חדשות, שמועות והעברות:: 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/7/09.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הזלזול שלי הוא יותר בפרארי מאשר בקבוצה הטורקית. בקיץ שעבר, פרארי דחה הצעות מרומא, אינטר ויובנטוס על מנת לשחק בהרכב בקבוצה איטלקית במטרה לחזור לנבחרת. אחריי עונה טובה מאוד הדבר האחרון שהייתי מצפה ממנו זה לעבור לליגה הטורקית שלמרות ההתקדמות, עדיין לא נמצאת בחמישיה הראשונה.

2. 亚历山大帕托 Member

גם אחרי העונה המעולה שלו בג'נואה לא זז כלום בנושא הנבחרת, אז מה ישתנה בעונה הבאה? בבשיקטאש תהיה לו משכורת משופרת, הוא ישתתף בפרוייקט בנייה נחמד שנעשה שם, ויזכה להזדמנות להציג את עצמו בליגת האלופות. אחרי גיל 30 השאיפות הן כבר לא אותו הדבר ואפשר להבין את הבחירה שסידרה אותו עד סוף הקריירה. למרות זאת זה עדיין לא אומר שאין לו מה לתרום, כי גם בברצאלי זלזלנו בהתחלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/7/09
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבדה-סילבסטרי גלום כשרון ופוטנציאל להפוך לשחקן מהשורה הראשונה. להיות ה"מרקו מוטה" רק בסגול. להזכירך מוטה, היום שחקן שלא רק המיעוט מאמין שמגיע לו מקום בהרכב נבחרת איטליה הבוגרת, הגיע לרומא מהספסל של אודינזה. רומא ראתה את הפוטנציאל, נתנה לו הזדמנות והרוויחה בענק. ולא שמדבר רק בראש המסובב שלי, גם אליבא דקורבינו מדובר בכשרון, אלא שזה לא רוצה/יכול לשים בין 6-8 מיליון אירו שלוטיטו רוצה עבורו. קאסטי באמת שחקן נהדר, אבל כאשר הוא בן 33 אוטוטו, אחרי שנתיים מלאות בפציעות, קשה לי לראות אותו משחזר את אותה עונה עליה דיברת.

4. XabiAlonso Member

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: בולוניה סיכמה את השאלתו של אנדראה ראג'י מפאלרמו.

:aa1: מארקה: אחרי הכשלון לרכוש את צ'אבי אלונסו, ריאל פונים לדה רוסי. הצעה של 30 מיליון אירו כבר על השולחן.

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/09
  6. kadm Member

דה רוסי בחיים לא יעזוב.

7. cazzo Il Capocuoco

עלי סיסוקו, סנגלי יליד צרפת מספר לל'אקיפ הצרפתי כי מילאן ופורטו עבדו עליו ופגעו בו: "הייתה בעיה של כסף בין נשיאי מילאן ופורטו ובשביל להסתיר את הצרות הכלכליות שלהם הם סיפרו שטויות על המצב הגופני שלי. לכן הם המציאו שטויות על מבנה השיניים שלי שיכל לגרום לבעיות שרירים. עליי אמרו קשקושים לא נכונים, דבר שפגע בי. אני מקווה שהקבוצות ימשיכו לדבר על העסקה ולא ישאירו אותי בצד".

http://www.les-transferts.com/wp-content/uploads/2009/06/cissokho.Xxx
    מרגיש מקופח. עלי סיסוקו.

8. AS R Member

אחרי מסע הרכש המטורף שעושים במדריד, הם מציעים על דה רוסי רק 30 מיליון ? הוא שווה לפחות 50, בהשוואה למחירים שבהם הם קנו את רונאלדו, קאקא ובנזמה. זה קצת מעליב אפילו.
    חוץ מזה שלא נראה לי שדה רוסי יעזוב את רומא בעד שום הצעה.

9. cazzo Il Capocuoco

יופי באמת, אולי פלורנטינו יבוא לקנות אותי, יש לי תג מחיר של 5 מיליון אירו, אני מבשל, מנקה, עושה כלים...ארחץ לו את המכונית כל יום. את המזומנים לאבא שלי בבקשה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצעה מגוחכת, נראה שמתחיל להגמר להם הכסף. בכל אופן, כל שמועה על דה רוסי לא באמת שווה התייחסות.

11. riquelme1 Member

למה לא? מה קרה שמעתם פרז התחלתם לשקשק. הגיע הזמן שדה-רוסי יגיע לקבוצה גדולה באמת, לקבוצה ששואפת ולוקחת תארים שנה אחרי שנה(לא, רומא לא כזאת). רומא לא תיהיה בעונה הבאה אפילו בליגת האלופות, וזה אבסורד ששחקן כמו רוסי לא ישחק שם. רוסי צריך להתקדם, רומא כרגע קטנה עליו, ומה גם ששנה הבאה לא נירא שזה עומד להשתנות.

אל תמהרו לפסול שום דבר.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי המארקה :
    plan a - אלונסו
    plan b - דה רוסי
    plan c - אקווילני
    plan d - דיאגוסטינו

לעומת הבדיחה על דה רוסי, האפשרות השלישית של פרז מאוד מטרידה אותי.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין עם מלו עדיין לא קיבל רשמיות,אלא רק דיווחים על רשמיות בגאזטה וכו',למרות זאת אני רוצה לעסוק בעניין כאילו הוא רשמי,ולפנות בכך לקובי,נראה לך,שאם יש ליובנטוס 20 מיליון יורו+מרקו מרקיוני להוציא על פליפה מלו(האפשרות מספר 2,שלא יהיה לאף אחד אחר ספק כי ההצהרות פומביות כמו שהיו על ד'אגוסטינו לא ראינו המון זמן) אז לא היה לה להוציא על ד'אגו? הדבר הזה מוכיח בלי שום ספק שפוצו הוא זה שיצא הטיפש פה,כי כנראה שהוא לא רצה לרדת ממרקיזיו וג'יובינקו. אחר כך אנחנו עוד חוצפנים,סליחה גנבים,סליחה מושחתים,סליחה נגע רע.

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הזה מוכיח שיובנטוס הייתה מוכנה לשלם 20 מליון יורו על מלו ולא הייתה מוכנה לשלם סכום דומה על דיאגוסטינו (ולא שפוצו דרש את ג'ובינקו ומרקיזיו בתמורה) ולכן התחילה את הלחימה הפסיכולוגית הרקובה שלה. אם הייתי מנהל של יובנטוס והיה ברשותי הסכום הנל, גם אני הייתי מעדיף להשקיע אותו במלו שלדעתי שחקן טוב יותר.
    לא שיכנעת.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל למזלנו אתה לא מנהל יובנטוס,ומנהלי יובה רצו את ד'אגוסטינו לפני מלו בוא נסדר את זה סכמתית:
    1.יובה רצתה את ד'אגוסטינו כעדיפות ראשונה(אופציה א')
    2.כחלק מבנית קבוצה יובה בנתה על מלו כאופציה ב'(משמע פחות חשובה ומוערכת מאופציה א)
    |
    V מכאן נובע

3.יובנטוס הייתה מוכנה לשלם על ד'אגוסטינו יותר מעל מלו.
    4.המגעים עם אודינזה נכשלו
    |
    Vנובע מ3 ו4

הם נכשלו בגלל דרישות של אודינזה,שהרי אחרת יובנטוס לא הייתה פונה עליה בכלל והולכת ישר לפיורנטינה עם 20 מליון יורו.

יותר ברור?