חדשות ליגת העל 05\06

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י robson, ‏25/9/05.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביטון, לוז וראובן עובד
    פליטי מכבי מתאחדים בשכונה

2. robson Member

רחוק הם לא יגיעו עם הליצנים האלה, אבל שיבושם להם..
    חוץ מזה מה עם חלוץ לבני יהודה או שהם מסתמכים על אלירן עטר האוברייטד?..

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

החתמה מעולה,לדעתי אחד האנדרייטד הגדולים בכדורגל הישראלי,מקווה שהוא יוכיח לכולם
    מי הוא.

4. Melixon 15 Member

הוא לא אנדר-רייטד,
    הוא פשוט לא קיבל שום צ'אנס קלוש להראות מה הוא יודע ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx )
    הבנאדם טייס קרב

5. Spanish Weapon Member

אני לא מבין מה הלהט הזה של פליטי מכבי לנחות יש בשכונת התקווה.

מה הם חושבים , שהם באמת יכולים להתקדם משם לאנשהו ? להתקדם עם הקבוצה ? נו באמת, בני יהודה זאת שכונה אחת גדולה.

שחקנים כמו אלי ביטון , ראובן עובד ובן לוז היו יכולים עם סוכנים נורמלים , לשחק היום במכבי חיפה/הפועל ת"א/בית"ר ירושלים בכיף , כי רק בקבוצות כאלה אפשר להתקדם ולקדם.

6. Zizou10 Member

בני יהודה היא קבוצה מצויינת ולגטימית לכל דבר, אל תשכח שבעונה שעברה הם סיימו בטבלה הרבה לפני מכבי והפועל ת''א ניצן שירזי עושה שם עבודה נפלאה.
    אם הם היו מגיעים למכבי חיפה/ביתר/הפועל ת''א אני חושב שהם היו מתייבשים על הספסל (כמו מקרה ברדה במכבי חיפה) חוץ מזה שהם שחקנים ברמה קצת פחות טובה מדגו למשל שעבר ליריבה העירונית.
    יש לי חבר אחד שגם מתאמן באגודה (בני יהודה) ואני יכול להגיד לך שזאת אחת האגודות הכי מסודרות וטובות בארץ, הם התקדמו במהלך השנים האחרונות המון.

7. Spanish Weapon Member

אולי אתה צודק בנוגע לזה ששירזי עושה עבודה נהדרת , אבל שחקנים כמו אלי ביטון , ראובן עובד או בן לוז וודאי שלא היו מתייבשים על הספסל של הקבוצות הגדולות , הם היו משתלבים ותופסים את המקום שמגיע להם בהרכב.

8. city Member

שחקן כמו משה ביטון לדוגמא, התייבש על הספסל בבית"ר, עבר לבני יהודה והיום הוא בנבחרת. למה שאלי ביטון וראובן עובד לא יעשו אותו דבר ?

9. Zizou10 Member

אתה באמת חושב שאלי ביטון יתפוס את המקום של יניב קטן לדוגמא?
    ראובן עובד בכלל אין מה לדבר... שהשאילו אותו להפועל חיפה הוא היה מחליף!
    בן לוז יכול להתשלב בהרכב של קבוצה גדולה בהחלט כן, הוא היה גם פעם מעולה בהפועל ת''א, אבל אני חושב שטוב לו בבני יהודה.

10. Spanish Weapon Member

נתחיל מזה שאלי ביטון הוא שחקן כנף לכל דבר לדעתי ויניב קטן הוא חלוץ כרגע בחיפה.

אני אומר שבהחלט יש לו מקום בקבוצות הגדולות , ואם לא בהרכב הראשון אז בשני אבל מתישהו הוא יתפוס את המקום הראוי לו.

זו לא חוכמה ללכת לקבוצה כמו בני יהודה שאתה כבר יודע בוודאות ששם יש לך את חולצת ההרכב הראשון , אבל בת'כלס להתקדם לשום מקום.

11. city Member

ראובן עובד זה סיפור אחר, הבנאדם לא מתאמן בצורה רצינית, סובל מעודף משקל, עם כל הכישרון שהיה לו הוא היה יכול להגיע לטופ אבל הוא פשוט לא רציני בקשר לקריירה שלו, הוא חושב שהכול יבוא בקלות.
    אם אלי ביטון יבוא לבני יהודה באותה גישה, שהמקום בהרכב מובטח לו, הוא לא יגיע לשום מקום. הוא צריך לבוא בגישה של להתאמן הכי טוב שאפשר ולחיות כמו מקצוען ואז הוא יכול להגיע לנבחרת ואפילו לאירופה (בעיקרון כל שחקן יכול, צריך רק עבודה קשה).

12. Zizou10 Member

תתפלא אבל גם בבני יהודה אני לא חותם לך שביטון כבר בהרכב.
    קטן משחק פחות או יותר באותה עמדה אז אל תהיה קטנוני (אגף ימין)
    אז נניח שהוא אמור לשחק באגף ימין של הפועל ת''א נראה לך שהוא יוצא את פנסטיל מההרכב?
    ההערה של סיטי עם ביטון נכונה ממחישה את מה שאמרתי.

13. Melixon 15 Member

זיזו כמה שחקנים ועמדות עירבבת...

14. burning soil Member

בני יהודה משתדרגת כל הזמן. ביטון הלך למקום נכון,שירזי מסוגל לטפח שחקנים ואפקט
    השכונה תורם גם. לביטון יש פוטנציאל גדול לליגה שלנו,ראינו את זה בשנים הראשונות שלו
    במכבי(אח"כ קלינגר קילקל אותו..). בטוח שביטון יצליח,הרי הוא עוד פליט קלינגר(רק בשבת
    האחרונה כבשו 3 יוצאי מכבי-אמבמבה,פנטסיל ודגו.).

15. ReL Member

אתם אף פעם לא מזכירים את אימורו לוקמן , המנוע שלנו בעונת המקום ה4 , הוא הזר הכי אנדררייטד שיש בארץ