חדשות, שמועות והעברות 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Marcelinho, ‏1/1/06.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ואינטר מטפחת? באיזה סרט אנחנו חיים? אנחנו מדברים על הבית הקברות הרישמי של אירופה.

ריאל מדריד זה מועדון ענק שנמצא בסך הכל בתקופה רעה כמו שכל מועדון עובר. אין יותר מריאל מדריד בעולם, אין.

2. SeRgInHo Member

אני לא רואה מצב שבשנים הקרובות ריאל תוכל לתת איזשהו פייט לברסה.התקופה הרעה שאתה מדבר נמשכת כבר למעלה מ-4 שנים(3 שנים בלי שום תואר זה לא צחוק) מאז שפרז הפך לנשיא ומאז הטעות הגדולה של ריאל מזה הרבה מאד זמן שפרז פיטר את המאמן היחיד שיכל להסתדר עם הגלאקטיקוס-דל בוסקה,וזה יממה לאחר שזכה באליפות והגיע לחצי גמר אלופות.
    מאז שפאקטי התמנה לנשיא,אינטר התחילה לעשות רכישות יותר טובות ואתה יכול לראות שהיא לאט לאט משתפרת אם כי הם עדיין לוזרים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/06
  3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אז ריאל לא יתנו פייט לבארסה אז מה? אינטר יתנו פייט? פייט זה מה שחשוב? לשחקן בריאל מדריד זה חלום של כל שחקן. מועדון פאר שעוד תאמין לי, יתן את האמא של הפייט לבארצלונה. פעם אתה למטה, ופעם אתה למעלה.

בריאל מדריד באלאק יהיה סטאר גדול, זו מכה קשה בשבילו שהם ויתרו, החלום של באלאק מילדות זה לשחק בקבוצה זוהרת באירופה, יכול להיות שאם רק אינטר תישאר אופציה, יהיה עדיף לו בהרבה להשאר בבאיירן, וזה מה שהוא יעשה.

4. SeRgInHo Member

שיגיע לריאל מדריד,אין לי אם זה בעיה.הוא אמור להיות שם סטאר גדול?גם בקהאם היה אמור להיות כזה..

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בקאהם סטאר, למרות שהוא שחקן גרוע. גם באלאק סתם אפס, אבל מי היה מסתכל על בקאהם באינטר?
    אינטר בשביל באלאק זה לא המעבר החלומי שהוא רצה, באיירן כבר הרבה יותר נוצצת.

וריאל מדריד סיימה מקום שני בספרד, אינטר שלישית באיטליה... לא מבין איפה הבעיה, אתה אומר שריאל טובה יותר בעצם לא?

6. SeRgInHo Member

לדעתי אם רק אינטר וריאל רודפות אחריו אז עדיף לו כבר להישאר בווארי.

7. Riki Member

אנחנו מזה סוטים מנושא הטופיק (לירן לא להתעצבן) אבל מה הקשר רבותי ?
    בקס שחקן בעל מעלות אחדות, הוא פשוט לא מתאים לריאל. סגנון המשחק שלו וגם העובדה שמהרגע שהבאנו אותו הסבנו אותו לתפקד בעמדה שונה ממנה הוא שיחק במנצ'סטר.
    לריאל יש הרבה בעיות בסגל, בהנהלה וכו'... אי אפשר להטיל את האשמה עליו, אבל אפשר בברור לומר שהוא לא מתאים לריאל נקודה.
    בקשר לבאלאק, העמדה הכי בעייתית אצלנו כרגע מהסיבה הפשוטה שאין לנו אף שחקן מתאים וכשרוני מספיק לשחק בה היא קשר 50/50 שכידוע לכם באלאק מלבד העובדה שהוא חתיך עולמי הוא בין היתר יתאים לעמדה הזאת כמו כפפה.
    הוא קשר התקפי/הגנתי בדיוק מה שריאל צריכה, אז אפשר לומר בבטחה שבריאל צפויה לו הצלחה שכמובן תתקיים במידה ובריאל יחזקו עמדות נוספות בסגל הרעוע שלנו ובכך באלאק יוכל להשתלב בקבוצה מצוין.
    הוא לא מי שיפתור לריאל את כל הבעיות, הוא אחד מהפתרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/06
  8. ASROMA Member

שאלת השאלות בכדורגל העולמי היא לאן יגיע באלאק.
    לדעתי הוא פשוט יושב מושלם על ריאל מדריד , מכל הבחינות גם מקצועית וגם שיווקית.
    אצל אינטר הוא יהווה חילוף מושלם ואף יותר טוב מורון שעוזב בסיום העונה וחוזר לארגנטינה.
    חבל שמנצ'סטר ירדו ממנו , כנראה שהדרישות שלו גבוהות מידי בשבילם.
    אני מקווה שהוא לא ישאר בבאיירן , מעבר שלו לכל קבוצה משנה מאוד את יחסי הכוחות באירופה מה שגם אני לא נמנה על אוהדיה של באיירן בלשון עדינה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מרסליניו רוצה לשאלקה!
    זה אומנם לא שמועה שכן אלו דברים שנאמרו מפיו של השחקן , אבל בין המועדוננים לא התחיל אפילו מו"מ , ולמרסליניו יש עוד חוזה עד 2007 בהרטה ברלין.
    הכוכב הגדול של הרטה ברלין ועל שמו מכונה המנהל האגדי שלנו בפורום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx , מדבר על נטישת הספינה הפיננסית הטובעת של הרטה ברלין!
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/32/42/93/6x306x153x8,property=original.Xxx
    למרסליניו האף גדוש כבר מהרטה, הוא רוצה לשחק עם לינקולן במדי שאלקה
    מרסליניו הצהיר :" שאלקה זה המועדון האהוב עלי בגרמניה, הביקורים בגילזנקירשן מעבירים בי תמיד צמרמורת, הניהול של הקבוצה הוא ברמה הגבוהה ביותר, וחוץ מזה חברי הטוב לינקולן משחק שם.
    השאלה הגדולה האם שאלקה תחל במגעים עם הרטה בנושא שכן רמז עבה מהשחקן כבר הגיע!
    מרסליניו מוסיף " שאלקה זה המועדון הטוב בגרמניה!" אם זה לא מספיק לראשי שאלקה , אז כנראה שהם לא מעוניינים, בכל אופן כדי לבדוק את הגיזרה הזאת!

* מעניין האם שמו של עומר ישתנה בקרוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/1/06
  10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא ולינקולן משחקים על אותה משבצת ואין מקום לדעתי לשניהם. ובכל זאת אחד השחקנים הטובים בבונדסליגה שמגיע לקבוצה שלך תמיד מבורך.

11. erhxympt Member

הוא חלוץ לינקולן פליימיקר ( או יותר נכון באגף שמאל )

12. Marcelinho Member

מרסליניו קשר התקפי...

ואורי אני לא הייתי אומר שאין לשניהם מקום באותה קבוצה... אומנם שניהם קשרים התקפיים עם סגנון משחק די דומה, שניהם וירטואוזים, חצופים על המגרש ובעלי יכולת מסירה וקריאת משחק מהגבוהות ביותר, אבל כיום ששאלקה משחקת ב4-5-1 שלה מרסליניו בהחלט שיכול להתשלב כקשר התקפי... אני אישית בכל אופן יכול להבין את הברזילאי ואת רצונו לעבור עם כל הצער שבעניין - הוא שחקן מהטובים בגרמניה, שחקן העונה של 2004-2005, מגיע לו יותר מהצרות הבלתי נגמרות של המועדון מברלין. עוד סיבה אפשרית לרצון בשינוי במועדון אצל מרסליניו היא הריב שהוא יצר בקבוצה, שלאחריו הצהירו שחקנים שהוא לא מספיק אחראי לאחר שזעמו על האדום הבלתי מוצדק שהוא קיבל.

הקטע הוא שאני לא חושב שמרסליניו יעזוב בסופו של דבר מ2 סיבות מרכזיות. הראשונה, היא עקב העלות הגדולה ששאלקה תצטרך לשאת בה. שאלקה בד"כ מחתימה את שחקניה כשהם מסיימים את החוזה, מה שגורם לכך שהיא לא משלמת לקבוצה הקודמת של השחקן... במקרה של מרסליניו, כמו שלירן אמר 2 הצדדים חתומים על חוזה עד 2007. מכיוון שמרסליניו כבר לא ילד, אני לא חושב ששאלקה תרצה להחתים אותו עוד שנתיים, מה שאומר שאם המעבר ייצא לפועל, שאלקה תצטרך לשלם להרטה סכום כספי גדול שיצדיק את העסקה, ובנוסף, חוזה שמן לברזילאי... לא חושב שזה יתממש. הסיבה השנייה היא האהבה של האוהדים ותושבי ברלין למספר 10 שלהם. מרסליניו העלה את הקבוצה בדרגה, גרם לה להצליח ולהעפיל לאופ"א כמעט לבדו, כשהוא כובש מספר מכובד של שערים ואף זוכה בתואר שחקן העונה נכון לשנה שעברה. אני בטוח שהוא לא יוותר בקלות על כל מה שהוא צבר בתקופתו בהרטה, במיוחד שמעבר לשאלקה בגילו יכול לגרום לו ל"מקרה אאילטון", שאחרי עונה מוצלחת במועדון קודם בשאלקה הוא ייקבר ובגלל מזגו החם ידרדר ויעלם מהכדורגל הגרמני....

מקווה מאוד שמרסליניו יישאר, אחרת בברלין רק יחלמו על אופ"א. אני בכל אופן מאמין שזה לא יקרה.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלקה לא תשחק בשנה הבאה 4-5-1. וגם העונה ראמניק תמיד שיחק עם 2 חלוצים. מה שיקרה עכשיו עם המאמן הטרי אני לא יכול לנבא.

14. Marcelinho Member

לך תדע מה יהיה בעונה הבאה... עוד לא ברור מי ייאמן את המועדון אז השיטה בוודאי שלא ידועה לנו כבר עכשיו

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא סתם מביאים את אלטינטופ כאשר כבר יש לך בסגל את קוראני ואת לארסן, שלא להזכיר את אסאמואה (שיכול לשחק גם בכישור). וסאנד נראה לי עוזב.