חדשות חוץ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/11/09.

1. optimus Member

מעניין אם היית מגן ככה גם על אובאמה שהיה נמנע מלגנות בפה מלא ניאו-נאצים ומשתמש בגינויים סטייל אחמד טיבי ושותפיו. יש לי הרגשה שהמילים אנטישמי ועוכר ישראל היו כבר בשלוף.

2. optimus Member

ומה קרה הפעם טראמפ נהיה פתאום פוליטיקלי קורקט? מגנה את האלימות של כל הצדדים? ממתי טראמפ מחכה כדי לבדוק את תוצאות החקירה של המשטרה בדריסה בווירג'יניה כדי להוציא גינוי? כשזה ניאו-נאצים פתאום הוא הופך להיות נציג של האו"ם.
    טראמפ חטא בכל מה שהוא נהג לבקר את אובאמה.

3. מזגן Member

אם כבר אז לפי ההגיון הזה לא לקרוא לקבוצה בשמה זה פוליטיקלי קורקט. רק מהצד השני.

4. מזגן Member

ועכשיו באנון מפוטר. אם הייתי צריך להמר מהתחת. באנון שכנע לטראמפ לא לגנות את הקבוצות הגזעניות בהופעה הראשונה. פגיעה בהן היא פגיעה באלט-רייט, בקהל האוהדים של באנון. לא של טראמפ. עכשיו אחרי כל האש מכל כיוון אפשרי טראמפ מוצא את האשם. האדם הכי קרוב לאלט רייט בבית הלבן. האדם שקידם אמצעי מדיה כפלטפורמה לתנועה.

5. Gass12 Member

את אובמה אהבתי מאוד בתחילת הדרך עד שיצא לו החוסיין.
    לגבי טראמפ תוכל לבדוק אמירות קודמות שלי .אמרתי שהוא אניגמטי לחלוטין בשבילי כי לא היתה לו עשיה פוליטית קודמת ולכן הכרזתי שהוא ישפט
    רק במבחן המעשה ורק בתום שנתיים לתחילת כהונתו.
    אני לא מגן על טראמפ בכלל אני מגן הצדק לפחות בעיני.כשכל התקשורת נגדו,כשלא נתנו לו יום אחד של חסד כשסורוס ואובמה מושכים בחוטים
    במהלכים להפיל נשיא מכהן זה מתחיל להידמות יותר מידי למה שקורה בישראל.
    תרצה להאמין? תודה. תבחר לא להאמין גם תקבל תודה

6. optimus Member

בכל זאת הנזק הפוליטי כבר נעשה לא נראה לי שהפיטורים של באנון זה מה שיעשה את השינוי ביחס לטראמפ אחרי השבוע הזה.

נראה שטראמפ מנסה לעמוד בקצב של טביב.

7. Lebron Member

נראה שראש הסגל החדש של טראמפ לא פראייר בכלל, מאז שהוא נכנס לתפקיד הוא עושה ניקוי אורוות ומעיף את כל אלו שמזיקים לטראמפ.

8. alexshw Member

אין לי בעיה לטעון שיש תנועות נאו נאציות בארה"ב או גזעניות. שוב כאמור הן חוקיות.

9. Lebron Member

אני לא ממש מצליח להבין מה אתה מנסה להגיד בזה שהן חוקיות, גם אומת האיסלאם ו-BDS האנטישמיות הן תנועות חוקיות, אז?

10. מזגן Member

לדעתי כמו שהבית הלבן בוער (על פי התקשורת לפחות) ככה גם בער הקמפיין שלו. הוא פיטר שלושה מנהלי קמפיין לפני שמינה את זו שסייעה לו לנצח בבחירות. אין חדש תחת השמש. הנזק הזה דומה לנזק של הקלטות שבהן הוא השוויץ בזה שהוא תפס נשים בכוס.
    כל עוד הדמוקרטים לא ימצאו מועמד טוב והתקשורת תמשיך להגחיך אותו ללעוג לו ולהתעסק בשטויות כמו תאוריות קונספירציה סוג ז' שאלכס ג'ונס לא היה מתבייש בהן כמו הקשר לרוסיה. הוא יקח בהליכה גם את הבחירות הבאות.

אירועי ברצלונה דיי חיסלו את הסיפור הנוכחי לדעתי. ויחד עם ההיסטריה החדשה של פיטורי באנון אפשר כבר לשכוח מהנזק שנעשה שם.

11. optimus Member

Gass12,

כשאובאמה נמנע מלומר טרור איסלאמי לאחר פיגוע ידעת טוב מאוד לתת לו בראש על זה, ועכשיו שטראמפ נמנע מלומר נאצים ו-KKK אתה מנסה להצביע על תנועות אחרות או על התקשורת שמסלפת את דבריו. אז כן נראה שאתה מגן עליו, שני מקרים דומים והתגובה שלך השתנתה במקרה של טראמפ.

12. Gass12 Member

תקשיב ילד. איני מגן על טראמפ ולטעמי הוא גינה את האלימות משני הצדדים. האם עשה זאת בזמן המצופה ממנו ? לא!!!
    לשחור המזדיין שאתה אוהב לקח 8 שנים לא לגנות את הרצחנות המוסלמית. יש בסיס להשוואה??
    הוא הביא על העולם את הגל המרושע הזה כולו לזכותו

13. Lebron Member

קצת מגוחך להמר כבר בשלב הזה שהוא יקח בהליכה, יש עוד 3 וחצי שנים עד הבחירות, כך כך הרבה דברים יכולים להשתנות. הוא התחרה מול מועמדת נוראית וגם מולה הוא הפסיד בpopular vote, הציבור הצעיר בארה"ב הולך שמאלה וזה שם אותו בבעיה.

גם אל תהיה כל כך בטוח שלא יתחרו נגדו בתוך המפלגה הרפובליקנית, הוא עדיין נתפס כנטע זר במפלגה ובכירי המפלגה שונאים אותו לא פחות מהדמוקרטים אם המפלגה תפסיד מושבים בבחירות האמצע לסנאט ולקונגרס הסיכוים לכך יגדלו.

14. סיונרה Member

הוא לא לקח בהליכה את הבחירות הללו, ומול מועמד נורמלי אני בספק אם יצליח לנצח את הבחירות הבאות.

15. alexshw Member

לא כל תנועות איסלמיות. חמאס וחיזבאללה לא בארה"ב, אני בא להגיד שצריך להבין את המציאות וממי באות הסכנות האמיתיות בעולם.