חדשות ליגת העל 05\06

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י robson, ‏25/9/05.

1. אלסנדרו דל פיירו Member

טוב נעשה קצת סדר בבלאגן....
    כנראה שיוחאי אהרוני יחזור לחיפה ואת מקומו יתפוס בעל הבית החדש אלי ביטון...
    דבר שני אין לי כל ספק בכלל שבן לוז ומשה ביטון יכולים לשחק בקבוצת צמרת בארץ הם לא נופלים משום שחקן בארץ.
    לראובן עובד הבעייתי והזלזול שלכם בכשרון שלו אני לא דואג כלל..
    כשניצן שירזי צריך הוא מביא על הראש גם אם זה לבטורינה לוז ביטון וכו'.
    ראובן עובד לא פתח את העונה בגלל כמה סיבות ואחת מהן היא שקודם כל עד שהוא לא יוריד לפחות 3 קילו הוא לא יהיה בסגל.
    בקשר למשמעת שלו תסמכו על ניצן שירזי הוא ידאג לו הוא יחנך אותו..
    בקשר לכישרון השנה אם עובד לא פורץ אין לו מה לחפש בליגת העל לפי דעתי אני יוצא מנקודת הנחנה שהוא יספק במידה די טובה את המצופה ממנו..ויתרום את החלק שלו.
    בן לוז מאז שנפצע נעלם עדין מנסים למצוא אותו אך ללא הועיל. נקווה שהשנה הוא יספק את הסוחה ולא הוא יירד לספסל ועובד יעלה במקומו.
    על מי שחבל לי עליו באמת זה על אלירן עטר.
    דרך אגב משה ביטון שנה שעברה הגיעה במטרה אחת לעלות מהספסל במקום לימה הקבב ואיך גיבורים נפלו.. בסוף הקבב ירד לספסל וביטון לקח את ההזדמנות בשתי ידיים..

סמואל אטו - אחי,לפי דעתי אתה טועה טיפה אלי ביטון לא יעלה ישר בהרכב הראשון כבר במשחק הראשון שלו ניצן לא עושה הפליות מי שמשקיע באימונים ונותן את התפוקה הוא זה שעולה בהרכב וגם אם לא אז הוא זוכה לדקות משחק. ובני יהודה כבר לא שכונה כמו שהייתה הסטיגמה הזו תישאר לעוד הרבה שנים..
    בני יהודה כבר לא אותה בני יהודה של פעם!

סיטי- למה נראה לך שאלי ביטון יכנס ישר להרכב הראשון?
    למה שראובן עובד בא הוא פתח ישר בהרכב? לא. עבודה קשה בטוח תיהיה לו כדי להגיע למה שכולם כבר חושבים שיש לו בכיס אני מקווה שניצן לא חשוב כמוכם חחחח.

תראו אני לא חושב שאתם מעריכים מספיק את בני יהודה אתם יותר מידי מזלזלים בבני יהודה
    וזה לא רק אתם בני יהודה נוצרה סטיגמה של קבוצה לא מעניינת מידי שוב עונת דשדוש או בתחתית... חבל.
    בני יהודה לא כזו.. בבני יהודה יש שחקנים לפי דעתי שוב שלא נופלים משאר שחקני ליגת העל.
    אם זה גפני שאני מאוד מעריך אותו (הוא עוד יגיע רחוק.) לוז בטורינה אברבנל ביטון דג'אני לוקמן ועוד..
    השנה בני יהודה יפתיעו לטובה אבל שוב אני לא אופטימי מידי כי גם מקום שישי יספק אותי.
    ומקום רביעי יספק אתכם ואולי תרדו מהסטיגמה שבני יהודה כבר לא עגלות,תחתית,שכונה ולא מכניסים ישר שחקן חדש לתוך ההרכב ישירות עדין ניצן לא אלי אוחנה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/9/05
  2. גל2 Member

לופא קדוש חתם בסכנין כבר יש יורדת בטוחה אכשו לופא מי שמוריד קבוצות ולא מעלה אותם גם יניב אברגיל וגם לופא קדוש זה יותר מידי רע מסכנה סכנין!

3. Alexander Hleb Member

מה קרה מה אתה אוהד מאוכזב של הפועל ב"ש?
    לופא המאמן הכי טוב שסכנין יכלה למצוא היום ואם הם ירדו ליגה זה בגלל שהם חרא קבוצה עם חרא שחקנים

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אי אפשר לדבר על זה גם בדיון של סכנין וגם פה
    נראה לי הדיון של סכנין מתאים יותר.

5. barakrom Member

לופא הוא מאמן בהחלט ראוי לסכנין. איש עבודה צנוע, מקצועי ונחוש. סכנין תתברך במאמן שכזה והלוואי שלא תרד ליגה-הלוואי

6. ReL Member

לא הוא אוהד מאוכזב של הפועל כפר סבא

7. barakrom Member

נדבר במחצית העונה-אם יש לסכנין צ'אנס בלי מגרש בית וסגל ראוי שלמו-זה רק קדוש

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר יותר שייע או לנדאו...

9. John Barnes Member

אלי ביטון הוא התוצאה של מאמן גרוע שיום אחד ייתן לך את כל הקרדיט שבעולם, ואחרי יום ישכח שאתה קיים. אחד השחקנים הכי מוכשרים שיצאו לנו ממחלקת הנוער בשנים האחרונות נהרס ע"י מר קלינגר. עם לוין הוא פרח והיה אחד הקיצוניים הכי טובים בליגה, וכחלוץ היה מוכשר לא פחות. בעונת 02-03 הוא נרקב באגף ימין, ובמקום להחזירו לעמדה המקורית (חלוץ) ולהחזיר לו את הביטחון. קלינגר נתן לו לפתוח משחק אחרי משחק כקשר ימני. הפריחה של לירן כהן רק הרעה את המצב, ולמרות שהחלוצים היו איומים, ביטון ישב על הספסל במשך עונותיים. כ"כ חבל, הפרחים לקלינגר.

בני יהודה עשו את עסקת חייהם.

10. Ampelmann Member

[/B]הוסר העיקול מעל חשבונותיו של גאידמק!
    הקבוצה תועבר לרשותו.

:aa1: הצו על הרחבת העיקול על חובות המיליארדר הוסר, אולם הצו המקורי, על-סך 98 מליון שקלים נותר בעינו. ייתכן ויוגש ערעור.
    :aa1: גאידמק ביקש לרכוש גם את קבוצת הפועל ירושלים בכדורסל ולסייע כלכלית לבני-סכנין

ביהמ"ש ביטל את העיקול על ארקדי גאידמק
    הקשיים הפיננסיים שהעיבו על מכירת בית"ר י-ם לאיש העסקים נפתרו - הקבוצה תעבור בקרוב רשמית לרשותו של המיליארדר. גם הפועל י-ם תהנה מההחלטה.

מאת אופירה אסייג וחנית אטדגי 29/09/2005 19:02

בית המשפט המחוזי בת"א ביטל הערב (חמישי) את העיקול שהוטל על בעלי בית"ר ירושלים החדשים, ארקדי גאידמק.

גאידמק רשאי לעשות בכספו ככל שיחפוץ בין היתר להעביר כספים לבית"ר ובעיקר להעביר פורמלית את הבעלות על הקבוצה לידיו.

את גאידמק ייצגה בדיון בביהמ"ש עוה"ד איילת פולק וכן השתתפו בדיון גם עו"ד ערן אבולוף ויו"ר בית"ר, מאיר פניג'ל.

הדיון, שהיה מתוכנן ל-16:30, התחיל רק בשעה 17:30 בגלל עיכוב טכני בבית המשפט. במשך שעתיים שמעו הדיינים את נציגיו של גאידמק.

בית המשפט פסק כי העיקול, בסך 98 מיליון שקל, יישאר בעינו אך הרחבת העיקול שהוצאה לפני שלושה שבועות תבוטל. עדיין לא ברור אם יוגש ערעור על ההחלטה.

כזכור, דחה אמש בית-המשפט המחוזי בת"א את הדיון בהסרת העיקול על נכסיו של גאידמק. השופטים, שדנו בנושא, ביקשו לבחון את בקשתו של גאידמק לביטול העיקול המורחב. הערב, כאמור, הוחלט להסיר את העיקול.

כזכור, לפני כשבועיים וחצי הטיל בית-המשפט המחוזי בת"א עיקול על נכסיו של גאידמק, כולל על זכויות הניהול שלו בבית"ר ובהפועל ירושלים.

יש לציין כי ההתאחדות לכדורגל כבר אישרה את העברת בית"ר י-ם לידיו של גאידמק.

איש העסקים נכנס בסערה לספורט הישראלי לפני חודש וחצי וביקש לרכוש את בית"ר ירושלים ואת הפועל ירושלים בכדורסל.

גאידמק ביקש לסייע גם לבני-סכנין והצהיר כי יתרום לקבוצה סכום כסף גדול כדי לעזור לה במאבק על ההישרדות בליגת-העל.

מאיר פניג'ל. נכח בדיון בביהמ"ש המחוזי בת"א
    עוד לפני שאושרה העברת הבעלות של גאידמק על בית"ר, הספיק המיליארדר לחולל מהומה כאשר צוטט כמי שאינו מרוצה ממי שהיה מאמן הקבוצה דאז, אלי אוחנה.

למרות שנערכה פגישת פיוס בין הצדדים, התפטר מספר ימים מאוחר יותר אוחנה מהקבוצה, ועוזרו גיא עזורי מונה למחליפו.

לא ברור עדיין מה מתכוון גאידמק לעשות לאחר שהקבוצה תעבור רשמית לידיו ואיזה אנשים מהצוות המקצועי וההנהלה הנוכחית יישארו בבית"ר.

הקשר הסרבי אנדרס סטראפק הגיע היום בבוקר לישראל וערך אחה"צ את אימון הבכורה שלו בקבוצה. הקשר אמור להישאר בישראל כמה ימים למבחנים ורק לאחר מכן יחליט גיא עזורי האם להחתימו.

מועמד נוסף להגיע למבחנים הוא הבלם הקונגולזי, קמיל מוזינגה, אך נחיתתו בארץ תהיה רק בעוד כמה ימים ולא באופן מיידי.

לינק לכתבה

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/05
  11. אלסנדרו דל פיירו Member

רק עוד שחקן אחד אני רוצה ממכבי וזה לירן כהן..
    שחקן שאני מאוד מחזיק ממנו בתור אישיות ובתור שחקן ,שחקן שאני מעריך ומעבר שחקן חופצן במובן של כדורגל ורעב למשחק. שהראה לפי דעתי מה היכולות שלו.
    אם מר קלינגר לא רוצה את הפליט הזה גם בכייף אני יקח אותו לבני יהודה ועוד פליט יהפוך לכתום ויהנה מבית חם ממאמן שלא עושה אפליות ולא לקקן והכי חשוב קבוצה שהיא משפחה בית חם ואוהב.
    שחקן שלא מוערך מספיק מידי ע''י גורמים במכבי וחבל.

12. John Barnes Member

לירן לא מוערך? לירן כהן הוא האחרון שלא מוערך במכבי ת"א. צריך לזכור שהוא עבר ניתוח לא קל בקיץ, והוא עדיין לא התאושש ממנו ב100 אחוז. רואים את זה עליו כשהוא משחק. קלינגר רק מחכה לאיזה פציעה\הרחקה של רוסו בשביל לתת ללירן לשחק. הבעיה היא שרוסו מראה יכולת מצויינת והוא עולה על כהן ביכולות שלו. אין מצב שלירן עוזב את מכבי.

13. M_T_A Member

נו מה כל שחקן שקצת לא משחק ישר מועמד לעזוב? אפילו על קלינגר אני לא מאמין שיגיע לכאלה רמות של טימטום וישחרר את לירן כהן. סה"כ זה טוב שיש מלחמה על מקום בהרכב

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יותר העיתונים שמחפשים דם כמו במקרה של סבן ובמקרה של כל שחקן שלא משחק
    90 דקות כל משחק

מה שכן...חבל שלירן כהן לא משחק[בעצם בתור אוהד חיפה זה מצויין] כי הוא פוטנציאל ענק.

15. Apu Member

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/05