חדשות, שמועות והעברות:: 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/7/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

המכירה של פאנדב יכולה להיות עסקה טובה, כל עוד אוליביירה הוא לא השחקן שעליו יבזבזו את הכסף.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובנתיים פיורנטינה הגיעה לסיכום עם רומא על רכישתו של מארקו קאסטי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/7/09
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא צפוי להגיע כמעט בחינם וזו הסיבה שפיורנטינה, שמסתבר מצבה הכלכלי רע מכפי שחשבנו, תלך על האופציה הזו. העיסקה כמובן טרם אושרה.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה אופציה טובה יותר יש לפיונטינה (גם אם לא הייתה במצב כלכלי קשה)? מדובר בשידרוג לא קטן לעמדת המגן הימני ולגיבוי מצויין גם בכל העמדות האחרות בשני צידי הקווים. הייתי מאוד רוצה שישאר ברומא אך בגילו עדיפה לו קבוצה שתתן לו מקום בהרכב.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אומר שהוא רכש רע, רק מצב בו פיורנטינה שרוצה להתחרות ברומא רוכשת להרכב שחקן שהיה אופציה שלישית ברומא מצביע על כוונות, יותר נכון יכולות, לא גבוהות. אני הייתי רוצה לראות את דה-סילבסטרי.
    על כל מקרה, בתקווה שנאטאלי לא הובא להרכב, אני רוצה להאמין שהבאתו של קאסטי תשחרר כסף להביא בלם איכותי יותר.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שזה לא נשמע כל כך טוב, אבל הפערים בין העדיפות הראשונה והשלישית הם נמוכים מאוד. אם קאסטי ישחזר את עונת 2007\2008 בה שיחק בהרכב חלק ניכר מהעונה והיה אחד השחקנים הטובים של רומא, פיורנטינה תרוויח בענק את אחד השחקנים הרב גוניים של הליגה. חוץ מזה, אני לא רואה אף מגן בשוק ברמה של קאסטי (בטח שלא די סילבסטרי) ועוד במחיר כל כך נמוך.

http://www.youtube.com/watch?v=j5xkxweBJaI&feature=related
    רגע בלתי נשכח.

7. 亚历山大帕托 Member

הגאזטה: מילאן רכשה מטרוויזו צעיר נוסף לפרימברה - מתאו ברביני, קשר התקפי בן 18.

TMW: עפ"י החוזה שיש לסיבליה עם החברה של פיני זהבי, כל הצעה על פביאנו בגובה 11 מ' אירו חייבת להתקבל. מילאן תנצל את האפשרות הזאת כדי לנסות לרכוש את החלוץ במחיר נמוך מזה שסביליה נקבה בהתחלה, ויכול להיות שהעניין ייגרר למשפט מאחר שהספרדים מסרבים לעמוד בתנאי החוזה.

8. 亚历山大帕托 Member

לפי הדיווחים בגרמניה, אדין דזקו החליט סופית להישאר לעונה נוספת בוולפסבורג וחתם על חוזה חדש שישפר את שכרו וכעת יכיל סעיף שחרור של 20 מ' אירו. סעיף זה משרת בעיקר את האינטרס שלו מאחר שמילאן היתה מוכנה לשלם סכום גבוה יותר, אך כל ההצעות שלה נדחו.

אני מקווה שגליאני ינקוט בכל הצעדים (כמו לא לבזבז הרבה על חלוץ הקיץ) כדי להביא את הבוסני בעונה הבאה.

9. 亚历山大帕托 Member

:aa1: מתאו פרארי השלים את מעברו לבשיקטאש. ג'נואה קיבלה עבורו 6 מ'.

:aa1: רוברטו גואנה עבר בהשאלה לבולוניה עם אופציה לרכישה.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה פרישות הקיץ..

11. 亚历山大帕托 Member

בשיקטאש היא אלופת תורכיה שהולכת לשחק בליגת האלופות בעונה הבאה. זה יותר ממה שאפשר להגיד על ג'נואה (או רומא), כך שאני לא רואה שום סיבה לזלזול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/7/09
  12. Gnus Avenue Member

כתוב היום משהו בתקשורת האטלקית לגבי עסקה של אבואה+כסף=מאלו?

13. 亚历山大帕托 Member

נשיא פיורנטינה אמר שארסנל מעוניינת ואופציית אבואה נראית לו מתאימה. בינתיים יובנטוס ופיורטינה הסכימו על בעלות משותפת על מרקיוני שעדיין לא הוכרזה כרשמית, ויכול להיות שנרקמת שם גם עסקת מלו.

14. Gnus Avenue Member

יש לפיורנטינה עדיפות לקבוצות? (למכוק אותו לקבוצות בתוך איטליה או מחוץ לאיטליה)?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/7/09
  15. 亚历山大帕托 Member

אי אפשר לדעת, אבל אני בטוח שיובנטוס לא נותנת להם את מרקיוני סתם כך בלי לצפות לאדיבות בחזרה.