חדשות, שמועות והעברות - עונת 2010-11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י RubberSoul, ‏24/7/10.

1. xavi6 Member

עכשיו בטח גם אם היא תשחק חרא אתה תבלבל את המוח שלה מגיע להישאר כי היא הוציאה הכי הרבה כסף. חכה אני יבדוק מה מצב האיצטדיון שלה, גם זה שיקול להאם מגיע לה להישאר בליגה או לא...

בכל אופן, זה טמטום להוציא עליו כ"כ הרבה, עם כל הכבוד לטרזגה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/10
  2. riquelme1 Member

לחטאפה יש איצטדיון קטן יותר מבלבומפילד וקרית אליעזר, והיא קבוצה שאני אוהב ומעריך, למה? כי היא קבוצה עם שאיפות שמוציאה כסף, עושה רכישות חכמות, וכו' וכו', מה הקשר לאיצטדיון בדיוק?

ברור שאני יעדיף קבוצה כמו הרקולס שעולה ליגה ותורמת לרמה של הליגה, מאשר קבוצה כמו חרז ש70 אחוז מהסגל שלה הם שחקני זבל שמושאלים מקבוצות קטנות ועם תקציב קטן יותר משל הפועל ת''א, באה לעביר עונה ולרדת ליגה.

עם היא תשחק חרא ותבייש את הליגה בהחלט אני יבקר אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏26/8/10
  3. xavi6 Member

לא ראיתי קבוצה ששיחקה יותר חרא מסרגוסה ועדיין רצית שהיא תישאר בליגה. הכל אצלך זה השם, זה כמות הכסף, יותר מסביב מאשר על המגרש. כמו עם צ'יגריני הזה. לא הכרת אותו עד לפני חודש. גרנדה צ'יגריני אעלק...

4. riquelme1 Member

לפעמיים מספיק נגיעה בשביל להבין על איזה שחקן מדובר, צ'יגאריני הוא בדיוק השחקנים מהסוג שאני אוהב, ב10 דקות של משחק אפשר לראות את זה.

5. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/08/25/ocio/apuestasdeportivas/1282748429_0.Xxx

בספרד כבר יודעים: אלוורז יהיה המאמן שיפוטר ראשון. לא, אין מדובר באיתות מהנהלת סביליה, לפחות לא כרגע, אך סוכניות ההימורים בספרד הציבו את אנטוניו אלוורז כמאמן בעל הסיכויים הגבוהים ביותר להיות הראשון לפנות את משרתו(1:3), בעקבות ההדחה מליגת האלופות מן הסתם. שני אחריו ניצב ויגו, מאמנה של העולה החדשה הרקולס, שאומנם מכוונת גבוה ברכש אך לקבוצה יש לא מעט בעיות ורק. מיגל אנחל פורטוגל סיים את העונה שעברה בצורה חלשה וגם הוא ניצב גבוה ברשימה - במקום הרביעי, אחרי מאמנה של לבאנטה, עוד עולה חדשה. לוטינה נמצא גם הוא חזק ברוטינה. מי במקום האחרון? - זוז'ה מוריניו כמובן, הוא אפילו הקדים את פפ גוארדיולה שמדורג במקום הלפני אחרון, על-אף ששניהם עם אותו יחס: 1:100. קיקה, במפתיע בהתחשב בהיסטוריות הפיטורים באתלטיקו, במקום השלישי מהסוף. מיצ'ל(9) וקמאצ'ו(10) נמצאים במקומות טובים באמצע. הדירוג המלא למעוניינים.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קלאודיו מורל רודריגס בן ה-32 חתם בדפורטיבו לה קורוניה בהעברה חופשית לאחר ששוחרר מבוקה ג'וניורס הארגנטינית, זאת למרות הופעה סבירה במונדיאל. משחק לרוב מגן שמאלי, אך יכול גם לשחק בלם ובעברו אף תופקד מספר פעמים בקישור (כיום כבר לא מומלץ). שחקן מלוכלך, אבל כזה שמשקיע ועובד בשביל הקבוצה, בעל טכניקה סבירה. בשנתיים האחרונות נמצא בירידה חדה בכושרו וכבר די איטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/10
  7. xavi6 Member

הוא לא שיחק באספניול?

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא חושב, בגיל 32 זו תהייה הפעם הראשונה שהוא ישחק בקבוצה מחוץ לארגנטינה (למרות שהוא פאראגוואי)לאחר ששיחק בסאן לורנסו ובוקה.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פרנאנדו קאבנאגי, חלוצה של בורדו, יחתום ככל הנראה במאיורקה. בצרפת הוא היה בכלל לא רע והציג גם מספרים יפים (גול לשני משחקים כמעט), אך מסיבה שלא תמיד הייתה ברורה לי מיעט לשחק בשנה האחרונה. חלוץ נחמד לקבוצת מרכז טבלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/10
  10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאבגול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

11. riquelme1 Member

הוא עוד לא חתם. אבל עם כן רכישה טובה של מיורקה.

12. riquelme1 Member

הוא חתם והוצג אתמול, חלוץ לגיטמי לליגה הספרדית שלטעמי יכול להגיע ל10-15 שערים.

אקס אתלטיקו מדריד, פלורן סינמה פונגול חוזר לליגה הספרדית, אחרי שרק בעונה שעברה נמכר לספורטינג ליסבון אבל לא הצליח להתאקלם בפורטגל. הצרפתי הושאל לסארגוסה עם אופציה לרכישה של 5 מיליון יורו.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

סקילאצ'י בסופו של דבר חתם בארסנל??

14. REAL MADRID Member

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

טרזגה בסופו של דבר נוחת בהרקולס..חיזוק מצוין וחלוץ ענק שאני מאוד אוהב