חדשות חוץ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/11/09.

1. איזה_עפולאי Member

אתה הקומיקאי פה? איזה דאחקות איתך.

2. Clichy COYG

Welcome 2021.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל העולם השתגע. מאז תחילת משבר הקורונה האלימות מקבלת יותר ויותר מקום. לדעתי כולם השתגעו, שני הצדדים בארה"ב אשמים באותה המידה. בשנה האחרונה האלימות הגיעה מצד אנשי ה-blm והאנטיפה שהציתו את רחובות ארה"ב. עכשיו החוליגנים של טראמפ מחזירים מלחמה בגלל שאיבדו את השלטון. מצידי שני הצדדים צריכים לעמוד בפני משפט.

4. Sturridge Member

למישהו יש ספק שזה מה שנתניהו יעשה פה אם בטעות יפסיד בחירות?

oranfu ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  5. Clichy COYG

בינתיים מי שניסו לפרוץ לבלפור הם מפגינים מהצד השני של המפה.

בכל מקרה תמונות מטורפות, הנה עוד אחת -

6. Clichy COYG

וגם זאת. פאק.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לזה אני בדיוק מתכוון. אני לא בדיוק נחשב לאוהד של נתניהו, וזה בלשון המעטה, אבל האלימות שאני רואה בהפגנות השמאל גם לא מקובל עליי. גם בארץ שני הצדדים כבר מזמן עברו את הטעם הטוב. נתניהו כמו טראמפ הם שני אנשים צמאי כח ושלטון, אבל הצד השני לא יותר טוב. לדעתי אין כרגע בעולם שום מנהיג אמיתי ולכן כל העולם בוער.

8. סיונרה Member

הזוי. אפשר לזכור לטראמפ לטובה את היחס לישראל, ובצדק. אבל מה לעשות שעם כל הכבוד לנשיא שאוהב את ישראל, האינטרס הישראלי הוא ארה"ב חזקה. בטוח שבבייג'ינג מרוצים ממה שהם ראו בשנה האחרונה.

9. רוברטו באגיו31 Member

ארצות הברית חזקה ותישאר חזקה, בעוד מספר ימים/שבועות/חודשים כל מה שקרה יישכח ויחזרו לשגרה .

מה שכן, לנשיא ארצות הברית פשוט אסור להתנהג כמו שטראמפ מתנהג מאז שהפסיד בבחירות, חייבת להיות לו הבנה של גודל האחריות שיש לתפקיד שהוא נושא ולמסרים שהוא מעביר לבוחרים שלו ולאזרחי ארצות הברית .

חבל שיזכרו מהכהונה הדי מוצלחת שלו כנשיא ארצות הברית, את ההתנהגות המופקרת שלו וחוסר קבלה והודאה בהפסד .

alexshw ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טראמפ איש גס, בריון, שלא בא מעולם הפוליטיקה אלא מהעסקים. הוא מת על כח, אבל זה בדיוק העניין. האם אין כאלה אנשים אצל הדמוקרטים? ברור שכן.
    מאז תחילת כהונתו טראמפ לא יכול לעשות שום דבר טוב, גם הרבה בגלל שהניצחון של הנשיא היוצא היה מינימלי. כמו עכשיו עם ביידן. הדמוקרטים לא קיבלו דבר שטראמפ עשה, אפילו אם הוא עשה דברים טובים.

בפוליטיקה הכל עניין של משחק וכח. האם טראמפ באמת היה חבר של ישראל? יותר מאנשים דמוקרטים, אבל לדעתי לא צריך להגזים. מדיניות החוץ של ארה"ב היתה לדעתי הרבה פחות מבוססת על פוליטיקה טהורה ויותר על עסקים. לכולם יש יומנים וגם לטראמפ היו, אבל הוא לא היה מוכן לרקוד תמיד לצלילי החלילים המסורתיים. לכן מה שקורה עכשיו גם מתאים לאיש. הוא בא בדרך שלו, הוא יעזוב בדרך שלו. אני רק יכול להגיד שזה לחלוטין לא מקובל עליי מה שקורה עכשיו.

אמיר ע ו-רוברטו באגיו31 אוהבים את זה.
  11. Sturridge Member

יותר ליטפו מחסום מ״ניסו לפרוץ״.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח. יש בארה"ב מצב שבו המחנות האלימות משני צדדי המתרס במדינה קיבלו יותר מדי כח. מצד אחד ראינו איך הדמוקרטים משתמשים נהדר באלימות ה-BLM והאנטיפה בשביל בסופו של דבר להוריד את טראמפ מהכס. מהצד השני יש את תומכי טראמפ שלדעתי לא ייעלמו עכשיו. לא מן הנמנע שהם ימשיכו לעשות בעיות ( ואני לא יודע עד כמה האנשים האלה מזוהים עם ארגונים גזעניים שבין היתר ביצעו את הפיגוע בזמנו באוקלהומה סיטי), אבל אין לי מושג עד כמה הם חזקים? מה שראינו מאז המוות של ג'ורג' פלויד לא פחות חשוב כי אותם הקיצונים גם לא יהיו בשקט אם ביידן לא ירקוד לפי החלילים שלהם. בארגון ה-BLM יש אנשים קיצוניים באותה המידה כמו אלה שעכשיו עושים בעיות בוושינגטון. לדעתי השקט לא יחזור במהרה ואנו צפויים לתקופה מאד לא יציבה בטח כשמשבר הקורונה עוד בעיצומו.

13. VAR Member

הבנתי שאישה נהרגה מירי של המשטרה.

אבל היי, סך הכל לבנה, אין טעם לצאת לרחובות ולאיים להשבית את הNBA.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי כמובן שלשאלה איך היא נהרגה ומה היא עשתה אין משמעות.

בסוף, החרא שטראמפ הכניס לפוליטיקה הצטבר לכדי השלשול הנוראי הזה בקונגרס. במשך שנים טראמפ התרגל לעמוד ולשקר, לשקר, לשקר, מבלי שיהיו לזה השלכות. הפעם היו לזה השלכות, כי לא דובר ב"גנבו לי את פרס האמי" (כן, גם אז הוא טען שמרמים אותו, מישהו מזהה דפוס?) אלא ב"גנבו לי את הבחירות". מבחינתו הכל אותו דבר - אני ווינר, אני רק מנצח, אני רק מצליח. מבחינת האזרחים, זה קצת שונה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. VAR Member

הייתה משמעות לשאלות האלה כששוטרים ירו בג׳ייקוב בלייק?

italiano ו-abcd אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 75)

1. VAR