חדשות, שמועות והעברות - עונת 2010-11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י RubberSoul, ‏24/7/10.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

המשכתי מהלינק של אנגונגה ללינק נוסף שהיה שם
    ורפא נדל מצטט אותך שם. פחות או יותר.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מאלאגה מחתימה את החלוץ האורוגוואי סבאסטיאן פרנאנדס. "פאפליטו" בן ה-25 שיחק מעט בשורות נבחרתו במונדיאל, מדובר בשחקן שמשחק לרוב לצד חלוץ הרחבה, הוא קטן פיזית, עובד קשה בשביל הקבוצה בחלק הקדמי ומאוד לא אנוכי. שחקן שאני אישית מאוד אוהב בגלל אופיו, על המגרש ומחוץ למגרש על פי הרושם שקיבלתי מראיונות ודיווחים, אך אני מתקשה להאמין שהוא יצליח בספרד לצערי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/7/10
  3. xavi6 Member

אחחחח...יאגו פלקאו, הכישרון האבוד, אחד החברים הכי טובים של בויאן אשר צמח איתו ופינטזו כבר על שתיהם בבוגרים ביחד, עוזב את יובה ועובר לויאריאל. אני הולך להיסתכל על הילד בזכוכית מגדלת. רק שיפרוץ, כמה שהתאכזבתי כששמעתי על הדיווחים שהוא פשוט נפל ובויאן המשיך לצמוח. זה ילד אבוד, לא ססק או פיקה שברחו מרצונם למרות שבנו עליהם. עליו לא בנו, הוא נהפך לשחקן ספסל...

http://www.youtube.com/watch?v=yrYBduw3MkI&feature=related

מה שהוא ובויאן היו עושים בזמנו כשהיו זאטוטים...

4. Pirlo59 Member

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

6. riquelme1 Member

במה פארחה נופל מגודין? פארחה אחלה בלם.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אם הוא אחלה אז גודין אחלה בחלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx לדעתי גודין עולה על פארחה בכל אספקט של המשחק, בלי קשר לכך שפארחה לא בלם רע. בנוסף, הוא צעיר בשנתיים ושחקן קבוע בסגל נבחרתו, דבר שבמחשבה לעסקה עתידית מגדיל את פונטציאל הרווח.

8. riquelme1 Member

מכבד את הדעה שלך, אבל אני ראיתי את שתיהם לא מעט פעמיים, ולדעתי ניקו פארחה לא נופל מגודין בכלום, לדעתי המונדיאל עשה מגודין הרבה יותר מימה שהוא, בויאריאל הוא לא היה כזה מדהים הוא היה טוב אבל לא מדהים, םע הרבה משחקים רעים מאוד. מורניו אגב גם חושב כמוני, הציעו לו את גודין אבל הוא סירב בתוקף.

פארחו הוא גם שחקן נבחרת, אבל יש הבדל בין אורגוואי לארגנטינה, לא כל מי שמספיק טוב לאורגוואי הוא מספיק טוב לארגנטינה, ככה שזה לא אינדקציה לכלום, לבאנגה שלא היה בסגל למונדיאל(שלא בצדק) יש מקום בטוח בהרכב נבחרת אורגוואי.

גודין לא בלם לרמות הגבוהות ביותר, ככה שאני לא מאמין שיגיע לקבוצה גדולה. המחיר שויאריאל רוצים עליו הוא מחיר מוגזם מאוד, לעומת זאת פארחה ב9 מיליון יורו זה מחיר הגיוני מאוד של בלם צעיר(שנתיים זה לא הבדל משמעותי כל כך).

בלי קשר, אבידה גדולה לאספניול ולליגה בפרט, שחקנים כמו פארחה הם שחקנים נחוצים בליגה, אספניול עושה רושם רע מאד בחלון העברות הזה, והתחלשה מאוד עד כה, ומביאה אפסים כמו דאטולו. מי שצריך לשלם את המחיר הוא פוצ'טינו שלדעתי לא יחזיק עד העונה הבאה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/10
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עמי גם אני ראיתי את שנייהם, זו הערה מיותרת ולא חשבתי אחרת.

לא נופל בכלום, הגזמת - במה פארחה לא נופל מגודין?
    * קריאת משחק - לדעתי הוא נופל ממנו בהרבה.
    * משחק ראש - גודין יותר טוב.
    * מהירות - גודין יותר מהיר.
    * טיפול בכדור - גודין יותר טוב ולדעתי בהרבה.
    * כח - פה אולי פארחה לא פחות חזק (או חטוב כמו שפרשן ישראלי מבלבל)
    * אחד על אחד בהגנה - פארחה בוודאי לא יותר טוב, אולי לא פחות.

אז גודין לא היה מדהים בויאריאל, בסדר, גם פארחה לא היה מדהים באספניול\ארחנטינוס, לעתים הוא אף היה גרוע. מוריניו? ואם היו מציעים לו את פארחה הוא היה מסכים לדעתך?

פארחה לא שחקן נבחרת, הוא התגלגל לשם בטעות מספר פעמים ושיחק במשחק רשמי רק בנבחרת האולימפית אם אני לא טועה, זה קורה, אפילו גרועים ממנו הגיעו לשם לאחרונה. אבל זה לא קשור למה שאמרתי, שים לב לתגובה הקודמת שלי, כתבתי בפירוש שעובדת היותו שחקן נבחרת מגדילה את הסיכוי לרווח במכירה עתידית (כמו גם הגיל), לא דיברתי על כך שזו אינדקציה מקצועית למשהו.

הנקודה שציינתי בהשוואה בינהם לא הייתה במטרה לפתח דיון על האם גודין בלם לרמות הגבוהות או לא, אלא לציין שהוא בלם יותר טוב מפארחה. כמו ש-18 מיליון על האורוגוואי זה מוגזם, כך גם 9 מ' על הארגנטיני זה מוגזם

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/7/10
  10. riquelme1 Member

אתה צודק, לפארחה עדיין לא שיחק בנבחרת הבוגרת, למרות שלדעתי הוא זומן פעם ופעמיים. לדעתי פאחרו לא פחות טוב מדמקליס והיינצה לדוגמא ששיחק בלם לא מעט פעמיים, אלב בסדר לפי מארדונה זאנטי ובאנגה לא מספיק טובים בשביל הנבחרת.

אני משאר שלא, אבל לא אמרתי שפארחה הוא בלם לרמות הגבוהות ביותר, פארחה הוא בלם סוג ב' בדיוק כמו שגודין הוא כזה, שתיהם בלמים שווים בצורה כזאת או אחרת, ההפרש בינהם רחוק מלהיות 10 מיליון יורו, עם פארחה שווה 9 גודין בחיים לא שווה 18 מקסימום 10.

בקשר להשוואה, טיפול בכדור דווקא לא רע בכלל יש לפארחה, ראיתי אותו עולה לא מעט את להתקפות אצל אספניול ההגנתית להחריד של פוצ'טינו, הוא לא בלם רשלן שלא יודע לטפל בכדור, לעומת זאת גודין? טכניקה זה מילה גסה.

אני חושב שהם שחקנים פלוס מינוס באותה רמה, אני אפילו היתי מעדיף את פארחה אבל זה כבר עיניין של טעם. בכל מקרה, עם אתלטקיו אכן תרכוש את גודין ב18 מיליון יורו, גם בשתי תשלומים היא פריארית.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/10
  11. RubberSoul Member

:aaa21: חוזה מאלדונאדו עובר בהעברה חופשית מספורטינג חיחון לקרטחנה מהליגה השנייה.
    :aaa21: דויד קורטס עוזב את חטאפה וחותם בעולה החדשה הרקולס.
    :aaa21: אחרי 15 שנים, ראול טאמודו עוזב את אספניול וחותם בסוסידאד.

12. noamvcf Member

מישהו יכול לעדכן אותי במהלך השבוע האחרון בבקשה?
    הייתי מנותק ואים לי שמץ של מושג מה הלך..
    ומישהו גם יכול בבקשה להסביר מה פשר העניין שמרצ'אנה עבר לוויאריאל?!?! :aaaprot: ולנסיה קיבלה לפחות סכום מכובד?

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/10
  13. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2010/08/01/futbol/equipos/real_sociedad/1280670911_extras_portadilla_0.Xxx

"אני מקווה לשכוח מהעבר ולחיות את ההווה". אין ספק שראול טאמודו עזב את אספניול בטונים צורמים אחרי שסבל מיחס מעליב בעונה שעברה על-אף היותו סמל גדול, והוא מוכן להתייחס כרגע רק לקבוצתו החדשה, ריאל סוסיאדד, שעלתה זה מעתה מהסגונדה. "אני רחוק מאוד מפרישה ואשמח להעביר כאן הרבה שנים", הצהיר טאמודו כשהוצג כשחקן סוסיאדד. החלוץ פירגן לאוהדים ואמר - "זו אחת הסיבות שהגעתי לכאן, מדובר בקהל תומך מאוד שגורם לשחקנים לייצר עוד אנרגיה". "הציפיות הן להישאר בליגה ולשחק לכיף כמה שיותר מחזורים. אנחנו רוצים לפתוח חזק את העונה ולשמח את הקהל", הצהיר טאמודו כשנשאל לגבי יעדים. נשיא סוסיאדד, לורנצו חוארוז, שיבח את טאמודו ואמר - "אנחנו גאים שהוא בחר בנו, הרקורד הנפלא של טאמודו מדבר בעד עצמו. כבר הרבה זמן שסוסיאדד לא צירפה שחקנים מהלבל הזה". החלוץ שיחגוג בקרוב יום-הולדת 33 כבש 130 שערים באספניול ב-340 משחקים וזכה עימה בשני גביעים.

הצורה בה אספניול נפרדה מטאמודו היא מבישה ועל-כך לא אוכל לפרגן לפוצ'טינו גם אם יצעיד את אספניול קדימה. טאמודו הוא השחקן הגדול ביותר בתולדות אספניול והגיע לו יחס אחר. אני בטוח שבמידה ויצליח להימנע מפציעות - הוא יבקיע לפחות עשרה שערים. בכלל, לסוסיאדד יש חוד מצויין בהשוואה לקבוצת תחתית - גם טאמודו וגם יורנטה שווים קרוב ל-30 שערים. טוב שסוסיאדד מתחזקת ואני מקווה שתישאר בליגה, היא קבוצה חשובה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/10
  14. RubberSoul Member

:aaa21: ויאריאל החתימה את קרלוס מרצ'נה, אלוף העולם הטרי.שילמה לולנסיה 2.5 מיליון יורו.
    :aaa21: אדריאן קולונגה, שחקנה בשנתיים האחרונות של רקראטיבו, שהושאל בחצי העונה האחרונה לסראגוסה, עוד תוצר של מחלקת הנוער המצוינת של ספורטינג חיחון, עובר לחטאפה ויהיה מחליפו של רוברטו סולדאדו שעבר לולנסיה.רקרה תקבל 2 מיליון יורו.
    :aaa21: קפה של חטאפה עושה את הדרך ההפוכה לרקראטיבו, תמורת השאלה לעונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/8/10
  15. noamvcf Member

איך לעזאזל מכרו את מרצ'אנה ב2.5 מיליון יורו!!!
    נכון שהוא מבוגר אבל זה סכום כל כך נמוך ושולי שזה פשוט לא שווה