חדשות חוץ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/11/09.

1. optimus Member

אתה גזען. הצבע שלו לא קשור בכלל, לא לעניין.
    איבדתי מהמעט עניין שהיה לי בדיון איתך.

2. Gass12 Member

ואתה שטוף מוח של התשקורת מרעילת הבארות. גם קודם לכן לא היה לי שום ענין בשיחה איתך כי לפי השאלות ששאלת במהלך הדיונים הבנתי שאתה בוסר. שאלת! קיבלת ממני תשובות.

3. optimus Member

אני לא בטוח, אחרי כל ה-pr שהנאצים קיבלו הם לא יעצרו, כבר קראתי שהם מתכננים עוד כמה הפגנות שסביר להניח יקבלו את כל תשומת הלב מהתקשורת, וכל זמן שהנושא הזה זה שיחת היום אז גם טראמפ והסלחנות שלו כלפי הנאצים גם תהיה בכותרות ותהיה בטוח שהתקשורת תפמפם את זה ללא ההפסקה. ואם גם באנון יוציא דברים מהחדר הסגול אז בכלל תהיה חגיגה.

4. optimus Member

הילארי לא הייתה מועמדת נורמלית?

5. סיונרה Member

אמרתי את זה?
    אבל אם אתה שואל, היא הייתה מועמדת נורמלית אבל עם יותר מדי שלדים בארון ונקודות חולשה.

6. מזגן Member

לגבי הילארי, ממה שראיתי פה צפונה לגבול בקנדה הליבראלית יחד עם כל התקשורת. הילארי נתפסה לא כברירת מחדל נגד המן הרשע אלא כמועמדת מצויינת.

טראמפ לקח בהליכה את התחרות שמשנה. מה שמשנה זה לא הpopular vote. האלקטורים.

בנתיים הרפובליקנים רק מתחזקים לדוגמא west Virginia

7. Gass12 Member

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/17
  8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שצריך להפריד. הילארי היתה נכונה להיות נשיאה מצוינת. כמועמדת לנשיאות היא היתה בעייתית. זה היה נכון במהלך הקמפיין ונכון עוד יותר לנוכח התוצאות...

9. Gass12 Member

10. alexshw Member

לטראמפ יש שתי ברירות:
    האחת - להשאר צייצן, להשלים עם יכולת של צפון קוריאה לפגוע בארה"ב ובנות בריתה עם טילים גרעינים ולהפוך סופית לנמר מנייר.
    השנייה - להכות אותם סטייל סופה במדבר.

11. Eric Cantona Member

בשבוע שעבר פורסם שגם האמרקאים שלחו את אותו מסר עם ניסוי גרעיני בנאבדה. זה שם המשחק כרגע. צפון קוריאה עונה באותו מטבע.
    המדינות השכנות של צפון קוריאה, מכל הכיוונים, כולל רוסיה (וכנראה גם דרום קוריאה) לא מעוניינות בתקיפה ומנסות למנוע מהאמרקאים לעשות צעד הרסני שכזה. שדי בצדק. כנראה הכל ישאר בגדר משחקי מסרים.

12. Gass12 Member

13. Gass12 Member

שאפו לעמית דרי ממילואימניקים בחזית. ההישג הזה כולו רשום על שם החבר'ה האלה.
    אחד הקמפוסים הכי עויינים לישראל מוציא החלטה כזו להטיל סנקציות על ארגון אנטי ישראלי אנטישמי.
    קבוצת SJP המתועבת מובילה ומפיקה את "שבוע האפרטהייד הישראלי" בקמפוסים בכל ארה'ב. הם נהנים ממטריית הגנה מבכירי האקדמיה וחופש הביטוי.
    גם במקרה הזה לא היה קל לחדור את ההגנה הזו, שלושה חודשי חקירה עברנו עד שיצאה ההודעה הזו. הפעם היינו מצויידים בחומר המרשיע, חומרים מוקלטים שאי אפשר לערער עליהם. אחד מהחומרים שסיפקנו להם היה הקלטה של מנהיגת התא הפלסטיני מודה בפני חבריה שהם, בכוונת תחילה, הגיעו לפוצץ את האירוע ולתקוף פעילים.
    החברה האלו מטילים אימה על כל סטודנט שמעז להשמיע דעות פרו ישראליות.
    זה ניצן ראשון, ניתן להוכיח לקהל האמריקאי שמדובר בחבורה שמסכנת בראש ובראשונה את אמריקה והערכים שהיא מייצגת.

את כל הפעילות החשובה הזו עשינו עם ארגון Students Supporting Israel - SSIהנפלאים. רק ביחד בשיתוף פעולה ניתן לנצח. בנקודות, לא בנוקאווט, זה מאבק שרק הולך ומחריף.

California university puts Students for Justice in Palestine on probation - Diaspora - Jerusalem Post

14. Eric Cantona Member

בימים האחרונים היה מפגש פסגה של איחוד מדינות ה BRICS שהן סין, רוסיה, הודו, דרום אפריקה וברזיל. אורח חדש ומעניין שהגיע הוא א-סיסי נשיא מצרים שמאז הבגידה האמריקנית במצרים הראה גם מטוסי מיג רוסיים ועכשיו גם מראה על התקרבות לשליטי המזרח ואיחוד ה BRICS. מדברים גם על הצטרפות לאיחוד בקרוב וזו תהיה החותמת על עזיבת מצרים עם שיתוף הפעולה עם המערב.

Egypt’s President al-Sisi Arrives in China to Attend BRICS Summit | Egyptian Streets

http://static.kremlin.ru/media/events/photos/big/rTt7hgusAyArK3u99Y8NlAQD7AMYA7Sa.Xxx

15. Gass12 Member

אם אני מתבונן במשבר הזה בעיניים ישראליות . כמובן שאני יכול לומר מה איכפת לי זה בינהם ושישברו את הראש אבל זו תהיה טעות.
    העבר מלמד אותנו שמי שבנתה עבור הסורים את כור הפלוטוניום שישראל השמידה היא צפון קוריאה.
    נרצה או לא נרצה ציר הרשע הזה שעובר דרך צפון קוריאה,איראן,בשאר חמאס וחיזבאללה תמיד מגיע אלינו בין אם בדרך המלך ובין אם בדרכים
    עוקפות.
    אני מקווה שטראמפ הוא מעט יותר מסתם צייצן. כי השיעור שינתן לצפון קוריאה אם ינתן יהיה הקופי פייסט לאיראן.
    כבר עכשיו אני ממש מאוכזב ולא מרוצה מההתנהלות האמריקאית בסוריהשבתאכלס מסרה לרוסיה ואיראן את המפתחות והלכה הביתה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 81)

1. YYY