורה.

אין ברירה. בית המשפט חייב לפסוק נגד תחנת הטלוויזיה הזאת. אין אפשרות אחרת מבחינת הסרייה A. כל תסריט אחר יהיה בעייתי מאוד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/5/10
  13. zoharco Member

אשמח לקבל הסבר מה בדיוק הקובלנה של אותה תחנת טלוויזיה, שיש הסכם בין ההתאחדות לערוץ מתחרה שמשאיר אותה מחוץ לתמונה? אם אכן זו הבעיה אפשר לפתור זאת בקלות, שההתאחדות תוציא מכרז והתחנה שתגיש את ההצעה הגבוהה ביותר תזכה בזכויות, אם אכן מדובר בערוץ זניח בוודאי לא יהיו לו הסכומים הדרושים ואם מדובר בערוץ שיכול להכניס יותר כסף עבור הזכויות אז ההתאחדות מרוויחה, איך שאני רואה את זה its a win win situation אלא אם כן אני טועה וזו לא הבעיה העומדת על הפרק

14. cazzo Il Capocuoco

אתם יודעים מה זה מזכיר לי? את הסיפור הזה כבר סיפרתי למישהו מהפורום הזה.

אז אני מקווה שהמישהו הזה זוכר את המקרה של Conto TV, אותה רשת טלוויזיה לא יודעה שבעיקר משדרת סרטי פורנו ב"שלם-וצפה", שקנתה בזמנו זכויות שידורים למשחקים כמו נאפולי-ולאזניה בגביע אופ"א, או כמו אלבינולפה-סלרניטנה במסגרת סיבוב ח' של קופה איטליה, אבל למעשה לא ממש קיבלה הכרה וכעת היא טוענת בעתירה לבית המשפט "שסקיי איטליה עם הנהלת הליגה חותמת על הסכמים לא שיוויונים".

בקיצור גם הם רוצים חלק מהעוגה....וכך עם העירעור לבית המשפט אולי גם יערערו את הכדורגל כולו. נראה ונחיה.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

aa1.Xxx - דפורטיבו קאלי ואודינזה האיטלקית סיכמו על רכישת 70% מכרטיסו של החלוץ בן ה-19, לואיס פרננדו מוריאל, בסכום של 2 מיליון דולר.לאודינזה יש קשרים מצויינים בקולומביה, בשורותיה משחקים המגן הימני חואן גיז'רמו קואדראדו והבלם כריסטיאן סאפאטה ובעבר רכשו גם את אבל אגילאר שנמכר לסראגוסה. מוריאל פרץ בטורניר הנוכחי כשעלה כמחליף ומאז לא הפסיק לכבוש. מחזור לסיום ומאזנו עומד על 9 שערים ב-10 משחקים לא מלאים, בהחלט מאזן פנטסטי לילד.