חדשות חוץ

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏10/11/09.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זאת אוסטרליה. בסין אין טוקבקיסטים.
    יש קונספירציה שסינים מחזיקים את ממשלת אוסטרליה כבני ערובה ומנהלים במקומם את המדינה.

2. DRORIKO Member

אני רואה אתה חובב לא קטן של קונספירציות. אם זאת עדיין לא הסברת לנו את הקונספירציה מאחורי תומא למאר ב-70 מיליון :p

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש בזה משהו. אני בטוח שהיתה איזו קומבינה שבגללה פלקאו נמכר למונאקו ואחרי זה איזו קומבינה שבגללה קראסקו שהגיע ממונאקו נמכר לסינים.
    וברצינות, הקונספירציות על ההפיכה באוסטראליה זו עוד עדות כמה המצב שם מחריד.

4. lfcccfcfc Member

אפשר לדעת על איזה קונספירציות מדובר ?

5. DRORIKO Member

אני מסתכל על כל ההפגנות והביקורות נגד איראן בעקבות הרצח של המתאבק. עכשיו אני לא אגיד שזה לא מעלה אצלי חיוך, כי זה נגד איראן שהיא האויבת הכי גדולה שלי, אבל אם להסתכל על זה בצורה אוביקטיבית יש פה כל כך הרבה צביעות. הרי כשלברון העיז להגיד משהו נגד סין ישר דאגו לסתום לו את הפה. אז פתאום כל הליברלים דה לשמטע גיבורים על איראן הדחויה?

6. VAR Member

לברון דיבר נגד סין? מתי זה קרה?

7. DRORIKO Member

סליחה התבלבלתי עם דריל מורי מיוסטון. בכל מקרה הכוונה שלי היתה שמול מה שקורה בסין כל הליברלים למיניהם שותקים בשביל בצע כסף. לעומת זאת על איראן הם יודעים לעשות שרירים. כאילו שאם מתאבק סיני היה מתבטא נגד המשטר הוא לא היה מוצא את עצמו בתור לכריתת איברים ביחד עם הפאלון גונג.

8. VAR Member

מורי אפילו לא דיבר נגד סין, רק הביע תמיכה בהונג קונג. הספיק כדי שכל יפי הנפש (כולל לברון, אגב) יסתמו לו את הפה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סין המדינה הכי דיקטטורית על פני כדור הארץ. עזבו איראן וכל מדינות ערב. בסין עוקבים אחרי כל תנועה שלך 24/7 באמצעות טכנולוגיה. תראו מה עושים עושים לאויגורים, זה מספיק. אן שם באמת חופש ביטוי ולא יהיה גם. וכן הם הפיצו את הנגיף בכוונה. וכן הם גם שקרנים. מספיק לראות את הסרטונים בשביל לדעת שמאות אלפים אם לא מיליונים מתו שם, הם הלחימו דלתות של אנשים חולים ואטמו בנייני שלמים העיקר שלא יפיצו את הנגיף. מה זה בשביל סין לאבד מיליון או 10 מיליון איש או 50 מיליון איש גם באוכלוסיה של 1.5 מיליארד. יש תצלומי לווין של הקמטוריומים בסין פועלים 24/7. יש פאקינג אנשים בסין שלא יודעים בכלל מה היה בכיכר טיאנמן. עשרות אם לא מאות מיליונים כאלה.

10. DRORIKO Member

11. Clichy COYG

מילה על העימות הנשיאותי? אשכרה ישבתי וראיתי את כל העימות וזה בגדול הרשמים *שלי* -
    - ירדו מאוד נמוך, אפילו בסטנדרטים שהורגלנו אליהם. טראמפ לא הצליח לגרום לביידן ללפסס כל כך אבל כן גרר אותו למגרש הפרטי של הלכלוכים בצורה "אלגנטית" והוא (ביידן) נראה כמו דג מחוץ למים שם.
    - מבחינת טראמפ אני חושב שהוא די השמיד את ביידן בנושא ההפגנות והעניין הגזעי. המסר שלו הועבר באגרסיביות לעומת ביידן שדי הלך סחור סחור ודקלם סיסמאות. דווקא בנושא הכלכלה לא התרשמתי כל כך ולדעתי ההישגים שהוא (טראמפ) רצה להראות לא הועברו מספיק טוב.
    - בעניין הקורונה הוא די ניצל, ביידן יכל לכתוש אותו בנושא אבל לא היה מספיק משכנע.

סה"כ אני חושב שביידן יצא יותר טוב ממה שציפו שיהיה אבל לדעתי החלק הבעייתי לפניו. בעימות הבא שידברו על מדיניות חוץ יהיה לו מאוד לקשה להגן על התפקוד של ממשל אובמה בנושא מול טראמפ שהיה לו כשלונות אבל גם הצלחות.

12. Bitcoin Member

לא ראיתי את העימות ואין לי יותר מידי זמן להתעדכן כרגע אז אני פשוט אשאל כמה טראמפ באמת יוצא גזען תומך עליונות לבנה בעימות הזה? ההנחה שלי שמאוד קצת אבל כאמור לא ראיתי

13. Clichy COYG

עניין של פרספקטיבה. המנחה ביקש מטראמפ אם יוכל לגנות ארגונים של עליונות לבנה והוא אמר "אני קורא להם ליסוג לאחור ולשבת בשקט", כלומר לא אמירה חד משמעית שמגנה אבל כן אמירת הרגעה. מניח שכל צד ייקח את זה לנרטיב שלו.

אגב אותו דבר בערך עם ביידן ואנטיפה.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא יודע מה הולך עכשיו בקרבאח, אבל בסיבוב הקודם האשימו את סטאלין. אמרו שכשהוא שירטט את הגבולות, הוא בכוונה יצר מקומות חיכוך שהתלקחו כאשר ברית המועצות התחילה להתפרק.

15. alexshw Member

סטאלין בכוונה ערבב אוכלוסיות וזה יצר בעיות עשורים אחר כך.
    למשל במדינות הבלטיות עם קהילה רוסית ענפה, צפון קזחסטן.
    בכלל קזחסטן הפכה "לפח זבל של העמים" בברה"מ. סטאלין גירש לשם גרמנים, צ'צנים, אינגושים וגם חלק מהעמים הבלטים.

נערך לאחרונה ב: ‏1/10/20