חדשות שמועות והעברות:: איטליה 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/7/10.

1. 亚历山大帕托 Member

:aa1: רשמי: סבסטיאן ג'ובינקו הושאל לפארמה עם אופציה לרכישת חצי כרטיסו.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: קשר פאלרמו שהיה מושאל בעונה האחרונה לבולוניה רוברטו גואנה (29) חתם בקייבו.

3. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בונים עליו שם ואני מקווה בשבילו שסוף סוף יעשה את הפריצה המיוחלת. אני סבור שאם הוא יממש את הפוטנציאל שלו בהרכב הראשון אז הוא יכול להמשיך לפתוח גם אצלנו. שיהיה לילד בהצלחה.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: חואקין לאריביי, חלוצה הארגנטינאי של קליארי בשלוש השנים האחרונות, יושאל לעונה הקרובה לקולון הארגנטינאית עם אופצייה לרכישה. בשלוש שנותיו בקליארי ובאיטליה, לאריביי בן ה 25 לא השאיר רושם חיובי כל כך- ב 59 הופעות הוא הבקיע רק חמישה שערים. ב 2009 הוא גם כן הושאל לאררגנטינה לולס סרספילד.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: עוד אורגוואי בסריה A: הגאזטה דלו ספורט מדווח שבולוניה רכשה מפנירול את הקשר בן ה-19 גאסטון ראמירז. פנירול יקבלו 5 מיליון אירו תמורתו, בעוד השחקן עצמו ישתכר בחצי מיליון אירו לעונה.

אליאס, אתה הבא בתור!

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/10
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משבר באורוגוואי!!!

גל הגירה לאיטליה מדללל את האוכלוסיה במדינה הקטנה, הקופה מתרוקנת ואין מי שיקנה את כל הז'רבה מאטה. נשיא המדינה מטיל את האחראיות על המשבר על נשיאי קבוצות מרכז הטבלה באיטליה וטוען שמדובר בחוסר אחריות משווע מצידם :aaaprot:

וברצינות, 5 מ' אירו על הילד ומשכורת של חצי מיליון...לא יודע, ראיתי אותו במונדיאליטו ומעט מאוד בפניארול, באורוגוואי מדברים עליו כעל פרוספקט כשרוני ומבטיח מאוד לעתיד, אני ראיתי ילד עם ביצים, שנלחם קשה ומתאמץ מאוד (מדובר בשחקן התקפה) אך לא מבריק עם הכדור. אולי זה קשור למשחקים עליהם נפלתי, אבל ככה או ככה, סכומים כאלו ממועדון עם תקציב צנוע יחסית זה תמוה. מבחינתי זה חבל כי אני מבין מכך שאין שום סיכוי כבר לדיאגו פרס להגיע, בשל תקנון "האורוגוואי אחד ב-5 מ' ולא יותר".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/8/10
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: קשר גאנה ובולוניה סטפאן אפיאה (30) עבר לעולה החדשה צ'זאנה בהעברה חופשית.
    :aa1: גם שחקן ההגנה של היווני של ג'נואה פנאגיוטיס טחטסידיס (19) ישחק בצ'זאנה בעונה הקרובה.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: מכה קשה לפארמה: דנאילה גאלופה נפצע קשה במשחק האימון מול שחטיור דונייצק ולפי ההערכות הוא צפוי לחזור למגרשים רק בינואר.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/10
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: מאסימו גובי חתם בפארמה. למרות שהיה נראה שגובי על סף חתימה ברומא, ברגע האחרון שינה את דעתו וחתם בצהובים-כחולים.

שיהיה לו בהצלחה. הייתי מעדיף שישאר אצלינו, אבל אני וקרבינו לא חושבים אותו הדבר.

10. Joel Gion Member

גובי, בוז'ינוב, ג'ובינקו - יופי של מרקאטו של פארמה עד עכשיו. השאלה איך הם יסתדרו בלי גאלופה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: צ'זנה השאילה מליברפול את שוערה הברזילאי דייגו קבאליירי בן ה-28, עם אפשרות לרכוש את כרטיסו בסיום תקופת ההשאלה.

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש שמועות על שיתוף פעולה עם יובה בנוגע לדאנילו פריירה, ילד פורטוגזי מבנפיקה שנחשב לאחד הכישרונות הכי גדולים שם (שייך לאנדר 19). המטרה היא שיובנטוס תרכוש אותו ותשאיל אותו מיידית לפארמה. לפי מה שאומרים הוא אמור להיות לאפ פחות מוכשר מגאלופה, אבל כנראה גם הרבה יותר בוסר ואני מקווה בשביל פארמה שהידיעה נכונה רק חלקית ושהיא לא מתכוונת לבנות על הילד הזה שיחליף את גאלופה בזמן שזה פצוע.

על הנייר אני מצפה דווקא מגובי להחליף את גאלופה במרכז הקישור, כמה שעשה מדי פעם בפיורנטינה. אני לא חושב שהוא טוב יותר מאנטונלי שמשחק בכנף שמאל של הפרמזאנים ואין לו מקום בהרכב בתור מגן שמאלי.

13. Joel Gion Member

אנטונלי מועמד לרומא שמחפשת גיבוי לריסה (האופציה הראשונה הייתה גובי, אבל זה כבר לא רלוונטי כאמור) ויש מצב שגם מארוטה ינסה לרכוש אותו במידה והעסק עם אאוגו לא יתקדם. ככה שנראה לי שגובי כן ישחק בצד שמאל. גם בלי קשר לאנטונלי, לדעתי גובי לא מתאים למרכז הקישור (בטח שלא כמחליף לגאלופה) וצריך שם שחקן דינאמי ויוזם יותר. אולי דזמאילי?

14. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שגאלופה עד כדי כך יוזם, אבל הוא כן דינמי (לעיתים בצורה בלי רגילה) וזה באמת משהו שגובי לא יכול לספק לפארמה. העניין הוא שהדינמיות הזאת אפשרה לגאלופה לתפקד יחד עם מורונה בתור השחקן שעוזר בצד ההגנתי (הקפטן עם קשיחות, גאלופה עם תנועה וחסימת דרכי היריב) וזה תחום שבו גובי בהחלט יכול להחליף אותו לדעתי, גם אם לא בדיוק באותו אופן שבו גאלופה תרם למאמץ.

יהיה לי מוזר לראות את אנטונלי עוזב את פארמה כדי להוות גיבוי לריסה (שנוטה להחמיץ משהו כמו רבע שעה בעונה ולעולם לא מתעייף).

דזמאילי לא נהרג בהפצצה של נאט"ו בקוסובו או משהו כזה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/10
  15. Joel Gion Member

אני זוכר איך פארמה ופאלרמו רבו עליו אחרי הירידה של טורינו. שחקן מאוד מוכשר, אולי השנה תגיע הפריצה המיוחלת שלו.